Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    120 tl nedir ya neye göre hesaplamışlar bu parayı iyice çığırdan çıktı bu işler yasal limit üzerindeki mebladan hesaplıyorum işin içinden çıkamadım.
  • kaptan341 K kullanıcısına yanıt
    Benim ki de bugün itibariyle UKİM de gözüküyor. Bütün yurtdışı kargoları buraya uğruyor mu? Ayrıca UKİM de forumda da bahsedildiği gibi fahiş vergi çıkar ise ne yapmamız lazım. Ürünü teslim almadan geri gönderme gibi imkanımız oluyor mu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [DHTUBE=https://www.facebook.com/hsyn.ormn/videos/10215496230853858/]

Bizim paketlerin yolculuğu.

https://www.facebook.com/hsyn.ormn/videos/10215496230853858/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 20 Aralık 2018; 21:50:11 >
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Bu adam kara listededir mersan35 ve saint ralph aynı kişidir bununla telegram grubunda olanlar varsa ciksin gerekirse ben grup kurar destek olurum herkesten rica ediyorum muhattap olmayin oldurtmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: canakan

Bu adam kara listededir mersan35 ve saint ralph aynı kişidir bununla telegram grubunda olanlar varsa ciksin gerekirse ben grup kurar destek olurum herkesten rica ediyorum muhattap olmayin oldurtmayin
    Katılıyorum +1

Ayrıca bu ikisi hariç başka hesaplarının da olabileceğini tahmin ediyorum. Ama henüz tespit etmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: canakan

Adam Mecoll M8s pro L - Km9 Wifi, Reset, L1 Mağdurları Ana Başlığı diye bir konu açmış bu boxlara bi dünya b.k atmış ve enson şöyle bir mesaj yazmış konuya :

Km9 nasıl işine yaradımı diyorlar.
    Tabii ki yaradı.
    280 TL aldım 435 TL sattım
  • Bu IPTV kullanıp çok memnunum diyen var mı? Bir de en önemlisi dizi veya filmleri orjinal lisanda altyazılı olarak seyredebiliyor muyuz? öyle bir imkan var mı IPTV lerde?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar x96 Max 2GB RAM ile 4GB ram arasındaki belirgin bir fark var mı? İlk defa android box alacağım için fazla bilgim olmadığı için yorumlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: f2662d

Arkadaşlar x96 Max 2GB RAM ile 4GB ram arasındaki belirgin bir fark var mı? İlk defa android box alacağım için fazla bilgim olmadığı için yorumlarınızı bekliyorum.
    Bilinen farklar: Dual wifi, Gigabit ethernet, Bluetooth
    Bu özellikler 2/16 cihazda olmayıp 4/32 ve 4/64 cihazda mevcut.
    Çok fazla fiyat farkı olmadığından 4/64 tavsiye olunur.
  • Merhaba arkadaşlar, TV box için Air klavye mı Air mouse mı daha kullanışlıdır? Kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

