Şimdi Ara

Android telefonda pokemon oynamak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
3
Favori
16.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ara muhabbeti vardı bunun nasıl yapılıyor resimleri falan vardı 9gagde hatta.

Edit: Bu da post.

Android telefonda pokemon oynamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHXS -- 16 Nisan 2012; 20:21:02 >

• biraz geç oldu sanırım ama geç olsun güç olmasın.

1. Gameboid diye bi program var nintendo emulatörü android için. onu indirip telefonuna kuruyorsun.
    2. sonra şuradan GBA bios indiriyorsun biraz aşağı in göreceksin.
    3.GBA Bios'u telefona atıp GAMEBOID içinden tanıtıyorsun. ( zaten gameboid'e girer girmez senden gba bios'u tanıtmanı isteyecek.
    4. Şimdi istediğin herhangi bir pokemon rom'unu telefona atıp Gameboid içinden oynayabilirsin.

Yapamadığın bişey olursa yardımcı olmaya çalışırım
  • Çok teşekkürler eve gidince deneyeceğim.
  • denedin mi
  • Ben DroidEmulator'ü kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiLLiNq

Ben DroidEmulator'ü kullanıyorum.

onu kullanmadım hiç. gerçi hepsi aynı işlevi görüyor ya. ama onu da denerim bi ara
  • Hepsini yaptım gameboid açınca Gameboy yazıyor ama oyun seçmediğim için orda kalıyor.Oyunu nasıl seçicem?Fire Red romu attım denemek için ama bulamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHXS -- 21 Nisan 2012; 12:20:46 >
  • Gba biosu tanıttın mı? tanıtmadan açılmaz tanıttıysan eğer romu attığın klasörü bulup romu seçince açılması lazım. Yapamazsan eğer akşama doğru resimli anlatım yaparım.
  • Gba biosu tanıttım hatta açınca yukarda gba bios yazıyor.Açıyorum programı ekranda renkli bir şekilde GAMEBOY yazıyor L R A B ok tuşları select enter tuşları vs. var.Ama oyunu nerden seççem bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHXS

Gba biosu tanıttım hatta açınca yukarda gba bios yazıyor.Açıyorum programı ekranda renkli bir şekilde GAMEBOY yazıyor L R A B ok tuşları select enter tuşları vs. var.Ama oyunu nerden seççem bulamadım.

bak burda video çekmiş adamhttp://www.youtube.com/watch?v=los5Wy5GLqY&feature=player_embedded

gba bios'u tanıttıktan sonra senden romu tanıtmanı istiyor zaten sonra romu seçip oynuyorsn
    eğer o tuşlar geldiyse romu tanıtmış olman gerekir

• indiren var mı? nasıl çalışıyor? denemek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

indiren var mı? nasıl çalışıyor? denemek lazım

Gayet düzgün çalışıyor
  • iPhone'u olanlara GBA Emu öneririm.Acayip iyi bir emulator.
  • PHXS kullanıcısına yanıt
    kardeşim fire red romunu nerden indirdin bi yardımcı olursanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper1019

kardeşim fire red romunu nerden indirdin bi yardımcı olursanız

Pm attım.
  • Direkt coolrom.com'dan indirebilirsiniz çok daha kolay ayrıca orada gerekli olan emulatoru gösteriyor sadece gba değil telefonunuza göre Pokemon stadium da oynayabilirsiniz romlar çok rahat bulunuyor. ya da crystal gibi gbc romlari da var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yetkili Bi Abi kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben indirdim oynuyorum da fakat cut skillini pokemona veremiyorum ayrıca vs deyken pokemon değiştiremiyorum bende mi hata var yoksa sizdede mi oluyor bi yardımcı olun
  • quote:

kardeşim ben indirdim oynuyorum da fakat cut skillini pokemona veremiyorum ayrıca vs deyken pokemon değiştiremiyorum bende mi hata var yoksa sizdede mi oluyor bi yardımcı olun

Hocam 2 yıl geçmiş ya oynamıyorum uzun zamandır hatırlamıyorum o sorunu
  • quote:

Her hareketi her pokemon öğrenemiyor.Birde karşısı pokemonunu değiştirmeni engelleyen bir hareket yapmış olabilir sürekli oluyorsa bir problem vardır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.