Şimdi Ara

Android Pie ile birlikte gelen en kullanışlı 11 özellik

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
28
Cevap
0
Favori
2.305
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Android Pie ile birlikte gelen en kullanışlı 11 özellik
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    350 Mesaj
    bu ne şimdi? bu özelliklerin yüzde doksanı taaa yıllar öncenin özellikleri. dh nabıyonuz editörleri nasıl seçiyonuz allaçin
  • Haber Editörü
    505 Mesaj

Haberlerime yapılan her türlü olumlu, olumsuz eleştiriye oldukça fazla değer veriyorum ve dikkate alıyorum fakat lütfen, rica ediyorum haberin içeriğini bile okumadan yaptığım işte ne kadar yeterli olup olmadığımı sorgulamaya kalkmayın. Öncelikle haberin başında da belirttim, bu liste bizim hazırlamış olduğumuz bir liste değil. Ünlü bir teknoloji platformunun hazırlamış olduğu bir liste ve şöyle de bir durum var ki, özelliklerin yüzde doksanı daha önceden var olan özellikler de değil. Daha önceden var olan veya benzerleriyle karşılaştığımız özellikler için güncellemeler söz konusu.

Ayrıca insanlar klavye üzerinden başka insanları eleştirmeyi çok kolay buluyorlar ve eleştirinin daha az kırıcı olduğunu zannediyorlar ama bu doğru değil. Eminim gündelik hayatınızda yetersiz gördüğünüz bir çalışanın suratına karşı pat diye "Seni neden seçip de işe aldılar ki?" diye sormuyorsunuzdur veya aynı eleştiriyle karşılaşmanız durumunda afallayıp kalırsınız. Peki aynısını bana yapmanın neden normal olduğu izlenime kapılıyorsunuz? Ortada eleştirilecek bir hata varsa ikazda bulunmak, uyarmak en büyük hakkınız tabii ki ama bu tarz bir tutumun ''hoş'' olmadığının farkına varabilecek düzeyde bir birey olduğunuzu umuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selenophile -- 15 Ağustos 2018; 0:46:20 >
    |
    |
    redoano kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: eraslan.omer

Bu mesaj silindi.
    Komiksiniz hocam hemde öyle böyle değil.

Lollipop gibi çöple Oreo gibi bir işletim sistemini kıyaslayıp "İkisi de aynı" demenize ne desem bilemedim.

Biri aşırı hantal bir işletim sistemiyken diğeri F-35 gibi bir sistem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bende bu anlayışı anlamıyorum, İOS tan araklama, İOS daha önce yaptı, LG HTC yaptı google aldı yeni diye ekledi v.b. Daha önce yapılmış bir uygulamanın faydalı olduğu görülmüş ve diğer kullanıcılara sunulmasının nesi kötü. Öyle fast food bir toplum olduk ki ilk yapandan sonra kim aynısını yaparsa çöp. Tamam ilk yapmak önemli ama benim için kullanışlı olup olmadığı daha önemli.
  • Binbaşı
    1152 Mesaj
    3 yaşındaki note 4 ve android 6.0.1 ile gayet mutluyum. Bozulana kadar değiştirmeyi düşünmüyorum.

Değiştirip para versen 2 gün sanra 13- 15 sürümleri çıkar zaten. Değiştirmeye deymez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Dediğinizde bir noktaya kadar haklısınız

Ama

Başka bir markadan ETKİLENDİĞİ diyelim; şeyleri yepyeni şeylermiş gibi insanlara servis etmesi yanlış. Google bunu senelerdir yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dancingman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
bankalar.org
Sohbet
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.