Şimdi Ara

ANDROİD TABLETLERİN ÜRETİMİ DURDULURSUN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: düşünen_adam

quote:

Orijinalden alıntı: yunus88

adw launcher lı honeycomb tablet kullandın mı hayatında?

niye uğraşayım luuncher yüklemekle
    tabletin kendi arayüzü demekki akıcı değil

3 yıldır android telefon kullanıyorum

ipad2 akıcılığı hiç bir şeyde yok

Launcher dediğin şey 2-3 mb lık program.Yuklemeye eriniyosan bişey diyemem.Gel sana android tabletin ipad e gore artilarını yazayım

-Flash Player
    -Film müzik atarken göbeğin çatlamaz
    -Tüm güncellemeler OTA (motorola xoom için diğerlerinde de durum aynıdır herhalde)
    -Arttırılabilir hafıza
    -İnternetten istediğin içeriği indirebilme

Şimdi buna cevap olarak puffin browserla flash var falan deme iphone4 sahibiyim biliyoruz ne halt olduğunu diğerleri içinde jb diyemezsin nede olsa hem hız hem muhteşem görsellik kazandıran 2-3 mb lık launcher ı yüklemeye laf eden adamsın

• quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

eğer android tabletler piyasada talep görmezse, o zaman durdurulur
    demek ki android tabletler piyasada talep görüyor, alanı var, o zaman üretim devam eder
    o kadar android kullanıcısı var, hepsi akılsız mı bunların

satışları çok düşük ztn
    elime hangi tableti alsam kasıyo
    ipad 2'nin zevkini vermiyo
  • Sen zevk almadin diye mi durdurulacak bu urun? Bende kullandim 64 gb 3g li olan en pahalisini. Galaxy nin veriminin yarisi yok o sacma alette. Daha iyisini yapsin apple alirim, pahali olsa bile. Ama alet dandirik...
  • Çok inatçı birine benziyorsun kardeş, yukarıda ki arkadaştan resimli ispat istemişsin. Ben erinmedim sana ispatını veriyorum,

ANDROİD TABLETLERİN ÜRETİMİ DURDULURSUN

Ben Galaxy tab ve iPad1 3G+WiFi 64 GB kullandım, android'in, iOS'a göre 30968734509673450697345 kat daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Buda doğal olarak Androidleri öne çıkarıyor, he peki neden bu kadar iPad kullanıcısı var derseniz emin olun ki onların %70'i, arkasında ki elma için iPad alıyordur emin ol :)
  • Bu dusunen_adam öyle bir dusunuyor ki,

Kendisi USA'da ikamet eder, arada bir ne dediğini unutur, 3000 TL'ye aile arabası arar (hem de sorunsuz).
    Arkadasin nickine tiklayip son actigi konulara bakmaniz yeter, TROLLLLL olduguna kanaat getirmek için.
  • Adam Apple'da falan çalışıyordur belki de, elleşmeyin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.

Adam Apple'da falan çalışıyordur belki de, elleşmeyin..

Steve jobs'in veliahti diyorlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FT2008

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.

Adam Apple'da falan çalışıyordur belki de, elleşmeyin..

Steve jobs'in veliahti diyorlar :)

Türkiye'deki tüm Apple sahipleri veliaht zaten.. Kimsenin mallarında gözü yok ama zorla insanların gözüne sokuyorlar böyle.. Neyse Allah daha bol versin ne diyelim..
  • İpadler bana oyuncak gibi geliyor, tablette istediğimi yapamadiktan sonra hizliymis vs mis ne yapayım. Arkadaşının telefonundaki muzigibegendin misal, alabilirmisin? Kendi arayüzünü begenmezsen degisebiliyormusun, internetten Eşşek yükuyle torrent çekip altyazılı izleyebiliyormusun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: düşünen_adam

quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

eğer android tabletler piyasada talep görmezse, o zaman durdurulur
    demek ki android tabletler piyasada talep görüyor, alanı var, o zaman üretim devam eder
    o kadar android kullanıcısı var, hepsi akılsız mı bunların

satışları çok düşük ztn
    elime hangi tableti alsam kasıyo
    ipad 2'nin zevkini vermiyo

Su anda tablet piyasasi androidlerin elinde hangi dusuk satistan bahsediyosun? Esas dusuk olan ve git gide dusen ipad. Ayrica amerika piyasasinda da androidler one gecti haberin bile yok. Senin kasiyo dedigin hanginalet bilmiyorum ama galaxyntab 10.1 e custom rom yukledikten sonra ipadiminelime dahi almiyorum onun icin bi once gor sonra konus

• tamamdır panpa larry page e ilettim haftaya tablet versiyonunu yasaklayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorgeni

tamamdır panpa larry page e ilettim haftaya tablet versiyonunu yasaklayacak

Cidden yasaklanacak mı? Kaçak bulabilir miyiz yasaklanırsa?

:-))
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.