Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.694
Cevap
520
Favori
1.724.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, magicsee N5 TV box bugün elimde. Tam bir hayal kırıklığı bu kutu, almayı düşünen varsa kesinlikle almasın. Kutuyu açtım kurulum için Wi-fi kuracağım kutu modeme 2-3m uzaklıkta ancak bağlanamıyor hata veriyor. Elimdeki telefondan wifi açtım sorun yok ama sanırım kapsama alanı 1m falan bu cihazın. Kesinlikle kimseye önermiyorum iade olabiliyorsa iade deneyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam zidoo x7 nasıl bir cihazdır

• T95Z plus 3gb/32gb modeli için dün sipariş verdim. Youtube'dan izlediğim videolarda kullanıcılar emülatörler ile oyunlar oynuyordu sorunsuz. Ben bu cihaz elime geçince deneyip tecrübelerimi aktaracağım buradan.
  • byshakram B kullanıcısına yanıt
    Magicsee , Çinde DVB tunerli tv kutusu üreticisi olarak biliniyor . Tv box işine yeni girmiş olmalı.

Dual Wıfı 2.4 Ghz ile 5.8 Ghz olurken bu cihazda 5.0 Ghz. Wıfı ve modem ayarlarını kontrol etmek gerekir.

Wıfı sorunu sadece bu cihaz için geçerli de olabilir.

Yeni çıkan bir kutu olduğu için kullanıcı yorumu yok .

Tanıtım ilanları ve videosu yanıltıcı olabiliyor. Tanıtım videosu hızlandırılmış,

KODI ve browser sular seller gibi.

Test videosuna baktım. Wıfı ye bağlanıyor fakat çalışması stabil değil .

Yine de 1-2 geri dönüşe daha bakmak gerek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: epivep

Hocam zidoo x7 nasıl bir cihazdır
    RK3328 çipsetli ve 2/8 özellikli kutunun antutusu 31576

Zidoo kaliteli ürünler üreten bir marka ürünün fiyatı yüksek. Netflix için sertifikası yok.

Google Widevine L1 sertifikalı , Zidoo H6 pro ya da Beelink Gs1 6K almak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozgurkanar

T95Z plus 3gb/32gb modeli için dün sipariş verdim. Youtube'dan izlediğim videolarda kullanıcılar emülatörler ile oyunlar oynuyordu sorunsuz. Ben bu cihaz elime geçince deneyip tecrübelerimi aktaracağım buradan.
    Hayırlı olsun . Karar verme süreci stres yapıyor . Hızlı karar almanız iyi olmuş .
    Model olarak güzel bir model Sunvell üretimi ise çok iyi. Wechip üretimi de fena sayılmaz .
    Bu modelin başka üreticileri de var.

Emülatörlerle bu tv kutularının hepsi ile düşük kapasiteli oyunlar oynanıyor.

S912 çipsetli 8 çekirdekli 3/32 bu box ın oyunlar için önemli olan MALI- T820 gibi iyi bir GPU su var.

Geri dönüş bekliyoruz .
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Ps4 pro kullanıcısıyım. Yeni nesil oyunları bu cihazdan oynuyorum. Daha önce söylediğim gibi benim isteğim daha küçük nes snes tarzı oyunları oynatan emülatör kullanmak. Youtube'da incelemesi yapılan çoğu cihaza baktım. 3 aşağı 5 yukarı bu tür oyunlarda problem yaratmıyorlar. Ben de zaten nostalji yapmak istiyorum. Ürünüm tahminen bugün kargolanır en geç Çarşamba gününe kadar elimde olur. Eğer bu cihazı düşünen arkadaşlar olursa da paylaşacağım deneyim onlara da bir fikir edindirmiş olur.

• Ozgurkanar O kullanıcısına yanıt
    Sanırım TV box dünyasını keşfedince oyun oynamaya fazla zaman bulamayacaksınız .

IP server da almak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Sanırım TV box dünyasını keşfedince oyun oynamaya fazla zaman bulamayacaksınız .

