Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    valla kardeş iki gündür anlık indirimleri yakalmaya çalışıyorum hepsindede başarısız oldum çok kısıtlı kupon oluyor 5-6 tane hemen saniseler içinde tükeniyor tam denilen saate 2 dakika kala denemeye başlıyorum ama maalesef alınmıyor gearbest oyalıyor bizi tüm dünyaya 5-6 tane kupon veriyor yakalama olasılığımız sence kaç yani normal satışta olan ürünlerden alacağız başka şans yok
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Her yol Lake I home a çıkıyor diyorsunuz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Öncelikle box ı ethernet bağlantısı ile kullanmak çok farkediyor . Dual Wıfı olması da önemli. Box ın wıfı çekimi zayıf ise bu büyük bir sıkıntı oluyor . Box alınırken modemin özellikleri, kutunun modeme uzaklığı ve arda duvar gibi engel var mı bakmak gerekir.

https://tr.gearbest.com/tv-box/pp_1013038.html?wid=1433363

https://tr.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_654924.html?lkid=11004390

Birde RK 3328 çipsetli ürünler var dual wıfı li fakat onlarında fiyatı yükseldi .

Alıntıları Göster
    Hocam ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz modelleri önceleyeceğim. Gezinirken 905x ve dual wifi özelliği olan bir cihaz gözüme çarptı, fiyatı da makul görünüyor. 254 TL Magicsee N5

https://m-tr.gearbest.com/tv-box/pp_009515108432.html?wid=1433363

Tabi her şey verisel istatistikle bitmiyor, siz daha detay bir bilgi ve tecrübeye sahip olduğunuzdan görüşünüzü almak istedim bu ürünle ilgili.

• quote:

Orijinalden alıntı: safahk28

Her yol Lake I home a çıkıyor diyorsunuz hocam
    Evet . Neden bu kadar ucuza satılıyor anlayamadım . Frektab a da baktım pek olumsuz yorum da yok .
  • KaFKa kullanıcısına yanıt
    Hocam AB fiş seçeneğini seçmeniz gerekiyor.Fiyat 290 TL oluyor o zaman.
    Bende bu cihazı aldım.238 TL ye bugün de kargoya verildi.
    GBN5 indirim kodunu girin ama mobil siteden degil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaFKa

Hocam ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz modelleri önceleyeceğim. Gezinirken 905x ve dual wifi özelliği olan bir cihaz gözüme çarptı, fiyatı da makul görünüyor. 254 TL Magicsee N5

https://m-tr.gearbest.com/tv-box/pp_009515108432.html?wid=1433363

Tabi her şey verisel istatistikle bitmiyor, siz daha detay bir bilgi ve tecrübeye sahip olduğunuzdan görüşünüzü almak istedim bu ürünle ilgili.

Alıntıları Göster
    X uzantılı olduğu için bu cihaz da olur. Fiyatı güzel . Fakat kullanımın sadece Ip tv ile sınırlı kalacağını sanmıyorum .

Verdiğim 2 linkteki cihaz da f/P ürünü . Lake I Home Tv ile aralarında çok fiyat farkı yok . Hız ve güç olarak ikiye katlar.

Hocam selamlar bu ürünü aldım 238 TL ye

https://tr.gearbest.com/tv-box/pp_009652789463.html?wid=1433363

Sormak istediğim lan girişine internet kablosunu takip Android üzerinden interneti wifi gibi dağıtabilirmiyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: «hidalgo»

Hocam AB fiş seçeneğini seçmeniz gerekiyor.Fiyat 290 TL oluyor o zaman.
    Bende bu cihazı aldım.238 TL ye bugün de kargoya verildi.
    GBN5 indirim kodunu girin ama mobil siteden degil.
    Hayırlı olsun . Kutu gelince kullanıcı yorumlarını bekliyoruz .
  • «hidalgo» kullanıcısına yanıt
    Point access gibi kullanılamaz . BU özellik yok . Sadece DLNA üzerinden bulut kurulabilir.
    Tşk ederim.

