Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullanım amacına göre alınır . Fiyatını hakeden bir kutu .
    Olumsuz tarafı esnek kullanımı yok üzerinde uğraşmak gerekiyor.
  • aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Gearbest te KM8 in fiyatı uçmuş . Lansman fiyatı olduğunu tahmin etmiştim .
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Evet. Güzel fiyattı valla. Bir ara takipteydim, 75$ a çıkıp tekrar düşmüştü. Umarım yine aynı seviyeleri görür. Ama dediğiniz gibi lansman fiyatıysa zor tabi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İndirimli fiyatı güzel. Hayırlı olsun . Kullanıcı yorumları çok önemli. Bekliyoruz .
  • Hocam ben n5 ile like i home arasında kaldım açıkçası. N5'te Android versiyonu daha yeni ama mesela ethernet 100mbs. Network akışında çok etki eder mi bilmiyorum. Like i home 'da daha eski Android sürümü, netflix 480p, ama daha güçlü bir sistem ve harici 2,5 inç bellek dahili olarak takılabiliyor. Gerçi disk takılınca çok fazla ısındığı söylenmiş bazı forumlarda, usb den kullanılması tavsiye edilmiş. Usb3 avantajı da var. Tabi N5 140 TL daha ucuz. Pip özelliğini, hdmi in falan çok kullanacağımı sanmıyorum. Çoğunlukla iptv kullanacağım ama tabi hızlı bir sistem olması yolda bırakmaması da önemli. Bu durumda 140 lira farka değer mi, yoksa N5 daha mı mantıklı olur bilemedim. Siz ne dersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elliyedi

hocam kupon kodunu nerden aldınız? 50tl iyiymiş, bulsam alırım hemen.

Alıntıları Göster
    Ab fişi seç seçeneklerden birde mobil site değil tam sitesinden sipariş ver bu kupon numarasini gir GBN5

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Mecool M8S Pro. s912 sekiz çekirdekli DDR4 3/32 Netflıx HD Youtube 4K netflix açmıyor yanlız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7C8DAEABE

Ab fişi seç seçeneklerden birde mobil site değil tam sitesinden sipariş ver bu kupon numarasini gir GBN5

Alıntıları Göster
    Eyvallah. 50tl indirim yapmadı ama ürün indirime girmiş 237tl’ye geldi.

Peki bu gümrükten nasıl geçecek. Vergi limitini aşmıyormu?

• KaFKa kullanıcısına yanıt
    LIKE I HOME Tv nin çipseti daha üstün. Dual Wıfı nin yanında ethernet 1000 mbs.

PIP özelliği kullanışlı bir özellik . Realtek ten Nougat desteği gelmese de IP tv için sorun olmaz.

Bence 140 TL. fark vermeye değer . Aynı çipsetli Zidoo X9S 120$ , Yurtiçinde satılan DUNE 4K 1300 TL. civarında.
  • mrkzk M kullanıcısına yanıt
    Evet burada bir karışıklık var. DDR4 ramli olanında 480p /1080p

mecool m8s pro L diye geçen DDR3 lü ATV işletim sistemi olanında 1080p/4K
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

LIKE I HOME Tv nin çipseti daha üstün. Dual Wıfı nin yanında ethernet 1000 mbs.

PIP özelliği kullanışlı bir özellik . Realtek ten Nougat desteği gelmese de IP tv için sorun olmaz.

Bence 140 TL. fark vermeye değer . Aynı çipsetli Zidoo X9S 120$ , Yurtiçinde satılan DUNE 4K 1300 TL. civarında.
    Yardımınız ve detaylı bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. An itibarıyla Like I Home Cloud TV Box siparişini vermiş bulunmaktayım. Geldiğinde deneyimlerimi paylaşırım.

Hayırlı olsun hocam, bende Lake siparişi geçmiştim geçen hafta heyecanla bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: safahk28

Hayırlı olsun hocam, bende Lake siparişi geçmiştim geçen hafta heyecanla bekliyoruz
    Size de hayırlı olsun hocam. Takıldığımız noktalar olursa fikir alışverişi iyi olur. :)

OK. Hayırlı olsun . Fiyatı çok uygun .
  • Aşağıdaki ürünü 30.08.2018 tarihinde kampanyadan faydalanarak 17.18 USD ye satın almıştım. Ben kargolanmasını beklerken bugün ürünün sistemsel bir problem nedeni ile gönderilemeyeceğini üzülerek belirtiriz diye dönüş yaptılar ve ücret iade sürecini başlattılar. Birde 100 USD alısverişe 5 USD kupon vermişler. Bu durumda yapılacak bişi yok sanırım, Türk sitesi olsaydı uğraşırdım ama burda sonuç alamam sanırım.

Ürünün şuan ki fiyatı 32.99 USD (Aynı ürün halen satışta görünüyor)

www.gearbest.com/tv-box/pp_009795008178.html?wid=1433363

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SevenA -- 3 Eylül 2018; 16:36:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

OK. Hayırlı olsun . Fiyatı çok uygun .
    Hocam önerebileceğiniz air mouse ya da touch pad li usb klavye var mı?

• safahk28 S kullanıcısına yanıt
    Logitech K400 plus var. Ekran klavyesini kullandığım için sadece touch pad ini kullanıyorum. Memnunum .

Bir de trust un var. Tepkimesinin biraz gecikmeli olduğu söyleniyor.

microsoft un ki gibi kaliteli bir kablosuz mouse da iş görür.
  • elliyedi E kullanıcısına yanıt
    Hocam gümrük aşınca vergisini ödeyip alabilirsiniz. Aynı ürünü 10 gün önce sipariş verdim daha ülkeye girmedi girmeyi bırak oradan çıkamadı. Gearbest buradan kaybediyor aslında Aliexpressten alacaktık.

• Arkadaşlar sadece ip TV için

https://m.gearbest.com/tv-box/pp_1600344.html?wid=1433363

Bu cihaz nasıldır yada aynı fiyat aralığında onerebileceginiz cihaz varmidir

• quote:

Orijinalden alıntı: 1907Fatih1907

Arkadaşlar sadece ip TV için

https://m.gearbest.com/tv-box/pp_1600344.html?wid=1433363

Bu cihaz nasıldır yada aynı fiyat aralığında onerebileceginiz cihaz varmidir
    Aynı fiyat kategorisinde Magicsee N5 modeli var. 905X işlemcisi ve dual wifi özelliğiyle diğerine göre daha ön planda. Tabi bunlar verisel karşılaştırma, ikisini de kullanmadım. Deneyimli arkadaşların da önerdiği bir model N5.
    https://m.gearbest.com/tv-box/pp_009652789463.html?wid=1433363

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaFKa -- 4 Eylül 2018; 16:23:44 >

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.