Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.694
Cevap
520
Favori
1.724.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: doktororigo

Kardeş daha sen androidbox nedir anlamamışsın hemen karalama çabası içindesin. Sen telefonunu da ister yasal ister yasal olmayan seyler için de kullanamıyormusun? Android box da aynı şeydir. Herşey sana kalmış.

Sen asıl benim dediğimi anlamamışsın, heleki karalamayı nereden çıkardın acaba?

Adam gibi bilgi paylaşımı yok diyorum bu konuda,

Google sertifikalı olanlar, olmayanlar bana bildirebilir misin?

Bana sertifikalı olan ürün lazım, android box.cihazlarının çoğunda sertifika yok, satış yapan yerler bile sattığı ürün konusunda bu konuda bilgisiz.

Verdim ben 400 tl aldım ürünü sertifikasız çıktı işime yaramadı ne olacak?

Hadi bana göster bu konudan bahseden bir tanıtım.videosu, o kadar paylaşım var hepsi birbirinin aynı, yok kodi, yok hdd desteği, yok oyunlar vs aynı şeyler,

Sertifika var mı yok mu?

Digiplay,

Blutv,

Tivibu,

Tvplus,

Netflix vs

Bunlar tam sürüm kullanılabiliyor mu?

Hdmi koruma lisansı ne durumda?

Merak edilen önemli noktalar bunlar.

• Arkadaş haklı sertifikasız cihazlarda (ki piyasadaki cizazların nerdeyse %90 lisanssız) mesela DigiturkPlay uygulaması çalışmıyor. Bu şekilde lisans isteyen programlar var. Mesela Xiaomi Mi Box 4K android lisanslı bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecem1903

quote:

Orijinalden alıntı: doktororigo

Kardeş daha sen androidbox nedir anlamamışsın hemen karalama çabası içindesin. Sen telefonunu da ister yasal ister yasal olmayan seyler için de kullanamıyormusun? Android box da aynı şeydir. Herşey sana kalmış.

Sen asıl benim dediğimi anlamamışsın, heleki karalamayı nereden çıkardın acaba?

Adam gibi bilgi paylaşımı yok diyorum bu konuda,

Google sertifikalı olanlar, olmayanlar bana bildirebilir misin?

Bana sertifikalı olan ürün lazım, android box.cihazlarının çoğunda sertifika yok, satış yapan yerler bile sattığı ürün konusunda bu konuda bilgisiz.

Verdim ben 400 tl aldım ürünü sertifikasız çıktı işime yaramadı ne olacak?

Hadi bana göster bu konudan bahseden bir tanıtım.videosu, o kadar paylaşım var hepsi birbirinin aynı, yok kodi, yok hdd desteği, yok oyunlar vs aynı şeyler,

Sertifika var mı yok mu?

Digiplay,

Blutv,

Tivibu,

Tvplus,

Netflix vs

Bunlar tam sürüm kullanılabiliyor mu?

Hdmi koruma lisansı ne durumda?

Merak edilen önemli noktalar bunlar.

Sertifikaya gerek yok kardeş. Çoğunda digiturkplay çalışıyor. Drm sertifika illa istiyorsan tabiki 500 tl uzerinde fiyatları olan amazon fire stick, veya özellikleri kısıtlı xiaomi android box düşüneceksin. Geçmiş yazılarımı okursaniz sertifikadan bahsetmiştim. Bu çin mali oem cihazlarda sertifika tabiki yok. Ama dediğim gibi digiturkplay ve netflix genede çalışıyor. Ha bu arada bu programlara da hic gerek yok. Kodi ve chrome hepsinin işini görüyor.

• Çok ekstraya girmeden iş görebilecek en ucuz box hangisidir? IP TV açsın, kasmasın falan yeterli.
  • srvngrc
    Şöyle geçmiş sayfalara bir göz atsan aradığın ürünü foto, tüm özellikleri ve linkleriyle birlikte mutlaka bulursun. Her önüne gelen senin gibi soru sorarsa forum çöplüğe döner.
  • Beelink GT1 Ultimate ve H96 Pro Plus arasındayım şu anda. Beelink olan ürün 71 dolar, H96 Pro Plus 55 dolar banggoood'da. Ne diyorsunuz özellikleri de aynı, değer mi fiyat farkına ?
  • Bende Mecool bb2 pro var ve daha duruyor elimde.

Abimde beinconnect uygulamasını denedi ve sorunsuz çalışıyormuş ama biraz zor kanal değiştirmesi ve karışıkmış ve kendi listeni yapamıyormuşsun.

