Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (1009. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar t95z plus var oda'da bir sorun var aldığımdan belli devam eden , ethernet kablosu takılıyken cihazı standby konumuna alıyorum geri açtığımda ethernet kablosu takılı görünüyor fakat internet bağlantısı yok , ethernet kablosunu çıkartıp tekrar takınca internet bağlantısı geliyor. Cihaza factory reset yaptım wipela sildim fakat aynı , konu hakkında yardımcı olabilecek varmı? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: RDJ18

Aynen dediğin gibi üstadım ne yapacakları belli olmadı işimi şansa birakmayip PTT şubesine gidip kendim teslim aldım ürünü. ( Eve teslimat neden olmuyor dediğimde gelmişlerdir bulamamislardir dedi :-) halbuki evde 6.7 kişiyiz ve elde eldiven ağızda maske siperlik Çin'den gelen kargoyu bekliyoruz )

Neyse ki sağ salim aldım ürünü. Ama henüz açma şansım olmadı simdi hepside jet kargo ile VGA dönüştürücü aldım sabah teslim alicam. Ürün gelir gelmez hemen monitöre takip deneyeceğim umarım bir sorun yoktur cihazda

Alıntıları Göster
    Hocam geçtiğimiz günlerde aldım ürünü. İsterseniz size biraz kolaylık sağlayalım.

1) evde WiFi mause varsa mutlaka onu kullanın kumandadan 100 kat daha kullanışlı.
    2)Xplore indirin ve Webdepolama kısmından hesap eklemeye gelin Mail ru hesabını seçin. Mail apkdepo@bk.ru Şifre mert1903 buradan belli başlı apk ları indirebilirsiniz.
    3) connect play stremio syoutube uygulamalarını indirin connect play olmazsa olmaz bir uygulama. En günceli en altta mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    314 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: parabelyum

Hocam geçtiğimiz günlerde aldım ürünü. İsterseniz size biraz kolaylık sağlayalım.

1) evde WiFi mause varsa mutlaka onu kullanın kumandadan 100 kat daha kullanışlı.
    2)Xplore indirin ve Webdepolama kısmından hesap eklemeye gelin Mail ru hesabını seçin. Mail apkdepo@bk.ru Şifre mert1903 buradan belli başlı apk ları indirebilirsiniz.
    3) connect play stremio syoutube uygulamalarını indirin connect play olmazsa olmaz bir uygulama. En günceli en altta mevcut.

Alıntıları Göster
    Sağol varol üstadım yardım ve yataklığın için teşekkür ederim :)

Evet kumanda olayında haklısın usb mouse taktım çok daha kullanışlı oluyor çok farkediyor.
    2.3 nolu seçeneklere sabah bakayım paşam. Lakin şuan şöyle bir durum oluştu. lg monitöre aldığım vga hdmi dönüştürücüyü taktım malesef sonuç alamadım ve iade işlemi yaptım hepsiye.
    (Fuorı Campo uyarısı alıyorum monitörden) Bu sebeple ufak 32 inclik axen tv bakıcam. onunla kullanmayı düşünüyorum. Bu işlem gerçekleştiğinde gerekli adımları yapıp seninle bilgi alışverişi yapayım başkan.

• quote:

Orijinalden alıntı: RDJ18

Sağol varol üstadım yardım ve yataklığın için teşekkür ederim :)

Evet kumanda olayında haklısın usb mouse taktım çok daha kullanışlı oluyor çok farkediyor.
    2.3 nolu seçeneklere sabah bakayım paşam. Lakin şuan şöyle bir durum oluştu. lg monitöre aldığım vga hdmi dönüştürücüyü taktım malesef sonuç alamadım ve iade işlemi yaptım hepsiye.
    (Fuorı Campo uyarısı alıyorum monitörden) Bu sebeple ufak 32 inclik axen tv bakıcam. onunla kullanmayı düşünüyorum. Bu işlem gerçekleştiğinde gerekli adımları yapıp seninle bilgi alışverişi yapayım başkan.

Alıntıları Göster
    Tamamdır

• Freed0mm kullanıcısına yanıt
    Wifi aramayı kapayip dener misin. Bazen wifi acikken uyaninca etherneti es geçiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agronur17

Wifi aramayı kapayip dener misin. Bazen wifi acikken uyaninca etherneti es geçiyor.
    WiFi kapalı hocam zaten de wifi arama dediğiniz farklı birşeymi nereden kapatabiliriz

• wifi ayarlarında wifi arama herzaman açık die bir seçenek var bendeki kutularda..

• quote:

