Şimdi Ara

Android telefonu joystick ve(ya) direksiyon olarak kullanma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
10.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıl yapıldığı konusunda fikri olan var mı acaba? bir kaç uygulama denedim ama başaramadım yapmış olan varsa yardım ederse çok sevinirim :)

• fikri olan yok mu?
  • Ps3 kolu bagliyorlarda direksiyonu bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Ps3 kolu bagliyorlarda direksiyonu bilmiyorum
    hacı anlatamadım galiba telefona bağlamaktan bahsetmiyorum telefonu direksiyon olarak kullanmayı diyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sultan Sencer

quote:

hacı anlatamadım galiba telefona bağlamaktan bahsetmiyorum telefonu direksiyon olarak kullanmayı diyorum...

Haaa o konuda bilgim yok ama joystick olarak kullaniliyordur heralde

• quote:

quote:

quote:

Haaa o konuda bilgim yok ama joystick olarak kullaniliyordur heralde

kullanılabiliyo du nasıl sorun o hacı :D
  • Senin cozumun Monect adli program.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengomatik

Senin cozumun Monect adli program.

hocam monecti denedim ama pc ile bağlantı kurmayı başaramadım. sen kullandın mı programı başarılı oldun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa0811 -- 17 Temmuz 2014; 15:45:21 >
  • quote:

quote:

hocam monecti denedim ama pc ile bağlantı kurmayı başaramadım. sen kullandın mı programı başarılı oldun mu?

Elbette kullanım çok basit.Monect Server buradan indir kur.Sonra telefonuna Monect indir.Aynı wifi ağına bağlandıktan sonra bilgisayardan Monect'i aç.Tabi güvenlik duvarını kapatman yada ayrıcalık tanıman lazım.En son olarak telefondan monecti açıp wifi seçip scan yapın bilgisayarı bulacaktır.Sonra bilgisayarınızı seçin ve kullanın.Bu kadar.
  • quote:

quote:

quote:

Elbette kullanım çok basit.Monect Server buradan indir kur.Sonra telefonuna Monect indir.Aynı wifi ağına bağlandıktan sonra bilgisayardan Monect'i aç.Tabi güvenlik duvarını kapatman yada ayrıcalık tanıman lazım.En son olarak telefondan monecti açıp wifi seçip scan yapın bilgisayarı bulacaktır.Sonra bilgisayarınızı seçin ve kullanın.Bu kadar.

hocam aynen dediğin şekilde yapmıştım ama scan kısmında takılmıştım. telefon pc yi bir türlü bulamamıştı. şimdi hem telden pc den kaldırıp tekrar kurup deneyeceğim umarım bu sefer olur. gelişmeleri yazarım. eyvallah...
  • quote:

quote:

quote:

hocam olmuyo scanning diyip duruyo :(
  • telefonu o kadar para verdim bide joystick olarakmı kullanacam ya tuşa sert basarsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifesTR

telefonu o kadar para verdim bide joystick olarakmı kullanacam ya tuşa sert basarsam

direksiyon olarak kullancam hacı sağa sola çevircem sensörünü kullanmak istiyom ben :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa0811 -- 20 Temmuz 2014; 1:52:54 >
  • Kardeşim sen bu işi ne için kullanmak istiyorsun bilgisayarda yarış için mi yoksa telefonda yarış için mi eyer telefonda kullanmak istiyorsan tavsiyem düzenek kur

• quote:

Orijinalden alıntı: celal1805

Kardeşim sen bu işi ne için kullanmak istiyorsun bilgisayarda yarış için mi yoksa telefonda yarış için mi eyer telefonda kullanmak istiyorsan tavsiyem düzenek kur

kardeşim ne düzeneği zaten telefondaki asphalt, most wanted gibi oyunların hepsi bu şekilde kontrol ediliyor. amacım pc de kullanmaktı.
  • quote:

quote:

arkadasım bazı vireless alıcıların ay zamanda gönderme olayı da olmuyo bendekı de aynı sekılde sadece ınternete baglanıyo ayriyetten baska bıseye baglanmıyo. ben de bı ara mause olarak kullanamyı denedım aynı programla esımın bılgısayarına baglanıyorum kendı bılgısayarıma baglanamıyorum senın sorununu bluetuut ıle baglanan bı program cozer. wirelessten baglanmıyosa bosuna ugrasma :(
  • mustafa0811 M kullanıcısına yanıt

Senin kullandığın PS3 kolu sixasix ise zaten böyle bir özelliği var hareket ettirerek arabanı kontrol edebilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.