Şimdi Ara

Android tablet klavye desteği?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.hometech.com.tr/urun/ht-8c/ozellik Hometech HT 8C ürünün almak istiyorum ama klavye desteği var mı yok mu varsa bluetooth mu yoksa USB mi nereden öğreneceğim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullanma klavuzunda buldum varmış, ancak 1/3 şarj seviyesinin altında sıkıntı çıkarabiliyormuş umarım klavye akımı çok gelmez.

• Hocam bu tablete paranızı verip yazık etmeyin paranıza,yurt dışından yani çinden aşağı yukarı aynı fiyata bu tabletin kat ve kat performanslısını alabilirsiniz.

Nasıl alışveriş yapacağım derseniz google da banggood veya gearbest alışveriş rehberi diye yazın zaten gerekli bilgiyi alırsınız.Yine de takıldığınız yer olursa mesaj atın foruma girdgimde bakarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratilmaz

Hocam bu tablete paranızı verip yazık etmeyin paranıza,yurt dışından yani çinden aşağı yukarı aynı fiyata bu tabletin kat ve kat performanslısını alabilirsiniz.

Nasıl alışveriş yapacağım derseniz google da banggood veya gearbest alışveriş rehberi diye yazın zaten gerekli bilgiyi alırsınız.Yine de takıldığınız yer olursa mesaj atın foruma girdgimde bakarim

Neden hocam tableti aldım çünkü ama henüz deneyemedim.

• Hesher kullanıcısına yanıt
    İşlemci ram depolama açısından söyledim,bu tablete vermiş olduğunuz paraya daha iyi seçeneklerde mevcut o açıdan söyledim.

• Hocam ekran kalitesi çok kötü okumak için vs. alınacal bir tablet değil. Bence almayın aldım kenarda duruyor evde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hesher

Hocam ekran kalitesi çok kötü okumak için vs. alınacal bir tablet değil. Bence almayın aldım kenarda duruyor evde.
    Evde boş duruyorsa talibim. Bana hediye eder misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajörParite

Evde boş duruyorsa talibim. Bana hediye eder misin?

boş duruyor da okul bitsin projede faşan kullanırım lazım olur
    zaten bir işine yaramaz ekranı leş gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.