Şimdi Ara

Android smart full hd uydu alicisi tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta ta belirttigim türden bir cihaz almayi düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Android özellikleri önde olacaksa .
    Alacağınız cihaz En az Octa Core CPU , 2 -4gb RAM , 16gb ROM , olmak zorunda .

Android olsunda taştan olsun diyorsan tek çekirdek bir Uydu alıcısı alıp deneyim yaşayabilirsin .

Çok kaliteli bir Uydu alıcım olsun diyorsan . Androidden uzak dur .
    Piyasa fırsatçı firma dolu .
    Android telefonlar için geliştirilmiş işletim sistemi . 3-4 senedir basitce bir tuner eklenerek TV ve Uydu Alıcıları gibi aletlerde kullanılmaya başladı .

Şu andaki Tüm android android uydu alıcısı ve Televizyonların kalitesi Çakma Samsung Telefonlar düzeyinde .

Multimedia özellikleri için kullanacaksan Satelite özelliği olmayan Windows BOX alabilirsin .
    Konu çok tartışıldı uzadıkca uzar . Uzatmadan tadında bırakalım :-)
  • Bende philips marka tv smarti oldukca kötü ve üstüne üstün birde kendi uydu alıcısı artik sorun cikartmaya başlayınca mecburen harici bir uydu alıcısı gerekti. Android olmasini istememin sebebi smart olarak kullandigimda gelistirlebilir olmasi yani daha fazla uygulama yelpazesi sunmasidir. Ayrica haklisiniz piyasada bu konuda bircok urun bulunmakta ozellikleri belirtilmis olsada yine de performansi ve kalitesi yönünden en iyi sonucu bunları alıp deneyen arkadaşlardan almak olur. Bende bu sebeple ozellikle varsa marka model olarak tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler

• coldness kullanıcısına yanıt
    Deneyenler yassın . Sende çakmalardan çakma beğen :-)
  • Takip... bu tip cihazlar aliex de var ama alınır mı? alınırsa hangisi alınır ?
  • Atlanta uydu alıcısı almayında hangisini alırsanız alın. 2016 da Atlanta g5 4.2 Android sürümüyle yeni çıktığında aldım, yıl 2018 sonu halen 4.2 yazılımdayım bu kadarmı cihazın arkasında durmayan bir firma olur? Ve cihaz çok donuyor. 500 liraya o zaman onu alacağıma aliexpress'den 150 tl ye bundan çok çok iyi muadilleri mevcuttu kafama tüküreyim.

• asi_karizma kullanıcısına yanıt
    ucuzu yok mu bunların ya 2016 da 5 verdiysen bu zamanda ne olmuştur acaba?
  • en az 2 gb ram olsun.Ram ne kadar çok olursa, geçişler o kadar hızlı oluyor.
  • Atlanta ve koraxtan uzak durun yeter .. bir dünya ver alışveriş sitelerinde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.