Şimdi Ara

Android Pie ile birlikte gelen en kullanışlı 11 özellik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu ne şimdi? bu özelliklerin yüzde doksanı taaa yıllar öncenin özellikleri. dh nabıyonuz editörleri nasıl seçiyonuz allaçin

• redoano R kullanıcısına yanıt
    Daha önceden var olan veya benzerleriyle karşılaştığımız özellikler için güncellemeler söz konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selenophile -- 20 Temmuz 2020; 16:36:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraslan.omer

Bu mesaj silindi.
    Komiksiniz hocam hemde öyle böyle değil.

Lollipop gibi çöple Oreo gibi bir işletim sistemini kıyaslayıp "İkisi de aynı" demenize ne desem bilemedim.

Biri aşırı hantal bir işletim sistemiyken diğeri F-35 gibi bir sistem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu anlayışı anlamıyorum, İOS tan araklama, İOS daha önce yaptı, LG HTC yaptı google aldı yeni diye ekledi v.b. Daha önce yapılmış bir uygulamanın faydalı olduğu görülmüş ve diğer kullanıcılara sunulmasının nesi kötü. Öyle fast food bir toplum olduk ki ilk yapandan sonra kim aynısını yaparsa çöp. Tamam ilk yapmak önemli ama benim için kullanışlı olup olmadığı daha önemli.

• 3 yaşındaki note 4 ve android 6.0.1 ile gayet mutluyum. Bozulana kadar değiştirmeyi düşünmüyorum.

Değiştirip para versen 2 gün sanra 13- 15 sürümleri çıkar zaten. Değiştirmeye deymez

• dancingman kullanıcısına yanıt
    Dediğinizde bir noktaya kadar haklısınız

Ama

Başka bir markadan ETKİLENDİĞİ diyelim; şeyleri yepyeni şeylermiş gibi insanlara servis etmesi yanlış. Google bunu senelerdir yapıyor.

• .

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.