Şimdi Ara

Android telefonda pokemon oynamak. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
3
Favori
16.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    kardeşim alakası bile yok ben bu oyunu vba ile bilgisayarda bitirmiştim versusdeyken falan pokemon değiştiremiyorum emulatorde bi sorun var herelde başka emulator önerebilirmisiniz bu arada hm leri falanda veremiyorum pokemonlara tek bi pokemonla st anneye kadar zar zor geldim bu seferde cut skillini kullanmak zorunda kaldım ama kullanamadığımdan geçemiyorum yardımcı olursanız bi
  • neyse gerek kalmadı my boy emulatorunu indirdim yinede yardımlarınız için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper1019 -- 13 Ocak 2014; 21:35:39 >
  • hocam ekrana dokunabiliyormuyuz yoksa sanal tuşmu konulmuş
  • Örnek teşkil edecek olursak

Android telefonda pokemon oynamak.

Not: Ne el ne de telefon benim değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scartor -- 7 Şubat 2014; 18:16:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scartor

Örnek teşkil edecek olursak

Cevap için teşekkürler hocam elin sizin olmadığı belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: scartor

Örnek teşkil edecek olursak

Bu fotoğraftaki eleman my boy emülatör ile oynuyor ayrıca oynadığı eski bir versiyonu.. Ben android de oynamak için Drastic Emülatörü tavsiye ederim ;)

Ayrıca bir sorum var. Benim tablette oyunun görüntü kalitesi çok düşün görüntü kalitesini net yapmamız için bir ayar biliyor musunuz? teşekkürler ;)

• Gameboid programı ile Galaxy S4'te rahatlıkla oynayabiliyorum, 8x hız seçeneği filan da var. VBA oyunları için iyi fakat no$gba oyunları çok yavaş ilerliyor bende.
  • bende oynamak istiyorum varmı bana yardım edicek olan :D
  • konu güncel beyler sormak istediğiniz varsa yanıtlayabilirim + olarak symbian kullanıcıları için de yardım edebilriim
  • konu ne alemde arkadaşlar :D
  • merhaba ben pokemon fire redi bitirdim pokemon liginde sampiyon oldum sonra adalar varmis ama ben gidemedim nasil olcak yardim ederseniz sevinirim telden oynadim ve apk indirdim ..

• merhaba ben pokemon fire redi bitirdim pokemon liginde sampiyon oldum sonra adalar varmis ama ben gidemedim nasil olcak yardim ederseniz sevinirim telden oynadim ve apk indirdim ..

• Çocukken çizgi filmlerini bir bölüm dahi olsa kaçırmazdık, sonra lise zamanında 2002 senesinde gameboyda sarmıştı blue,red,yellow versiyonları. Fakat bazı pokemonların 2. gelişimlerinin takas yoluyla gerçekleşmesi nedeniyle fazla zevk alamamıştım. Şimdi ise, androide kuruyorsun, daha oyun başında Alakazam, Mewtwto, Golem, Nidoking, Dragonite.. güçlü pokemonlarla başlayabiliyorsun, hemde istediğin saldırı tekniğini öğreterek. Ara ara kafama eser bir oyununu baştan sona oynar bitiririm, nedendir anlayamadım :)
  • bir harika dostum!
    Pokemon GO
  • Drastic emulator satın aldım bakalım, apk olarak ta var ama problemlerle uğraşmak istemiyorum. Alanlar memnun olduklarını yazmışlar 12tl zaten. Pokemon fire red oynamıştım en son şimdi Black versiyon 2 ile tekrar başladım bakalım nasıl birşeymis ds olayı :)

• [simage][/simage]
    oyunu oynamak zor mutlaka erkek arkadaş kardeş veya abiyle gitmek lazım :D
    gerçi artık o kadar da popüler değil kış geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygar2580

Drastic emulator satın aldım bakalım, apk olarak ta var ama problemlerle uğraşmak istemiyorum. Alanlar memnun olduklarını yazmışlar 12tl zaten. Pokemon fire red oynamıştım en son şimdi Black versiyon 2 ile tekrar başladım bakalım nasıl birşeymis ds olayı :)

Black 1 oynasaydin keşke önce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 günde sıkıldım :D

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.