Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.663
Cevap
517
Favori
1.722.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu android tv box larda aynı zamanda uydu alıcı özelliği var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

-Bende bir Android box arıyorum. Epey bir okudum ama kimse cevap vermemiş bende bir şansımı deneyeyim ? :)
    -Digiturk Play izleyeyim,
    -Kodi ile zehirtürk izleyelim yeter.
    -720p ve 1080p filmleri açsın takılmadan oynatsın.
    -İçinden çıkan kumanda kodi'ye girsin, kodi'de işlem yapsın, cihazı kapatabilsin.
    -Son olarak IPAD ya da Iphone görüntüleri fotoğrafları hızlı bir şekilde izleyeyim.

Son yazan arkadaşım MINIX NEO X8 Plus 2GB 16GB önermişsin 130 dolara yakın? Bu birazz çok değil mi ?

Bir de Beelink'in 35 dolara bu cihaz var bunları yapar mı ?http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_258635.html

Sadece 1 dk ayırında cevap verin lütfen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: roadends

Arkadaşlar merhaba,

-Bende bir Android box arıyorum. Epey bir okudum ama kimse cevap vermemiş bende bir şansımı deneyeyim ? :)
    -Digiturk Play izleyeyim,
    -Kodi ile zehirtürk izleyelim yeter.
    -720p ve 1080p filmleri açsın takılmadan oynatsın.
    -İçinden çıkan kumanda kodi'ye girsin, kodi'de işlem yapsın, cihazı kapatabilsin.
    -Son olarak IPAD ya da Iphone görüntüleri fotoğrafları hızlı bir şekilde izleyeyim.

Son yazan arkadaşım MINIX NEO X8 Plus 2GB 16GB önermişsin 130 dolara yakın? Bu birazz çok değil mi ?

Bir de Beelink'in 35 dolara bu cihaz var bunları yapar mı ?http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_258635.html

Sadece 1 dk ayırında cevap verin lütfen :)

Hayırlı Gunler,
    Odroid C2 modeline bakınız...

• Nexbox A95X Amlogic S905X 2G DDR3 RAM 16G eMMC ROM Android 6.0 2.4G+5.8G Dual Band AC WiFi 4K 60fps Kodi 16.1 Bluetooth 4.0 HDR VP9 H.265 HEVC Android TV Box Mini PC

Bu ürün nasıl arkadaşlar sipariş vermeyi düşünüyorum ne dersiniz. 44 dolar

http://m.banggood.com/Nexbox-A95X-4K-KODI-Amlogic-S905X-Android-6_0-2G16G-2_4G5_8G-WIFI-BT-HDR-TV-Box-Android-Mini-PC-p-1067181.html?utmid=919

• roadends R kullanıcısına yanıt
    Aynı işler için bende cihaz bakıyorum siz sipariş verdiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 4 günce n11 den şu ürünü aldım
    http://urun.n11.com/uydu-alicisi/next-tv-box-7805-android-ip-tv-P123715373

çok memnunum amacım digitürkplayden maç izlemekti muazzam bir cihaz işinizi görecektir tavsiye ederim.
  • Merhaba arkadaşlar,
    konudaki geçmiş mesajları okumak muazzam bir zaman istiyor ve tabii arada anlatılanları anlayabilmek, akabinde kendinize göre şekillendirmek derken işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor,
    ben kendi durumumu anlatayım mutlaka bir üstad bana yardımcı olur diye düşünüyorum.

ben evde D-Smart kullanıyorum, 31 TL ye de güzel bir hizmet veriyor en azından digiturk'e göre.
    şimdi benim yapmak istediğim, bu internetten türkçe veyahut altyazılı film seyrettiğim bir kaç site var, hepiniz bunları bilirsiniz, Laptop u TV ye bağla görüntü aktar filan artık zahmetli geldi (bir aralar hoşuma giderdi :) bu youtube den ve diğer sitelerden bu filmleri nasıl kolay izlerim derken bu AndroidTv karşıma çıktı.

şimdi ben youtube'den video izlerim, bir kaç film sitesinden film seyrederim, çok fazla belgesel seyrederim, D-Smart'ı kullanma sebebi Belgesel kanalları.

ben bu androidTv yi alsam, aynı anda D-Smart'ı ve bu cihazı aktif edebilir miyim? veyahut Dsmart taki üyeliğimi bu cihazın içerisinde kullanma gibi bir durum söz konusu mu?

kullandığım TV öyle ahım şahım bir şey değil, HD Rady 82ekran (32") bir TV kullanıyorum, HDMI çıkışı var, LG sinema sistemine Aux ile bağlanıyorum..

kullandığım telefon Apple bir yararı var mı varsa Telefonun bu cihaza nasıl bir katkısı oluyor.

teşekkürler.

• bu tv boxlar usb 3.0 desteklemiyor sanırım. sıkıntı olmaz mı bu özellikle dosya transferinde veya 4k oynatımında.
  • Laptop biz veyahut pc varise artık kablo bağlamamız gerek yok pc win 10 yüklüyse be cihazlarının aynı ağda ise win 10 internet trayıcisıyla EDG açın dizinizi veyahut flimnizi sağ üst köşede yansit diye bir yer var yansit dediginizde ağda hangi cihaz varsa göreceksiniz tamam dedenizin karşı cihaza aktarır iyi seyirler

• quote:

Orijinalden alıntı: kmlrzy

Önceki yazılanların hepsini okumadım. Tekrar gibi olmasın. Hala kafası karışık olanlar varsa, kesinlikle tek önerim MINIX NEO X8-H PLUS'dır.
    Aynı markanın başka modelleri de var ama kullanım amacı farklı. Bu verdiğim en iyi modelidir. Ben üç yıldır kullanıyorum, tabiki benimki plus değil. Plus farkı sadece AC kablosuz bağlantı standardı getirdi.