IP server da almak gerekiyor.
    Tavsiye varmı ip server icin yada sizin kullandıgınız hangisi
  • eelink gt1 3gb aldım. Kablolu bağlantı 23 gigabyte iken kablosuz wifi ile bağlandığımda hız 2 ye kadar düşüyor bunu çözebilen var mı aşağıdaki açıklamada biri çözdüm diyor ama ben buna uyguladığımda sonuç aynı Daha doğrusu zaten benim ayarlarım böyleydi

” android cihazlar WPA-PSK kullanaran TKİP+AES ile şifrelenmiş ağlara bağlandığında sorunlar yaşayabiliyor. ” Hemen modemin ayarlarına girdim ve bahsettiği gibi WPA/WPA2 şifreleme sistemi TKİP+AES olarak ayarlanmıştı. Hemen sadece AES olacak şekilde değişikliği yaptım. Sonrasında eski ağ bilgilerini cihazdan ağı unut diyerek kaldırdıktan sonra yeni parametrelerle ağa tekrar bağlandım ”

Ben çözemedim bir türlü var mı karşılaşıp Çözen

• Arkadaşlar merhaba,15 gün önce aliexpress den 80 usd a aldığım zidoo h6 pro geldi,2 gündür kurcalıyorum,netflix ve youtube kalitesi iyi,hızı da iyi,google play de uygulamalar az,ornegin antutu yok,apk bulup kurmak gerekiyor herhalde,genel anlamiyla tavsiye ederim

• mehmet46484648 M kullanıcısına yanıt
    IP server için PM gönderdim.
  • Herkese merhaba.

5-6 yıl önce aldığım Philips Smart(!) TV (46PFL5007K) ile internete bağlanamıyorum. Bu yüzden Android TV box arayışındayım.

2010-2015 model aralığında Philips Tv'u olup, Android TV box kullananların tecrübe ve tavsiyelerine göre hareket etmeyi düşünüyorum.

Philips tv'de Android TV box sorunsuz kullanılabiliyor mu? Hangi marka ve model TV box tavsiye edersiniz?

• Herkese merhaba. Vestel 48fd5400 cihazım için android tv box cihaz bakınıyorum. Sizce uygun fiyatli hangi ürünlere bakinabilirim? Netflix, YouTube için kullanılacak sadece.

• Limanyakan hocam bir sorum olacak. Üç cihaz var ikinci el alternatif olarak. hangisini almak mantıklıdır?

1. 450 TL Zidoo H6 Pro
    2. 400 TL Alfavise H96 Pro+
    3. 350 TL Xiaomi Mi TV Box 3 4K Android Tv (Global Versiyon)
  • epivep E kullanıcısına yanıt
    Netflıx 1080p yeterli olur.

Hiç düşünmeden, dallanıp budaklanmadan 1. seçenek .

Zidoo H6 pro

Yeni almayı düşünenler için fiyat çok uygun .

https://www.dx.com/p/zidoo-h6-pro-allwinner-h6-quad-core-cortex-a53-smart-tv-box-white-477775#.W5UfYMBR1PY
  • quote:

Orijinalden alıntı: eu1900

Herkese merhaba. Vestel 48fd5400 cihazım için android tv box cihaz bakınıyorum. Sizce uygun fiyatli hangi ürünlere bakinabilirim? Netflix, YouTube için kullanılacak sadece.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-amazon-fire-tv-stick-598847501/detay

2.nesil https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-amazon-fire-tv-stick-with-alexa-voice-remote-513545314/detay

Amazonda 39.99$ fiyatı var. Netflıx 1080p

https://www.umitegrioglu.com/simdi-moda-tv-amazon-stick-nedir/

Ya da
    https://tr.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-Plus-Youtube-Netflix-4K-Streaming-TV-Box-386284.html

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 9 Eylül 2018; 17:0:32 >

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    İyi günler. kafanızı şişiriyorum ama bir sorunum var. Ben orda yazanları uyguladım ondan sonra sürekli hata vermeye başladı. ilk önce 682 kb lık "M8S_PRO-ota-20180806.105401.V0213" dosyasını indirip kurdum flash bellekten kabul etmedi. daha sonra 666 mb lık "M8S_PRO-ota-20171030.162112.V0619" dosyasını kurdum orada yazdığı gibi, sürekli play store durdu, youtube durdu vs. hatası almaya başlayınca ben de fabrika ayarlarına sıfırladım. şu an play store cep telefonu gibi görüyor. eskiden sadece android box da çalışan uygulamalar çıkardı. netflix çalışıyor ama çok eski versiyon galiba. mesela aşağı inemiyorum ve ingilzce, youtube ingilizce oldu android box ın dilini Türkçe yapmama rağmen. yapabileceğim bir şey var mı?
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.