Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.666
Cevap
517
Favori
1.723.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeLPhinuSs

Ozi:

Ali expressden Mecool km9 sipariş etmiştim bugün elime ulaşıyor. Sıkı bir netfilix kullanıcısıyım sırf onun içib DH forumdan takip edip 23 Kasımda sipariş vermiştim ama baktım ki Netfilix oynatmada sıkıntı var bu cihazda o yüzden elden çıkarıp yeni bir cihaza yönelmeye karar verdim. Ağırlıklı olarak netfilix izleyebileceğim arada ip tv ve çocuklar için müzik klip vs kolay ulaşmak için kullanabileceğim bir tv box arayışı içindeyim. Önerileriniz var mıdır ? Mi box s ile fire stick arasındayım ve kararsızım yardımlarınız için minnettar olurum. Sevgiler saygılar

Not : mesajı yazarken km9 elime ulaştı

Önce fire stick , yeterli gelmez ise yanına saf android romlu s905X2 çipsetli bir cihaz almak en ideal çözüm.
    1. sayfa da gerekli bilgiler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

MiBox ta orjinal L1 sertifikası var. NETFLIX gibi ücretli digital platformlar için üretilmiş.
    Örneğin kendi tarayıcısı var fakat kullanışlı değil. Mediaplayer tarzı kısıtlı bir kullanımı var.
    X96 max ta NETFLIX SD. CPU,GPU, aksesuar ve program ve uygulama zenginliği yönünden çok üstün.
    Saf android gibi de kullanılıyor. PC ler kadar güçlü olmasa da bir bilgisayar gibi.

Alıntıları Göster
    Mi box İçin önerebileceğiniz usb hub varmı en azından marka olarak kaliteli kabul edilen Ethernet girişi olan
    Bir de başka bir mesajda tarayıcı kullanışlı değil yazmışsınız dışarıdan kullanışlı bir tarayıcı yüklemeye izin vermiyor mu kutu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Mi box s satmayı düşünen Ankara içi elden varsa talibim...fiyat makul olmak kaydıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde bir tane km9 var.Daha bugün geldi kutusunu açmadım .Gerek kalmadığı için 300Tlye satıyorum.İlgilenenler pm atabilir.
    Edit:teknobomb adlı arkadaşa satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robinho32 -- 18 Aralık 2018; 18:2:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscapt

Mi box İçin önerebileceğiniz usb hub varmı en azından marka olarak kaliteli kabul edilen Ethernet girişi olan
    Bir de başka bir mesajda tarayıcı kullanışlı değil yazmışsınız dışarıdan kullanışlı bir tarayıcı yüklemeye izin vermiyor mu kutu

Alıntıları Göster
    MiBox S de RJ45 gigabit ethernet çıkışı var. USB çoklayıcı gerekmiyorsa, bu ürünün girişleri uyuyor. Fiyatı da yüksek değil.https://urun.n11.com/kablolar/rj45-fm-dc-power-55x21mm-m-ethernet-splitter-adaptor-kablosu-P215112247

Ethernetli, USB çoklayıcı hub alacaksanız USB 2.0 olmasına dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 18 Aralık 2018; 19:51:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

MiBox S de RJ45 gigabit ethernet çıkışı var. USB çoklayıcı gerekmiyorsa, bu ürünün girişleri uyuyor. Fiyatı da yüksek değil.https://urun.n11.com/kablolar/rj45-fm-dc-power-55x21mm-m-ethernet-splitter-adaptor-kablosu-P215112247

Ethernetli, USB çoklayıcı hub alacaksanız USB 2.0 olmasına dikkat edin.

Alıntıları Göster
    Tşk ederim üstad mi box aldığım sitede optik çıkış var yazıyordu ama yokmuş belki hepsinin üstünde beraber olduğu bir aparat vardır yani Ethernet optik ve fazladan usb

• Su son bır kac sayfa oteden okudugum kadarıyla burada bazı yanlıs bılgıler donuyor. Genel olarak cıhazların uyum ve teknık detaylarına ınsanlar takılmıs. Kımse cıkıp goruntu kalıtesınden bahsetmıyor.

Bır kac sayfa once yazmıstım. Bır 5 - 6 senelık Apple TV'ım vardı. Bunun uzerıne bırde Alfawise H96 Mini gecenlerde elıme gectı. Hemen ılk ısım goruntu kalıtesıne bakmak oldu zıra donanım olarak bu sevıyedekı cıhazlardan fazla bır sey beklenmemelı. Oncekı yorumumda belırttıgım gıbı Netflix, Bein Connect, Youtube, kısaca hangı yayın olursa olsun goruntu kalıtesı kotuydu. Sankı dızı sıtelerınden dızı seyredıyordum. Netflıx'de ozellıkle kotu bır deneyım yasarken 5 senelık Apple TV'ım Netflıx goruntulerını adeta cam gıbı verıyordu. Gectıgımız hafta sonu ıse buyuk bır sans eserı sıfır Apple TV 1080P'yı acılmamıs sıfır olarak 500TL'ye aldım. Gercekten yenı nesıl Apple TV bır harıka. Tek kelıme ıle harıka. Aradakı farkları buraya detaylı bır sekılde yazacam. Bu arada yapılamaz denılen bır cok seyıde Apple TV uzerınde yapabılıyorsunuz. Ornegın Plex sayesınde Kodı'ye ıhtıyacınız kalmıyor. Remote bır blgısayar uzerınden ıstedıgınız ıcerıgı gram takılma olmadan televızyonunuzda ızleyebılıyorsunuz hemde cam gıbı bır goruntuyle.

