Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (308. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: dr.hulk
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.583
Cevap
516
Favori
1.718.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KM9 siparişi verdim. Melez bir cihaz olan KIII pro dan vazgeçtim. Bir de aklıma bir şey takıldı. AliExpress ten 10 parça 100 dolarlık bir siparişim oldu. Gümrükte bu parçalara ayrı ayrı mı bakılıyor? Yoksa TV box mesela tek başına saat tek başına mı bakılıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Son dakka kuponu verdiler 200 e düştü ama alamadım ödemeyi yaptırmadı sistem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Netflix 4k veya 1080p izleniyormu. 
    Youtube 4k veya 1080p izleniyormu. 
    Terrarium Tv, Stremio, Puhu tv sorunsuz çalışıyormu. 

Kodi. 
    TürkVod. 
    İptv. 
    Mx player. 
    Vlc player. 
    Codecler. 
    Vpn kurulabiliyormu. 

Bunları eksiksiz yapan cihaz arıyorum.
    1.000 TL olsun.
    1.500 TL olsun kafayı yemeyim.
    Daha önce önerilen cihazlar hep sorunlu çıktı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Hocam sebeplerinden birkaçını yazarsan sevinirim. Uzun süredir takip edemedim çünkü o konularda bilgisizim.

Alıntıları Göster
    kullanımı daha kolay. içindeki uygulamalar tv os için tasarlanmış. bir bence saf anroide göre daha hızlı ve daha az şişer gibi geliyor. yani bu tür boxlar için tasarlanmış os. saf android tüm cihazlar için.
  • Ben de X96 Max siparişi verdim. Hayırlısıyla gelir inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

kullanımı daha kolay. içindeki uygulamalar tv os için tasarlanmış. bir bence saf anroide göre daha hızlı ve daha az şişer gibi geliyor. yani bu tür boxlar için tasarlanmış os. saf android tüm cihazlar için.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Valla o kadar para verdim, sorunsuz olsun bana yeter.. 2 sene dayansa ne ala.

• quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Bu arada kullanıp gerçekten memnun kaldığınız internet servis sağlayıcı var mı? Herkes kullandığını ya çok övmüş ya itin bi yerine sokmuş. Mesela ben Telekom'un kalitesinden gerçekten memnunum. Ama şu kota olayına acayip ayar oldum. O yüzden değişmeyi düşünüyorum. 2 ay evvel taahhüt verdim onu bozabilirim. Satış sonrası desteği de iyi olan, ilgili ve vaadettiği hızlara yakın hız veren iss var mı?
    Yoksa hepsi al birini vur ötekine mi?
    Netspeed e bakın mutlaka hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

Netflix 4k veya 1080p izleniyormu. 
    Youtube 4k veya 1080p izleniyormu. 
    Terrarium Tv, Stremio, Puhu tv sorunsuz çalışıyormu. 

Kodi. 
    TürkVod. 
    İptv. 
    Mx player. 
    Vlc player. 
    Codecler. 
    Vpn kurulabiliyormu. 

Bunları eksiksiz yapan cihaz arıyorum.
    1.000 TL olsun.
    1.500 TL olsun kafayı yemeyim.
    Daha önce önerilen cihazlar hep sorunlu çıktı.
    Hocam bunları en eksiksiz yapan cihaz nvidia shield Tv diye biliyorum ama fiyatıda vergisiyle beraber 900tl civarı olması lazım amazonda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allons-y

Hocam bunları en eksiksiz yapan cihaz nvidia shield Tv diye biliyorum ama fiyatıda vergisiyle beraber 900tl civarı olması lazım amazonda.

Evet onu söylüyorlar, oda 3 yıllık ürün.
    İnsan düşünüyor.