Fakat aynı ip adresten giriş yapılabiliyor bu appten.

Kalitesi çok iyi ve hiç takılma yok, geri sarma olayıda yok.

Zapp yapmak biraz zor oluyor. Fare kullanmak lazım.
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    h96 pro+ kullanıyorum, cihaz çok iyi fazlasıyla memnunum. şuana kadar hiç bir problem yaşamadım. extra para vermeye gerek yok. 55 dolar olan 3/32 ise alın derim.
  • yawan kullanıcısına yanıt
    3/32 hocam, aldım gitti o halde. Yorum için teşekkürler.

Linki atarmisin kardes
  • forumcu3
    Miracast özelliği tv ve telefonunda varsa linkteki aparattan almana gerek yok. Aldığında ise her tv'de çalışmama olasılığı var. Android box ve bu aparat tv'nin Hdmi portundan çalışır.
    Ayrıca konuyu yanlış yerde açmışsın. Burası android box bölümü.
  • levoank kullanıcısına yanıt
    11annv9% kodu %9 indirim yapıyor, yeni üyeliklerde de 50 dolar üstü alışverişe 6 dolar indirim kuponu veriyor ya da mobil uygulamadan yeni üyelikte %10 indirim kullanabilirsin. En uygun burada buldum aldım geçtim.

https://www.banggood.com/H96-PRO-PLUS-Amlogic-S912-Octa-Core-3GB-RAM-32GB-ROM-TV-Box-p-1100082.html?rmmds=search
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Senin işini bu ilandaki RK3229 2/16 GB RAM li bir tvbox fazlasıyla görür.

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-tanix-tx2-rk3229-android-6.0-tv-box-2-16-gb-472409232/detay
  • Shipped
    Aug/21/2017 20:46:08

Banggood'dan aldığım ürün kargolanmış umarım 60 dolar falan yazmamışlardır üzerine.
  • Şiddetle h96pro öneririm. .

Islemci Amlogic S912 Octa core ARM Cortex-A53 CPU 8 cekirdek kullaniyor.

3gb ram var hiç kasma donma yok.

ARM mali ekran kartı var.dead triger 2 ve aspahlt son versiyonunu oynadım. Yüksek ayarlarda süper görüntü kasma yok.

32 gb hafıza var.

Android 7.1.1 OS son sürümü

Ethernet 100M/1000M

WIFI: 2.4GHZ/5.8GHZ 802.11a/b/g/n /ac wifi kablosuz kullaniyorm çok hızlı yavaşlama yok.

Bluetooth 4.1 air mouse klavyeyle kullaniyorm çok uzaktan bile kopma yok.

Cihaz donanımı arayüzü çok iyi. Bu cihazdan çok memnunum. Almak isteyene tavsiye.

Unutmadan 4K, 3D oynatma özelliği var. Ses sistemi icin optik çıkış var.dts ses formatını calabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozman33 -- 22 Ağustos 2017; 10:48:24 >
  • Ozman33 O kullanıcısına yanıt
    Banggood'dan 54 dolara aldım hocam, kargolanmış. H96 Pro Plus yalnız benimkisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Banggood'dan 54 dolara aldım hocam, kargolanmış. H96 Pro Plus yalnız benimkisi.

Evet eksik yazmışım benimkide h96pro plus modeli.daha yeni aldım herseyini kurcalama aşamasındayım. Şuan için beklentimden fazlasını aldım. Wifi bluetoth bağlantı ve ekran çözünürlüğü konusunda.
    Yalnız klavyeli olanını alsaydin çok işe yarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozman33 -- 22 Ağustos 2017; 10:46:2 >
  • Ozman33 O kullanıcısına yanıt
    Ürün ucuza geldi klavye alırım sonradan Aliexpress'ten problem yok. Ürün gelsin de bakalım, siz nereden almıştınız ? Gamepad ve klavye bağlarım :) Kablolu ile idare ederiz bir süre.
    hayırlı olsun, sizi uzeceğini sanmam h96 pronun. bu arada aklıma gelmişken yazayım diğer h96 pro sahiplerininde sizinde işinize yarayacaktır. h96 proda normalde board üzerinde 4 usb girişi var fakat kutuda (herhangi bir mantığa sığmayacak şekilde) firma o kısımları yuvalarını açmamış. eli becerikli arkadaşlar usb girişlerine denk gelen o kısımları dikkatlice boarda zarar vermeden açabilirler ve 4 usb girişi ile kullanabilirler. girişler çalışıyor kendim denedim. gerçi ben 1 tanesini açtım sadece ama diğeri de çalışıyordur çok büyük ihtimalle.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.