Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (1239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12371238123912401241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sen bizden hizli ciktin hocam gule gule kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler simdiden size de hayirli olsun hocam. Begeneceginize eminim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BlackrockH kullanıcısına yanıt

1 sene önceye kadar cok arastirdim.Malesefki Android boxlar gerek telefondaki gbi stabil çalışmıyor ozellikle tarayici kısmında.Suan durum nedir ne degildir bilmiyorum ama stabil olmasada benim cihazda (wellbox H3) samsung tarayici videolari aciyordu.Fil sitesinde ama ben bu boxlara alisamadim sadece iptv icin kullaniyorum.Allah dan tivimate bu konuda cok iyi.Diger turlu android box benim pek isime yaradigi soylenmez.Kullandigim cihaz ilede alakali olabilir.Atv romlu cihazlar ve klasik mi stick tarzi az tuş kumandali cihazlari seviyorum.İlerde terfi edebilirim belki

• Paralı platformlara üyeliği olmayanlar için android tv box'lardan istifade sahası çok az...

Youtube'u iyi çalıştırıyor. Başka da bir işe yaramıyor bende...

Youtube'dan yemek tarifleri aramak ve izlemek kolaylık oluyor. Yoksa cihazı kullanacağımız da yok.

• Halk Kütüphanecisi kullanıcısına yanıt

hocam wireless çekim gücü baya iyi ama ikinci tv'ye cihazla birlikte gelen hdmi uzatma kablosu ile takmadım direkt olarak tv'nin hdmi girişine bağlamıştım ikinci bir hdmi uzatma kablosu alıp öyle deneyeceğim

• 1080p icin netflix, disney vs izletecek, ethernet ve usb girisi olan ve en fazla 1500 limitli hangi cihazi onerirsiniz? tv 4k degil, oldugu zaman da zaten ikinci televizyona takilir o da 1080p. onemli olan uygulamalari sorunsuz destekleyip yeri geldiginde iptv de calistirabilmesi

• Sizce Google Chromecast TV 4K mı yoksa Netogy DV9161 mi? 1080P 2012 model smartlığı kalmamış bir samsung tvye sahibim. bu ikisinden netogy ağır basıyor sanırım ama yine de sormak istiyorum ve f/p olarak bunlardan başka iyi var mı diye merak ediyorum.

• Arkadaşlar merhaba,

Yüzlerce sayfa okudum, günün sonunda ne karar verdin derseniz, hiç :)

Kafamda iki cihaz var ve seçim konusunda zorlanıyorum. Bugün sipariş vermek istiyorum.

1- Mecool KM2 Plus ( vergi dahil 1.942 ₺ maliyeti var. Yurtdışından geleceği için garantisi olmayacak, Serkan isimli üstadın şu cümlesi de aklımı iyice karıştırdı aslında. Diyor ki android boxlar telefon gibi değil, nano ürünler, dolayısıyla arızalandığında tamirleri olmaz. Dolayısıyla bu cihazı seçersem, arızalı gelmesi durumunda, kullanmamış olmama rağmen, 2.000 ₺' lik bir gol yemiş olurum.)

2- Botech Wzone Tunerli (Bu cihazın maliyeti 1.700 ₺, Türkiye firması tarafından üretiliyor dolayısıyla garantisi ve muhattabı var. Tunerli olması uydu yayınını kablodan alma yönünden de avantaj. Ayrıca satışını yapan bir firma yakınımda olduğu için gidip direkt elden teslim alabilirim. )

Yardımcı olacak arkadaşlara, emekleri ve görüşleri için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirket34 -- 4 Aralık 2022; 20:51:9 >

• Mirket34 kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Stick: Google Chromecast 4k

Box: Meecool KM2 Plus

Tunerli Box: Botech Wzone

Lisanslı cihaz arıyorsanız her biri kendi kategorisinde rakipsiz.

İhtiyaçlarınıza göre nasıl kullanacağınıza karar verin ve seçim yapın.

Not: Botech Wzone tunerli modeli kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlkn0888 -- 4 Aralık 2022; 21:12:6 >

Kardes amazondan alinca zaten 30 gun kosulsuz iade edebiliyorsun bozuk olmasa bile iade edebilirsin artik 2 yil icinde bozulursa da amazonun seni magdur edecegini sanmam..Son karar senin tabi

• vlkn0888 kullanıcısına yanıt

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Tunerli alırsam iki işi birden aradan çıkartır, aynı anda iki cihazı fişte tutup hdmi geçişi yapmam diyorum. Ama bir yandan da Mecool KM2 Plus' ı da çok fazla övüyorlar.

Siz Botech' den memnun musunuz peki? Ben öyle cihaza rom atacak birisi değilim bilmiyorum da zaten. Yasal B**nsports, Turkcell TV+, Netflix, Youtube filan kullanır, film filan izlerim. Bir de tabi IPTV performansı önemli. Siz benim yerimde olsaydınız hangisini tercih ederdiniz demem saçma olur mu :) zaten Botech kullanıyorum demezseniz :)

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Geldiğinde arızalı çıkması halinde evet iade hakkım var haklısınız ama işte 2 sene geçti diyelim, yedek parça vs. ihtiyacı oldu Botech biraz daha ulaşılabilir sanki.

Peki siz benim yerimde olsaydınız hangisini, neden tercih ederdiniz?

Ben de amazondan km2 plus aldim henuz gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbaronx -- 4 Aralık 2022; 21:53:51 >
  • MyThWarrior kullanıcısına yanıt

yukarıda gözden kaçtım sanırım var mı tavsiyeniz

Kaç gün oldu üstad? Bozkurt nickli bir üye 22 Ekimde almış 3 kasımda eline ulaşmış.

3-4 gun oldu henuz..

Hayırlı olsun üstad. Güle güle kullanırsın umarım. Ben de bir an önce karar vereyim :)

• MyThWarrior kullanıcısına yanıt

Üstad siz de yazmışsınız Netogy DV9161 forumda sonradan öne çıkan marka ve modellerden biriydi. Ben de karar verirken okuyunca ona bakmıştım. Bütçe ne kadar?

Kararsiz kaldiysan ikisini de al gitsin:))

bütçe o civarlarda 1300 1400 eğer başka f/p olarak muadili yoksa sanırım netogy yi alacağım donanım olarak aynı olsa kesinlikle google ı alırdım yazılım olarak vs. daha güvenilir çünkü

• 
Sayfa: önceki 12371238123912401241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.