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    x96 max tamamen kapalı kutu hocam 11.11 indirimine denk getirdiler öncesinde alıp inceleyebilen olmadı. belkide satış politikası olabilir. ama deneyip göreceğiz. inşallah söylediği özelliklerde olur.
  • WeChip X96 Max aldım bakalım. Aslında hep MiBox düşünmüştüm fakat donanım için bu ürünü tercih ettim.
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 senelik cihaz dediğimiz aletin işlemcisi deli gibi satan nintendo switch'te kullanıldı. Konsolun çalıştırdığı oyunları görüyoruz. Malesef çinli üreticilerin yongaları hala büyük üreticiler ile yarışamıyor. Ramine bu sene tv boxlar yetişebildi grafik çipine ise hala yolumuz var Direk alınmalı demiyorum çünkü bit tv box için bence çok fazla bir para ama android tv boxlar içinde performans ve yazılım desteği ile birinci mi evet birinci.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allons-y -- 12 Kasım 2018; 17:34:12 >
  • Netflix sertifikalı android tv boxları görebileceğimiz bir site var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kc2003 -- 12 Kasım 2018; 17:41:16 >
  • N5 i aksarayli1903 nickli Arkadaş aldi iyi günlerde kullansin

• Arkadaşlar x96 max veya km9 alacağım. İkisinin de incelemesi yok ama sizce dayanıklılık olarak ve yazılım desteği olarak vontar mı iyidir mecool mu? Bir fikri olan var mı acaba? X96 max 245e geliyor 4gb ramli olanı. Km9 ise dün 291 e vardı şimdi en ucuz 301 TL. Hangisini almam gerek karar veremedim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Allons-y

Hocam 3 senelik cihaz dediğimiz aletin işlemcisi deli gibi satan nintendo switch'te kullanıldı. Konsolun çalıştırdığı oyunları görüyoruz. Malesef çinli üreticilerin yongaları hala büyük üreticiler ile yarışamıyor. Ramine bu sene tv boxlar yetişebildi grafik çipine ise hala yolumuz var Direk alınmalı demiyorum çünkü bit tv box için bence çok fazla bir para ama android tv boxlar içinde performans ve yazılım desteği ile birinci mi evet birinci.

Bir inceleyim o zaman. ☺

• canakan kullanıcısına yanıt
    canakan teşekkürler dostum

• herkese selam. öncelikle tv box konusunda yardımcı olan herkese teşekkür ederim. bende canakan arkadaştan mx10 aldım. sağolsun baya yardımcı oldu. bende 2-3 günlük deneyimimi yazıp başkalarına yardımcı olmak istedim.
    öncelikle digiturk play maç-film-dizi sorunsuz izlendi.
    puhu tv dizi sorunsuz izlendi.
    kodi 18 beta ve turkvod çalıştı. turkvod içinden dizipub tan 2 bölüm dizi sorunsuz izlendi.
    turkvoddan film açtığımda 1080p önce hızlı gitmeye başladı ses olmadan. pause play yaptım düzeldi. ancak 1-2 kere takılma oldu. internetten olabilir çünkü 18 mbit vdsl var.
    orjinal youtube 1080p destekledi.
    youtube smart tv kurdum. 4k 25 fps videoyu oynattı( tv philips 55pus7909)
    30-60 denemedim.
    kodiye soccer tv ve başka bir spor eklentisi kurdum. çalıştı. yayın kalitesi çok iyi değildi ama.
    bunun harci cihazın launcheri kodi yi göstermiyor. simple launcher yükledim göründü menüde. ancak başka launcher önerisi olan varsa beklerim.
    netflix deneyemedim aboneliğim yok.
    şimdilik bu kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: LordMayros

Arkadaslar selam bu ürünü aldim ama fiyat performans olarak nasildi iptal etme sansim var

H96 max + RK3328

2.4 ve 5ghz destegi var voice control kumanda 4gb ram 64gb hafiza ethernet giriside mevcut iptv izlemek icin aldim mi box kullaniyorum ama cihaz sisiyor herhun kapat ac yapiyorum :(

Birde ethernet girisi yok

Bu arada bu cihazla mi box 3 teki gibi netflix izleyebilirim dimi arkadaslar 4 ekran ultra HD uyeligim mevcut mi box taki app bu cihazada yuklenir sanirsam

Bu modelde Ethernet girişi var. Ben de sipariş verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 12 Kasım 2018; 19:30:22 >
  • rektall R kullanıcısına yanıt
    ATV Luncher yükleyin. Mi box menüsü gibi oluyor.

• 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.