Shıeld TV Box gıbı urunlerı henuz deneme sansım olmadı. Tahmınımce goruntu kalıtesı bu cın cıhazlarından cok daha basarılıdır. Ancak genel olarak sadece Netflıx gıbı platformları takıp etmek ısteyen ınsanların uzak durması gereken urunler.

Yakında ayrıntılı bır Androıd Box vs Apple TV ıncelemesı yapacagım.

• Selam Arkadaşlar,

Black Friday'de Aliexpress üzerinden aldığım sıfır kutusunda jelatini bile açılmamış Mecool KM9 ürünümü işimi görmeyeceği için satıyorum. Bu modeli almak isteyen olursa eğer 300 TL fiyattan satacağım.

Ürün yarın elime ulaşacak o yüzden fotoğraf ekleyemiyorum.
  • Arkadaşlar merhaba, 50 inç fhd Vestel üretimi techwood smart özelliği olmayan tv'me android box almak istiyorum. Sadece Youtube ve tarayıcıdan film izleyeceğim. Kodi, Netflix vs hiç merakım yok ilgilenmiyorum. 200-250 ₺ arası bütçeme uygun iki model arasında seçim yapamıyorum. Bunlar;

https://m-tr.gearbest.com/tv-box/pp_009514730624.html

ve

https://www-chinatech-fr.cdn.ampproject.org/v/s/www.chinatech.fr/bons-plans/sunvell-t95-max-tv-box-black-4gb64gb-eu-plug-44-39e-2/amp/?amp_js_v=a2&amp_gsa=1&usqp=mq331AQECAFYAQ%3D%3D#aoh=15451598894046&csi=1&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=%251%24s%20alanından&ampshare=https%3A%2F%2Fwww.chinatech.fr%2Fbons-plans%2Fsunvell-t95-max-tv-box-black-4gb64gb-eu-plug-44-39e-2%2F

Bu ikisinden hangisi iyidir? Allwinner H6 işlemci nasıl? 905x ile 905x2 bu işlemciyle kiyaslanirsa hangisi üstündür?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theburakx -- 18 Aralık 2018; 22:14:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yyildizz

yaşar hocamdan Magicsee N5 siparişi verdim. hemen kargoladı. elime ulaşınca ayrıntılı bilgi vereceğim.

Alıntıları Göster
    Bende Yaşar beyden (ybektas55) 1 adet x96 max (4/64 gb) aldım.

Sağolsun benim için tüm testleri yaptı ve kullanım amacıyla bir çok apk yı da yüklemiş.

Anlayacağınız "tak-çalıştır" bir cihaz almış oldum.

Çok memnun kaldım, kendisiyle de elden teslim fırsatı nedeniyle tanışmış olduk.

Cihaz da gerçekten tüm beklentilerimi karşıladı, gerek hız olsun gerekse stabillik olsun şu an için keyifle kullanabileceğim bir cihaz algısı oluşturdu.

Teşekkür ederim Yaşar bey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srbyoztrk -- 18 Aralık 2018; 22:12:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: theburakx

Arkadaşlar merhaba, 50 inç fhd Vestel üretimi techwood smart özelliği olmayan tv'me android box almak istiyorum. Sadece Youtube ve tarayıcıdan film izleyeceğim. Kodi, Netflix vs hiç merakım yok ilgilenmiyorum. 200-250 ₺ arası bütçeme uygun iki model arasında seçim yapamıyorum. Bunlar;

https://m-tr.gearbest.com/tv-box/pp_009514730624.html

ve

https://www-chinatech-fr.cdn.ampproject.org/v/s/www.chinatech.fr/bons-plans/sunvell-t95-max-tv-box-black-4gb64gb-eu-plug-44-39e-2/amp/?amp_js_v=a2&amp_gsa=1&usqp=mq331AQECAFYAQ%3D%3D#aoh=15451598894046&csi=1&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=%251%24s%20alanından&ampshare=https%3A%2F%2Fwww.chinatech.fr%2Fbons-plans%2Fsunvell-t95-max-tv-box-black-4gb64gb-eu-plug-44-39e-2%2F

Bu ikisinden hangisi iyidir? Allwinner H6 işlemci nasıl? 905x ile 905x2 bu işlemciyle kiyaslanirsa hangisi üstündür?
    Elimde Mecool Km9 var bugün geldi ama Netflix 540p oynattığı için istemiyorum. Mi box s aldım onun yerine. İsterseniz 300 TL ye verebilirim