Orijinalden alıntı: Freed0mm

Arkadaşlar t95z plus var oda'da bir sorun var aldığımdan belli devam eden , ethernet kablosu takılıyken cihazı standby konumuna alıyorum geri açtığımda ethernet kablosu takılı görünüyor fakat internet bağlantısı yok , ethernet kablosunu çıkartıp tekrar takınca internet bağlantısı geliyor. Cihaza factory reset yaptım wipela sildim fakat aynı , konu hakkında yardımcı olabilecek varmı? Teşekkürler
    H96 pro+'da da aynısı oluyordu. Sanırım cihazı kapatıp açınca oluyordu, stanby'da olmuyordu bu sorun.
  • myfranco kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, zaten yoğun bir iş yaptırmayacağım için Mi Box S tercih edip defteri kapatmak en mantıklısı olacak gibi duruyor. Çok teşekkür ederim tekrardan.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Ben sabit kullanacağım, oyundur ve sair tür işler yapmayacağım, hatta IPTV dahi kurmayı düşünmüyorum. Sadece streaming için kullanacğım denebilir. Bu doğrultuda Mi Box S doğru tercih olacak sanırım. Tekrardan cevaplarınız ve alakanız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Anladım hocam. Ben sabit kullanacağım, oyundur ve sair tür işler yapmayacağım, hatta IPTV dahi kurmayı düşünmüyorum. Sadece streaming için kullanacğım denebilir. Bu doğrultuda Mi Box S doğru tercih olacak sanırım. Tekrardan cevaplarınız ve alakanız için teşekkür ederim.
    Android Tv Box için tavsiye.
    Bugun xiaomi box s 4k gelmistir ve kurulum.vs.yaptim
    Butun hersey sorunsuz calismaktadir
    İp tv de izliyorum su an iptv ektrem pro ile 4 tl satin aldim programi gayet memnunum
    Oyun icin soranlar ben sordum bilen yoktu ben yardimci olim
    Geforce now uyeligim.war.ve pc.de oynar gibi oyniyorum.butun oyunlarimi lag vs yoktur
    Tek sorunum.sag tik yok onu nasil.cozerim bulamadim
    Onun disinda geforce now sorunsuz ve mukemmel.calismaktadir
    Ama klavye mause.sarttir bilginize
    Sorulariniza.cewap.weririm

• quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

H96 pro+'da da aynısı oluyordu. Sanırım cihazı kapatıp açınca oluyordu, stanby'da olmuyordu bu sorun.

Alıntıları Göster
    Bende tam tersi stand by konumunda internet gidiyor , cihazı yeniden başlatınca veya ethernet kablosunu çıkartıp takınca düzeliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Freed0mm

Bende tam tersi stand by konumunda internet gidiyor , cihazı yeniden başlatınca veya ethernet kablosunu çıkartıp takınca düzeliyor

Alıntıları Göster
    Doğru olabilir. Ben de yeniden başlatıyordum o zaman. ETH kablosunu çıkartıp takmak zoruma gidiyordu. Haklısın arkadaşım.
  • Oskis kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, alakanız için çok teşekkür ederim. Hayırlı olsun, güle güle, keyifle kullanın.

Hocam 5Ghz WIFI kullanıyorsanız çekim kuvveti nasıl? Bir de hocam uygulama yüklemek için Play Store kullanılıyor değil mi, Fire Stick'teki gibi yok APK st oradsm çıkar, kur gibi adımlar var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Ayni o adimlae war hocam malesef.her uygulama.yok ama.soyle.birsey yapin google.chorme apk indirip kurun
    Ordan sitelerden indirirsiniz
    Lakin zaten cok inicek birsey yok benim acimdan en azindan
    Wifi cekimi resim atiyorum kablolu baglanti sart tam verim icin 100 megabitin 50 sini aliyorum

Android Tv Box için tavsiye.

• Arkadaşlar çok yoğun çalıştığım için rom’larla vs uğraşmaya çok vaktim olmuyor. Normalde evdeki tv’de Apple TV’nin 4K olmayan modelini kullanıyorum. Çok da memnunum. Fakat 65 inç 4K Samsung TV aldım. HDMI 2.0 ve HDCP 2.2 destekliyor. Aynı zamanda PC’de Geforce Now kullanıcısıyım. Şimdi madem böyle bir TV aldım. Şunları yapabilmek istiyorum:

1- Geforce Now’ı yüksek görüntü kalitesi ile oynamaya alıştığımdan ethernet girişi olan,
    2- Güncel Android sürümüne sahip,
    3- Kablosuz mouse ve kablosuz klavye bağlamama izin verecek kadar çok portu olan,
    4- 4K görüntü HDCP 2.2. ve HDMI 2.0 destekleyen
    5- Kullanması kolay, tıkanma yapmayan, beni rom’larla tweak’lerle uğraştırmayacak
    6- Spotify, Netflix, Youtube ve Plex’de sorun çıkarmayan

bir android tv box öneriniz olur mu?
  • rolanddes kullanıcısına yanıt
    Netflixe çok takılmazsan (540p) aradığın özellikleri karşılayacak bir cihaz

H96 Max S905x3

https://www.h96tvbox.com/home/91-438-rounded-h96-max-x3-android-tv-box-s905x3.html#/35-wifi-24g5gbluetooth/36-plug_type-au_plug/41-rom-128gb/45-ram-4gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_gokturk

Netflixe çok takılmazsan (540p) aradığın özellikleri karşılayacak bir cihaz

H96 Max S905x3

https://www.h96tvbox.com/home/91-438-rounded-h96-max-x3-android-tv-box-s905x3.html#/35-wifi-24g5gbluetooth/36-plug_type-au_plug/41-rom-128gb/45-ram-4gb
    Teşekkürler. Bu devirde 540p çok düşük değil mi? 4K hesabım var Netflix'te. Bir de bu alet zaten 8K falan diyor. Netflix'e has olarak mı 540p verebiliyor sadece?

• Adamlar nasıl ürünler çıkartıyorlar, Resmen Pc ..
    https://www.youtube.com/watch?v=6LJZgMEabLc
    https://www.indiegogo.com/projects/chuwi-larkbox-world-s-smallest-4k-mini-pc#/

özel fiyat indirim ile 168$ sanırımhttps://www.indiegogo.com/projects/chuwi-larkbox-world-s-smallest-4k-mini-pc/payments/new#/checkout

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 13 Temmuz 2020; 16:18:32 >

• 
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.