Üzerinde Kodi vesaire kuruludur, yazılım desteği çok iyidir. Çalıştıramadığı ex-hard disk yoktur. Digitürk Play dahil çalışmaktadır. Bu konuyu çok incelemiştim. En iyisi diyebilirim. Sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

Hocam cihazda bir de dsmart go uygulamasını denermisiniz
  • gunaydinbahadir G kullanıcısına yanıt
    merhaba, geç cevap için kusura bakma, tatildeydim. Abone olmadığım için bizzat kanal açamadım ama uygulamayı indirdim gayet sağlıklı çalışıyor görünüyor. Ekte bir adet ekran görüntüsü ekledim. Digitürk de benzer mantıkla sorunsuz çalışıyor. Sıkıntı yaşayacağınızı sanmam.

https://forum.donanimhaber.com/UploadPhoto.aspx?fromTablet=yes&secureID=97AF9F4D9CB53EA20E31211137790E03&mem=2278853&photoDraftID=150011441&from=46.45.154.84
    Bu mesaja eklenen görseller:

Android Tv Box için tavsiye.Android Tv Box için tavsiye.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunaydinbahadir

quote:

Önceki yazılanların hepsini okumadım. Tekrar gibi olmasın. Hala kafası karışık olanlar varsa, kesinlikle tek önerim MINIX NEO X8-H PLUS'dır.
    Aynı markanın başka modelleri de var ama kullanım amacı farklı. Bu verdiğim en iyi modelidir. Ben üç yıldır kullanıyorum, tabiki benimki plus değil. Plus farkı sadece AC kablosuz bağlantı standardı getirdi.

Üzerinde Kodi vesaire kuruludur, yazılım desteği çok iyidir. Çalıştıramadığı ex-hard disk yoktur. Digitürk Play dahil çalışmaktadır. Bu konuyu çok incelemiştim. En iyisi diyebilirim. Sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

Hocam cihazda bir de dsmart go uygulamasını denermisiniz

Bende bunu merak ettim. D smart go ile film veya diziyi sorunsuz izleyebiliyor muyuz? D smart go üyeliğimi bu sayede istediğim gibi kullanabilirim.

Aynı zamanda Digitürk üyeliğim de var dilediğin yerde problemsiz çalışır mı?

Netflix içinde kullanacağım.

Eğer bu işlerini halledebileceksem cihazı hemen sipariş geçerim.

• quote:

merhaba, geç cevap için kusura bakma, tatildeydim. Abone olmadığım için bizzat kanal açamadım ama uygulamayı indirdim gayet sağlıklı çalışıyor görünüyor. Ekte bir adet ekran görüntüsü ekledim. Digitürk de benzer mantıkla sorunsuz çalışıyor. Sıkıntı yaşayacağınızı sanmam.

https://forum.donanimhaber.com/UploadPhoto.aspx?fromTablet=yes&secureID=97AF9F4D9CB53EA20E31211137790E03&mem=2278853&photoDraftID=150011441&from=46.45.154.84
    Bu mesaja eklenen görseller:

Android Tv Box için tavsiye.Android Tv Box için tavsiye.

Hocam çok teşekkür ederim denediğiniz için ellerine emeğine sağlık teşekkürler. Bence sorunsuz çalışıyor. Ama tabi vidyo akışında bir sorun olur mu bilemem.

• Arkadaşlar kodi kanallarında bulunan içerikler otomatik olarak güncelleniyor mu? Filmlere bakıyorum uzun süredir listede değişme yok sol menüde açılan kitaplığı güncelleme geride aktif değil.

• Beelink MiniMXIII kullanan yorumlayabilecek olan var mı acaba? Piyasadaki 1 gb ram'li cihazlarda bile 1080p videoların sıkıntısız oynatıldığı bilgisi alıyorum, bu cihaz sorun çıkarmaz sanırım ancak kullşanalar platform hakkıdna birkaç sıkıntıdan bahsetmiş başka bir cihaza ve platforma mı yönelmeliyim? 50 dolar altı hatta mümkünse 40 dolar altı iş görebilecek cihaz tavsiyesi olan var mı?
  • genellikle digiturk play ve kodi izlemek için yurtiçi alabileceğim hızlı bir cihaz önerisi alabilir miyim?
  • Odroid C2 alabilirsiniz

• ZIDOO X9 Gibi bir canavarı es geçmemek gerek. Android tv box özelliğinin yanında hdmi girişinden kayıt ve airplay, miracast gibi özellikleri ile dikkat çekiyor.
    Diğer üründe aşağıdaki. Bununda mirror özelliği var.
    http://m.tinydeal.com/product/qt800-android-422-dual-core-1g-4g-tv-box-w-miracast-airplay-p-112667?px=1ygzd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siella -- 15 Eylül 2016; 4:10:00 >
  • Bi yil önce 40€ aldigim m8s s812 2gb 4ram 8gbrom lu alet var.
    Su anki android version 4.4.2.
    Bunu 5.1.1 yapmak istedim dun ama biturlu dogru update dosyayi bulamadim.
    Yardimci olacak var mi?

• Merhaba arkadaşlar,

Herkes mutlaka işlemci 905 olsun yazmış yeni çıkan 912 kodlu işlemci hakkında bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.