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLPhinuSs

Elimde Mecool Km9 var bugün geldi ama Netflix 540p oynattığı için istemiyorum. Mi box s aldım onun yerine. İsterseniz 300 TL ye verebilirim

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srbyoztrk kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Serbay Bey güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
    DH forum sayesinde bilgi dağarcığımızı geliştirip arkadaşlarımıza yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize.
    Herkesin gönlünden geçen cihazlara sahip olması dileğiyle.
    Hayırlı akşamlar.
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    hocam bu rakam ne? 2 ürün mü? Bu kadar kâr amacı gütmek takdir edersiniz ki forumda hoş değil. Letgo da falan satın bu rakama. Biz burada bu ürünlerin ne kadara geldiğini ülkede en iyi bilenleriz. Aylardır birbirimizi dinleyip kapsamlı araştırmalar sonucunda hepimiz Kasım ayında efsane cuma zamanı KM9 yada H96 Max plus aldıkl.

Şimdi alınan fiyatlara bu denli hakim olan bir toplulukta sizin bu kâr amacınızı hiç anlamış değilim. Burada uygun rakama verip diğer sitelerde 400 tl yazabilirsiniz ama burada etik değil. O rakamı veren asla Çıkmaz burada ki inşallah ta çıkmaz. :)

• weyseloz kullanıcısına yanıt
    O rakamda pazarlık payı var idi ve düşüldü. Ürün fiyatlarına hakimsinizde bu son dönemde gelen ürünlerin UKİM'e giderek %20 gümrük vergisi + 5.1TL paket kontrol ücreti ilave edildiğinin farkında değilsiniz sanırım. (Bana gelen son paketler bu şekilde geldi arada doğrudan gelenlerde oluyordur.)

Burası satış bölümü değil biliyorum fakat arada cihaz talebi olan mesajları görünce yardımcı olmak amacıyla yazmıştım.
    Rahatsızlık için kusura bakmayın bir daha yazmam.
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Hocam estağfurullah!! Olur mu öyle şey biz bir aileyiz burada, anonimler ve işi düşünce sorduğu soruya cevap alıp uzayanlar keşke sizin gibi darilsada bir daha gelmese, benim ilk kullanıcı adımla birlikte Buradaki 10.ci yılım, cidden kusura bakmayın. Ukime yüzde 20 vergiye takılan daha az. Takılmayan 70 takılan 30 dur. Bu dönemde sağ olsun lar kıyak geçtiler Yoğunluktan. :)

Banada takılmadan ulaştı, takılan kesim daha az dediğim gibi. 245 tl ye KM9 aldım bozuk çıktı. H96 Max ta aklımda idi RAM i DDR3 olduğu almadım, KM9 un DDR4 çünkü ama almaZ olsaydım, ülkede tek bozuk benimki çıktı şaka gibi
    :((

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Merhaba birkaç sorum olacak.

Bu paylaşılan linkteki fiyata olası gümrük vergisi dahil mi

X96 ile KM9 arasında ne fark var. Netflix dışında okuduğum kadarıyla zaten şu an hd gösterim sorunu sebebiyle o fark ta gitti. Hangisi daha üstün. Ses kontrol kumanda varmı bunlarda

Bide fantazi olacak ama yakın zamanda çıkacak daha iyi cihazlar için beklemeye değermi
  • @ybektas55 hocam akşam 5te kargoladı. sabah 10 da bana geldi. çok teşekkür ederim.

MAGICSEE N5
    hemen kullanmaya başladım. internet bozukluğundan 720p bile alışık olmayan bana görüntüsü çok iyi geldi. siz zenginler tabii 4K, UHT falan ama biz fakir halk kesimleri 360p ye şükrediyoruz

neyse.. bence ürün gayet yeterli. youtube vs takıntısız çalışıyor. görüntü güzel. oyun yükledik hafif takılmalarla oynanıyor. wifi çekimi fena değil. Netflix vs çok seri. anında izlemeye başlıyorsunuz. kumandası iyi. kablosuz mouse ile çok daha iyi.
    dovizi de hesaba katarsak bu fiyata alınacak çok iyi bi ürün. mağazalarda tablet bulamayacağımız fiyata böyle bi cihaz bence başarılı.

1. sorun: tam ekran yapınca da alttaki ve üstteki tabletimsi menuleri kaybolmuyor. ekranı küçültüyor..
    2. sorun: bu ürünlerin genelinde kodi modi vs çok çetrefilli olmak zorunda mı arkadaş? adam Netflix yapmış. açıysun, yazıyosun, izliyosun. kodi dünyasına girdim çıkamadım. SOS

henüz adamakıllı bir IPTV yüklemesi yapmadım. yüklü olanlar ekranın yarısında takıntılı yayın yapıyor. diğer yarısı da reklam dolu. bilen varsa yardım lütfen..

Genel değerlendirme:

Benim seviyeme göre 9
    Fiyat/Performans 8
    Genel Performans 7

• 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.