Şimdi Ara

Android tablet İşlemcisi Hakkında Uzmanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben tablet almayı düşünüyorum ama biraz yardım almam gerekiyor uzmanlardan.önem verdiğim bazı konular var.bunlar:
    -Uzun şarj ömrü
    -güçlü bir işlemci
    -hızlı şarj özelliği

pil olarak Lenovo Yoga Book A12 muhteşem bir ürün gibi geldi bana ama tablette oyun oynayacağım için işlemciden şüphe ediyorum. Intel Atom x5 Z8550 1.44 GHz kullanıyor. Bu işlemcinin performansını hiç bilmiyorum. Bir de hızlı şarj özelliği var mı bilmiyorum. Ürünün kendi klavyesi de var.

Bunların dışında ki ürün Samsung Galaxy Tab S3 SM-T820. Bu ürün diğer lenovadan yaklaşık 4000 mAh daha düşük ve bunda da hızlı şarj var mı bilmiyorum. İşlemcisi Qualcomm Snapdragon 820 2.15 GHz.

Lenova - 1500 TL 12.2 inç
    Samsung - 2000 TL 9.7 inç

Şöyle bir genel duruma bakarsak sizce hangisi mantıklı. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de Yoga Book A12 almak istiyorum fakat dediğin gibi S3 de fena değil ama dahili klavye çok cazip açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgespear101 -- 31 Mart 2018; 21:38:40 >
  • Lenova klavye için kesinlikle alınmaması gereken bi ürün. İyi değil. Sadece atom işlemci nasıl oluyor merak ettim. İşlemci konusunda bi uzman görüşü lazım bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.