Şimdi Ara

Android Q işletim sistemi, Google Pixel 2 ile görüldü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kısacası fm radyo önemli. Müzik veya talk show sırf için değil. Diğer nedenler var doğal felakat gibi meydanlar. İnternet paketleri de pahalı. 2 GB nete 19 gibi fiyat çekiyorlar. Instagram veya başka sosyal medya kullanan birisi yetmezken birfe radyo ayirmak çok zor. En ucuz paketten örnek verdim. Sonu yok çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    Elbette. FM radyo donanımsal olarak internet tabanlı radyolara göre bariz çok az pil tüketmektedir.

Felaket hallerinde internet mi olur sanki.
    Android Q 10 dün akşamdan beri kullanmaktayim. Artık bu konu haberi de pek anlamı kalmadı konuyu saptirabiliriz çünkü her Pixel telefonunda şuan yüklenebiliyor sadece 2 XL değil ilk çıkanlar da hepsi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 14 Mart 2019; 13:34:45 >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Sohbet muhabbet döndü biraz ama olsun nasıla forum burası sohbet etikce bilgi dönüyor.
    Yerli bircok site Pixel cihazlarina gelen Android Q hakkinda detayli incelemeleri yapiliyor hatta kendilerindeki cihazlari da yukleyip deneyimlerken DH hic olmazsa yabanci sitelerdekini direk cevirseler gorselleri de oldugu gibi aktarsalar en dusuk seviyedeki beklentimdir Turkiye ve Turkce icerik bekleyenler adina . Sahsen beni pek baglamasada zaten yabanci sitelerde saglili kapsamli detayli incelemeler yapilmaktadir.
    Yapsa yapsa erdi ve burak yapar. YouTube bende gördüm çoğu kanal görüşlerini belirtmiş. 9.0 aşağı yukarı aynısı gibi biraz cilalanmış. Asıl sürüm daha farklı da çıkabilir bence. Böyle çıkacağını sanmam resmen 9.0 skin giydirmisler gibi gözüküyor.

Dogru yerlerden belkide en basta surasi bir bak derim :
    https://www.xda-developers.com/tag/android-q/

Her bir linki kendi icinde makalesi bazilarinda detayli ele alinmaktadir.

xda editorleri ve kabiliyetli yetkin kullanicilari da Android Q in daha kesfedilmemis nice detaylari oldugunu ve yine ilerki aylarda cikacak guncellemelerle de yeni ozellikle eklenecegi en sonunda kabaca belli olacak son betasinda ise API ler yayinlanmasi ile hersey belli olup sonrai birkac ayda ise artik iyilestirme ve kozmetiksel sorunlari giderme odakli olacaktir...

Olaya sadece gorsellik olarak bakilmamali ...
    Görsel olarak bakarsak apple kaç senedir aynı arayüz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.