Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (1267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12651266126712681269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Netflix i uygulamardan kaldırıp Google playden tekrar yükleyip cihazı yeniden başlatın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt

Hocam maalesef netflix tamamen kalkmiyor. Gomulu olarak geldigi icin ancak devre disi birakabiliyorum. Guncellestirmeleri kaldirdim denedim sonra guncelleyipbdenedim ama yine hd gosteriyor

• brskzlky B kullanıcısına yanıt
    Netflix dışında ekran çözünürlüğünüz 4k görünüyor mu?
    Bende kontrol etmek isterdim ama benim tv 4k olmadığı için her halükarda hd yayın alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urtys -- 19 Mayıs 2023; 12:55:27 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Öncelikle herkese merhaba 🙂

Cihazdan ekran ayarlarından çözünürlüğü 4K60 yapıp Netflix e girin 🙂

Tv ayarlarından HDMI biçiminide Gelişmiş olarak seçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_SreT -- 19 Mayıs 2023; 21:30:51 >
  • Arkadaşlar bende media player alma niyetindeyim ama malum çeşit çok. Kullanım amacı sadece media player. Ne oyun maksadıyla nede nette geçmek maksadıyla kullanılmayacak. yani sadece video yada online tv platformları için kullanacağım. Gözüme mecool km2 plus ilişmişti, hatta alacaktım ama sonrasında homatics in box r ilişti. Mecool KM2 Plus ile Homatics Box R arasında bariz bir fark varmı? Bir iki yerde homatics yeni teknoloji vs kullandığı için onu almak daha mantıklı denmiş. ama aralarındaki fiyat farkına değermi?

• ones O kullanıcısına yanıt

Aynı işlemci, aynı gpu barındıran cihazlar. Aralarındaki fark Homatics cihaza Homatics tuner alınarak ayrıca uydu cihazı olarakta kullanabilme özelliği var. Km2 Plus ta böyle bir özellik yok, ayrıca Homatics cihaz güncelleme, yazılım açısından çok daha önde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_SreT -- 22 Mayıs 2023; 8:50:16 >
  • The_SreT kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim @The_SreT hocam. Cihaz ayarlarında 4k 29 olarak gözüküyordu ve bundan dolayı HD gösteriyormuş. televizyonumda 4 tane hdmi girişi var. hdmi 4 e takınca tv de hdmi 2.0 arc yazısı çıktı ve o porttan 4k 60 hz olarak gözüktü. Netflix te de 4k olarak gözüktü içerikler.

Bu arada belki birinin işine yarar diye bir bilgi daha vermek istiyorum. HDMI cec çalışmıyordu bende. Tv ayarlarımda hdmi modu diye bir alan vardı ve bende 4.4.0 seçiliymiş. Onu 4.4.2 - 4.4.4 olarak ayarladığımda hdmi cec de çalıştı. TV kumandası ile km2 plus ı tamamen kontrol edebiliyorum. Yani km2 plus ın kumandasını kaldırdım. kendi içindeki sistem gibi kullanabiliyorum tv kumandasından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brskzlky -- 22 Mayıs 2023; 11:3:56 >

Sorununun çözülmesine sevindim hocam 👍 🙂

Hocam ben de km2 plus almayı düşünüyorum. Memnun musunuz? Lisanslı olarak başka aklıma yatan bir ürün olmadı.

• Spingbeng S kullanıcısına yanıt
    Ben km2 plus kullanıyorum memnunun hakomini de güzel cihaz takdir sizin

• Km2 pluss aldım son kararla hp den 1200 tl ye geldi garanti kampanyasıyla çekle vs çok şahane çihaz bu paraya bedava, pc gibi kullanıyorum 100w yerine 5 w yakıyor.

• kaptan69 kullanıcısına yanıt
    Km2 plus ı 1200 tl ye nerden aldınız çok ucuz fiyat

• arkadaşlar comnet kullanıp mecool km2 plus kullanan varmı. acil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • the guardian14 kullanıcısına yanıt
    Sorun ne

• urtys kullanıcısına yanıt
    mibox var bende comnet te internet olmadan bağlı yazıyor. o yüzden mecool alacam ondada menü aynı olduğu için sorın çıkarmı o yüzden sordum

Hiç böyle bir sorun yaşamadım mi box ta tarih güncel olmadığında yapıyor

comnetmi kullanıyorsun

Ttnet fiber

dediğim olay başka internet sağlayıcı da olmuyor comnette oluyor sadece

Yanılıyorsunuz arkadaşımda mibox kulanıyor ondada aynı sorun oluyor comnette kullanmıyor turkcell kullanıyor tarih ve saat ayarını düzelttiğinde sorun düzeliyor

• 
Sayfa: önceki 12651266126712681269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.