Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
26.694
Cevap
519
Favori
1.724.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çeşit çeşit tv box var belli markalar öneriliyor fakat benim için gerekli mi bilemedim.

Akılsız 1080p SEG TV'de

-4k 30 fps 60.000 bitrate çektiğim videoları izlemek
    -Netflixten ve youtubeden film ve dizi izleyeceğim
    -Ip TV aboneliğim var onu izlemek
    -Torrenti olursa çok güzel olur.

oyunla hiçbir alakam yok.

Sadece bunlar için tv box gerekli mi?

Uygun bir tvbox bulamazsam mecbur laptopu hdmi ile tvye bağlayıp izleyecem ama 4k desteklemiyor tek sıkıntımız bu.
  • işlemci olarak s905 eski işlemci alacağınız cihazda en az s905x işlemci olsun.s912 en yeni işlemci bu olursa çok daha iyi olur tabii ki.Ben geçen hafta YOKA KB2 aldım henüz yolda cihaz özellikleri bakımından güzel.Tavsiye ederim.
  • Beyler m8s islemcisi s812 olan android ip tv icin 5.1.1 rom bakiyorum.
    Varmi link gunceleme icin downlaod edecwgim.

Bi kac bisey vmbuldum ama update yaparken "n200" hatasi veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar,

S905X X96 2 GB 16 GB Amlogic Quad Core Android 6.0 Hatmi TV Kutusu WIFI HDMI 2.0A 4 K * 2 K Kodi Tam Yük Akıllı Medya Set Top Box
    http://s.aliexpress.com/naURbQRz
    (from AliExpress Android)
    linkteki ürünü düşünüyorum ama Türkçe dil desteği varmı bulamadım.

Bilginiz var mı?

• basmane kullanıcısına yanıt
    hocam model bakmayın hepsi aynı bunların .bende mxv var s905 2gb ram 8gb hdd menüsü m8s ile aynı . sunyy akıllı olmayan tv ile dediklerinin hepsini yapabiliyorum.. dikkat edeceğin s905 lerde digitürk play sorunu var digitürk play yada dilediğin yerde kulanacaksan windows tabanlı mini box yada rockchip chipsetli bazı modelleri düşün.
  • bende m9s düşünüyorum ama s905'lerde digiturkplay sorunu yoktur inşallah. eğer öyleyse başka cihazlara yönelmek lazım.
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Bu tip cihazlarda 3gb ram gerçekten gerekli mi. Bence gereksiz. Onun yerine rom alanını 64gb felan olsa daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

Bu tip cihazlarda 3gb ram gerçekten gerekli mi. Bence gereksiz. Onun yerine rom alanını 64gb felan olsa daha iyi.

patron androidlerde ram en gerekli şey.... ios desen neysede.. rom (kapasite olarak düşünüyorsan )olayını zaten cıhaza dısardan takacagın hafıza kartları ile bir şekilde halledersin...
  • ender E kullanıcısına yanıt
    doğru olabilir lakin bu tip cihazlar telefon gibi sürekli elde gezen arkada facebook whatsapp açık 8-10 web sayfası açık, kimi zaman ağır oyunlar oynanan cihazlar değil ki.Yani film izlerken başka ne yapacaksın ki arkda planda.
    HArici hafıza kartı hiçbir zaman dahili hafıza kadar verimli olmuyor.Mesela kimi programlar illa dahili hafızada yaşamak istiyor.Erişim hızıda farklı.Root etsen bu sefer bazı uygulamalar root lu cihazda güvenlik gerekçesiyle sorun çıkarıyor.
    Herkesin kullanım türü farklı olduğu gerçeğiyle benim görüşüm bu.2 gb ram bence yeterli.Fazlasına 10-15 dolar vermek gereksiz.
  • https://m.tr.aliexpress.com/item/32592383511.html

MEMOBOX MX MAX 2G/16G Android 5.1 Akıllı TV KUTUSU Amlogic S905 Quad çekirdek KODI OTA Miracast H.265 4 K UHD 3D 2.4G/5G WiFi Set-top Box

Bunu satabilirim.

• asrin43 A kullanıcısına yanıt
    s905 var indirim kodu ile 30 dolara geliyor fakat bu kodi falan uğraştırırmı zaman sıkıntım var netflixe bağlanıp izlemek istiyorum.Youtube 1080p netflix 720p olarak izleyecem.
    ayrıca kablosuz bağlanacam inşallah kablosuz performansı iyidir.
  • basmane kullanıcısına yanıt
    Ben kodiyi stabil bulmuyorum arada sorun çıkartıyor ses sorunu yüklememe vs.
    netflix üyeliğim bitti , sizin varsa özelden ulaşırsanız gece deneyip bildiririm
    Ben 2 oda aradan bağlanıyorum sorun çıkarmıyor wifi baya kuvvetli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asrin43 -- 26 Eylül 2016; 17:27:19 >
  • Ben de M9s Tv Android Tv Box aldım. Uygulamalarda takılıyor, bazen fişi çekip yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Bir de Seyirtürk te film izleyemedim. Bu cihazın genel durumu böyle mi yoksa benim cihazımda bir sorun mu var? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • Arkadaşlar vlc player indirilebiliyor açılabiliyor mu bunlara akıcı bir şekilde maç seyredilebilir mi

• Bugüne kadar 10 kadar tvbox denedim, bu işte önemli olan yazılım desteği . Yazılım desteği en iyi olan cihazlar
    himedia
    Minix
    tronsmart,
    beelink
    bu tarz cihazlar almanız.
  • Arkadaşlar, Beelink GT1 satın almayı düşünüyorum. Genel kullanım amacım internet ve ağ üzerinden film dizi izleme ilerde digitürk ve iptv kullanmak olacak.

Bu konuda hiç bir tecrübem, konu hakkında tecrübeli arkadaşlar ürün için yorumlarını paylaşırsa çok iyi olur. Varsa alternatif tavsiyeleri de alabilirim

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_416057.html
  • yeshilmen Y kullanıcısına yanıt
    Müşteri yorumlarında wi-fi problemi olduğu yazılmış.Yine de siz bilirsiniz.
  • emekli56 kullanıcısına yanıt
    önerebileceğiniz bir alternatif var mı acaba?
  • yeshilmen Y kullanıcısına yanıt
    Müşteri yorumlarına bakarak bir seçim yapmanızı öneririm.
    Ben Digitürkplay izlemek için Pipo X8 almıştım geçen yıl. İşimi fazlasıyla gördü.
    Gerçi bu yıl digitürke kızıp üyeliği yenilemedim.
    Android TV box tan beklentiniz nedir bilmiyorum.
    Ben sadece müşteri yorumlarına dikkatinizi çekmek istedim.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.