Şimdi Ara

ANDROİD TELEFON ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni telefon alıcam. Ne alıcağıma karar veremedim 1000-2000 TL arası bütçem var. Samsung'un A7 2016 modeli çok ilgimi çekiyor. Eğer S6 EDGE taksit fiyatı bize uygun gelirse onuda düşünüyorum ama bunların haricinde ne alabilirim. İphone istemiyorum. Casper Vestel özellikle istemiyorum
    (PARMAK OKUYUCUSU OLUCAK VE RAMI EN AZ 2.5 OLUCAK)

• Siz en iyisi v10 a bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem kamera hem ekran görüntü kalitesi açısından s6 edge fark yaratır a7 yi boşver o yüzden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony xperia x çok iyi bence
    işlemciye çok takılmayin sd810 ayarında ayrıca bildiğin tüm samsunglardan daha stabil
    kamera zaten mükemmel xzden bile iyi
    parmak izi okuyucu en seri olanı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük ekranlı bir cihaz istiyorsanız huawei mate s veya 8 inceleyin. Ama bütçeniz s6 ya yetiyor ise s6 pişman etmez.

• Xiaomi mi 5

• Garanti durumunu belirtmediğiniz için; İthalatçı garantili Samsung Galaxy Note 5 iniz hayırlı olsun
  • s6 edge, a7 ye nazaran daha yerinde bir tercih olacaktır ikisinin dışında lg türkiye garantili lg g5 2.000 tl altına alınabilir. bu iki telefondan da daha iyi bir tercih olur sizin için...
  • S6 Edge tabikide güzel telefon niye olmasın uygun olursa. A7 yi eğer s6 edgeyi alamassam diye düşünüyorum yada birazdaha bekler a7 2017 alırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.