Şimdi Ara

Android telefon tavsiye acil!...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonyericsson w850 telefonum son demlerini yaşıyor artık. Değiştirecem ama kafam çok karışık. 500 - 600 tl civarı kullanımı rahat, performansı iyi, batarya ömrü uzun bir android telefon almayı düşünüyorum.

Sonyericsson un garanti ve servis olayı çok iyi gerçekten o yüzden önce sonyericssona baktım xperia mini pro gözüme çarptı, onun haricinde fiyat/performans canavarı olarak gösterilen huawai x5, bir de çok övülen lg optimus one gözüme çarptı.

Iphone 4 kullandım çok hoşuma gitti çok çabuk alıştım kullanımına acaba bu android telefonların kullanımına da hemen alışabilir miyim? Hiç android telefon kullanmadım bu sebeple kafam çok net değil. Sizin anlayacağınız tavsiyelerinize ihtiyacım var...

• quote:

Orijinalden alıntı: FOREVERFORYOU

Sonyericsson w850 telefonum son demlerini yaşıyor artık. Değiştirecem ama kafam çok karışık. 500 - 600 tl civarı kullanımı rahat, performansı iyi, batarya ömrü uzun bir android telefon almayı düşünüyorum.

Sonyericsson un garanti ve servis olayı çok iyi gerçekten o yüzden önce sonyericssona baktım xperia mini pro gözüme çarptı, onun haricinde fiyat/performans canavarı olarak gösterilen huawai x5, bir de çok övülen lg optimus one gözüme çarptı.

Iphone 4 kullandım çok hoşuma gitti çok çabuk alıştım kullanımına acaba bu android telefonların kullanımına da hemen alışabilir miyim? Hiç android telefon kullanmadım bu sebeple kafam çok net değil. Sizin anlayacağınız tavsiyelerinize ihtiyacım var...

düşünme ideos x5 al o fiyata en iyi android telefondur

• Samsung Gio veya Huawei İdeos X5
  • bu fiyata alabileceğin smartphone'ları galaxy gio, huawei x5 ve lg optimus one olarak sıralayabilirim
  • android telefon kullanımına da çok çabuk alışırsın... ben ki çabuk alıştıysam iphone kullanan sen daha çabuk kavrarsın...

ben optimus one'ı ilk sırada tavsiye 2. olarakta huawei x5'i tavsiye ederim..
  • Cevaplar için çok teşekkürler, Huawei x5 fiyat/performans olarak en iyi duruyor ancak huawei x5 ile ilgili forumlarda çok teferruatlı şeyler var, ben telefonla çok uğraşmak istemiyorum alıp öyle çok fazla ayara falan gerek kalmadan kullanmak istiyorum. Sanırım Lg optimus one benim için daha ideal. Bu arada kore malı almayayım almayayım diyorum evde herşey lg samsung oldu anasını satayım
  • ayarlar vs android kullanıcılarin en cok sevdigi kısmı root vs gibi ama illa onlari yapicaksin diyede bir zorunlulugun yok X5 i alip en düz sekilde kullanarakta memnun kalirsin ama biraz kurcalamaya başladınmıda onlarin hepsini yapicaksin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockko

ayarlar vs android kullanıcılarin en cok sevdigi kısmı root vs gibi ama illa onlari yapicaksin diyede bir zorunlulugun yok X5 i alip en düz sekilde kullanarakta memnun kalirsin ama biraz kurcalamaya başladınmıda onlarin hepsini yapicaksin :)

Evet ya haklısın bende donanımhaber video bölümünde X5 incelmesini tekrar seyredince fikrim değişti Huawei X5 alacağım. Hatta birazdan sipariş verebilirim. Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim
  • galaxy ace de güzel telefon ... :D huawei de pek tip bulamadım acikcası ben, radyosu bile yok ya :P
  • BÜTÇEYİ ARTIRMAN LAZIM SONY ERİCSOON ALMAK İSTİYORSAN EĞER BÜTÇENİ ATIRSAN NEO VAR BİR LG OPTİMUS BLACK TE WAE ARTIRSAN 2.EL ALABİLRİM DİYORSAN 700 800 TL CİVAR BULABİLİR NEO YUDA OPTİMUS BLACK İDE AMA ARTIRMAM DİYORSAN HUAWEİ İDEOS X5 AL EKİM DE FLN ANDROİD 2.3 GÜNCELLEMESİ GELECEK
  • Cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim, Huawei ideos x5 aldım. Beklediğimden çok daha kaliteli çıktı açıkcası telefon olarak, kulaklığı hariç tabi. Şarj konusu sıkıntılı çabuk bitiyor ama sanırım bütün android telefonlarda kronik bir durum bu.
  • Hort

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.