• kablosuz bilgisayar faresi ile kullanmak bana daha kolay geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Bu IPTV kullanıp çok memnunum diyen var mı? Bir de en önemlisi dizi veya filmleri orjinal lisanda altyazılı olarak seyredebiliyor muyuz? öyle bir imkan var mı IPTV lerde?
    Ücretli server larda altyazı seçme seçeneği yok. Ücretsiz olanlarda var.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136375174
  • theburakx kullanıcısına yanıt
    İmlecin çapraz haraket edebildiği touchpad, kablosuz mouse gibi bütün kumandalar çok kullanışlı.
    Forumdan bir arkadaşın tavsiyesiyle wechip w1 air mouse aldım onu kullanıyorum. Arkasında klavye de var. Air mouse, tv boxlar için mutlaka gerekli bence. Uygulamaların birçoğu tablet ve telefonlar için tasarlandığından mouse olmadan kullanılamıyor. Usb klavye, boyutu yüzünden çok kullanışlı olmuyor. Normal mouse için de haliyle bir masa ya da sehpa gerekiyor. Sonuçta kumandayı da kullandığınız için bir mouse bir klavye bir kumanda arasında geçiş yapmak zahmetli oluyor. Klavye mouse ile tv box kullanınca bilgisayar karşısında oturuyor hissine kapılıyor insan. Air mouse’a alışınca tv karşısında zaman geçirmek daha keyifli bence. Kumanda arkasındaki klavye de internette dolaşırken, adres yazarken çok işe yarıyor. Tavsiyem air mouse özelliği olan, arkasında dokunmatik klavyesi bulunan, bu yüzeyi touchpad olarak da kullanılabilen, usb dongle yerine bluetooth ile bağlanan (daha seri oluyor, port işgal etmiyor), sesli arama özelliği de mevcut, ışıklandırması da olan bir kumanda olur. Benim kullandığım modelde bluetooth, ışıklandırma, sesli arama, dokunmatik klavye, touchpad yok ama yine de kullanışlı. Air mouse, klavye, normal kumanda özelliği yetiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Konudaki arkadaşlardan özür dilerim o yüzden mesajımı düzenledim.
    Gruba katılıp adab-ı muaşeret kuralları dışı yorum yapan kişiler gruptan çıkarılınca gereksiz sataşma yollarına gittiler.
    Birinin ismine, resmine karışıp biz bunu ilkokulda yapıyorduk diyerek insanla dalga geçersen adam seni istemez.
    Diğeri forumda sevmediği kişi aracılığı ile gruba gidip ahkâm kesip mal satmaya kalkarsa gruptan çıkarılır.
    Yok kara liste, yok millet gruptan çıksın vs kabadayı ayakları komik oluyor.
    Herkes istediği gruba üye olur, istediği gruptan çıkar.
    Emir verir gibi gruptan çıkın tam komedi.
    Sizler çıkarıldınız diye nedir bu tavırlar.
    Orada bilgi paylaşımı dışında hiçbir şey yok.
    Grupta ki diğer arkadaşlara sorun bir problem varmı yokmu.
    Koca adamlar şu hale bakınız.
    Görgü kuralları gereği samimî olmadığın kişilere sen denmez siz denir.
    Bu ilkokulda öğretilirdi 50 yıl önce sanırım eğitim şimdi o kadar iyi değil.
    Ben senli benli konuşan insanları sevmem onlarda beni sevmesinler.
    Saygı, adab, edeb, görgü, sevgi olmayan ortamda huzur olmaz.
    Birini sevmiyorsan arkanı dön git, görne hepsi bu.
    Tartışmaya, kavga etmeye hiç gerek yok şu kısacık yaşamımızda.
    O yüzden herkesden özür diliyorum.
    Konudaki rahatsızlık verdiğim konu ile alakasız arkadaşlarında vaktini çaldıysam affetsinler.
    Lütfen gereksiz tartışmalarla uzatmayalım.
    İyi Geceler diliyorum herkese.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 10 günlük Km9 var elimde 4/32 modeli sorunsuz ses kontrollü kumanda eksiksiz kutu şehir Burda Pazarlık sız kargo alıcıya ait olacak şekilde 300 tl den bırakabilirim.

• Teşekkürler arkadaşlar, tercihimi Air mouse kumanda yönünde kullanacağım.

android bir telefon kullanıyor iseniz (gerçi ios'tada var sanırım program) Cetus Play programını kullanabilirsiniz. bu sayede kumandaya hem para vermemiş hemde müthiş bir klavyeli air mouse lu kumandanız oluyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

android bir telefon kullanıyor iseniz (gerçi ios'tada var sanırım program) Cetus Play programını kullanabilirsiniz. bu sayede kumandaya hem para vermemiş hemde müthiş bir klavyeli air mouse lu kumandanız oluyor :)
    Iosta da var cetusplay ama bağlıyamadım box a birtürlü iPhonedan.Ayrıca android tv uygulaması da var iPhone için kumandanın yaptığı herşeyi yapıyor hatta dokunmatik pad de oluyor ama air mouse yok onda herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

Teşekkür ederim, kumanda almadan önce bunu deneyeyim.

• 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.