Hocam bende Lake siparişini geçtim 370 tl ye geldi ürün, kargo 6-10 gün diyor, ürün elime ulaşınca detaylı bilgi veririm sizlere.

Yardımınız içinde size ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

• Merhaba,ben de bilmeyen var ise diye, bir bilgilendirme yapayım dedim.
    Aliexpress konusundan indirimdeyken

Mecool M8s pro W modelini aldım

2 gb ram ve 16 gb hafıza indirimle 130 tl ye almıştım.Yılın başında.
    Wifi,lan bağlantısı,2 adet usb girişi mevcut.
    İçindeki kumanda yeteri kadar iyi
    Wifi den internet dağıtabiliyorsunuz.

Şuan fiyatlar aşırı uçuk

Cihaz hem çok stabil,hem de hızlı

İptv olarak kullanıyorum.İçinde kodi yüklü olarak geldi ama ben kullanışını beğenmedim kodinin

Perfect player tam anlamıyla tv özelliklerine sahip bir program.Kesinlikle deneyin.İptv bu devirde hala çok yaygın değil ama,tüm platformlardan daha iyi
    Ayrıca kumanda olarak telefonunuzu da kullanabimek için,cetusplay programını da öneririm.Tv nin kontrolü tam anlamıyla elinizde oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gscarbon -- 31 Ağustos 2018; 17:45:2 >
  • Acaba bu Lake i home cloud Android versiyonu yükseltilebiliyor mu, zira üstünde Android 6 ile geliyor.

• safahk28 S kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun . Oldukça iyi bir cihaz. Fiyat çok uygun. Kullanıcı yorumlarını bekliyoruz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaFKa

Acaba bu Lake i home cloud Android versiyonu yükseltilebiliyor mu, zira üstünde Android 6 ile geliyor.
    Şuan için yükseltilemiyor. Taywanlı çip üreticisi Realtek ten Nougat ya da Oreo desteği bekleniyor.

6.0 daha uzun yıllar idare eder.
    Hocam. normal ayarlarda hotspot özelliğini ben kullanabiliyorum. normal romlarda daha önce karşıma çıktı ama custom romlarda bu özellik genelde var.
    genel olarak ayarların altında "More settings" e girince normal android telefonlarda gördüğümüz ayarlar kısmı geliyor. kablosuz ve ağlar kısmında diğer ya da ... a girince taşınabilir hotspot özelliği var. aktif ise cihazı kablosuz dağıtıcı olarak kullanabilirler ama cihaz bu durumda daha çok ısınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agronur17 -- 31 Ağustos 2018; 18:45:13 >
  • Agronur17 kullanıcısına yanıt
    Hotspot kamuya açık alanlarda kullanılabilen yayın . Bu boxlar genellikle evlerde kullanıldığı için ev içi bulut daha güvenli .

Hotspot özelliğini kullanmak gereksiz bu küçük kutuların o kadar çok özelliği var ki kendi işlerini yapsa yeter.

Bence Hotspot için zorlamaya gerek yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 31 Ağustos 2018; 18:52:37 >
    tercih meselesi. gerekli olduğunda açıp işim bitince kapatıyorum. cep telefonlarında 4g bağlantının paylaşılması gibi. s905w işlemcili düşük seviyelerdeki boxları zorlayabilir. s912 li h96 pro+ da orta seviye performans alıyorum.
    Hocam IPTV izlemek için 250 TL ye kadar cihaz onerirmisiniz

• https://tr.gearbest.com/tv-box/pp_009600293453.html

X uzantılı çipseti olan bu kutunun fiyatı uygun .

https://tr.gearbest.com/tv-box/pp_895789.html#anchorGoodsRevie

Netflıx ve Youtube ı yüksek çözünürlükte seyretmek için Google Videvine L1 sertifası var.

ATV romlu bu box için saf android için uygun NEXUS rom yüklemek mümkün .

Saf Android te W uzantılı çipseti ile zorlanabilir.

Bence S905X çipsetli N5 daha uygun.

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.