Şimdi Ara

Android oyunum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler, Unity oyun motoru üzerinden c# ile ilk oyunumu yaptım geçenlerde ve googleplay de yayınladım. Fakat sizlerinde yorumlarınızı merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler ^^

Oyunun ismi "Emoji Çöz" bu arada link açmak istemeyen arkadaşlar için
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamepool.emojicoz

• Çok güzel bir çalışma. Elinize sağlık. Ne kadar sürede geliştirdiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 3 hafta içerisinde geliştirdim fakat tam final dönemine denk geldiği için aşırı yüklenemedim oyuna. Şimdi daha fazla yüklenebiliyorum daha güzelleştiricem umarım. Bu arada güzel yorumunuz için teşekkürler! :)
  • Hoax1 H kullanıcısına yanıt
    hocam elinize sağlık gerçekten güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 37debdeb37 -- 4 Temmuz 2017; 14:11:4 >
  • Çok teşekkürler! :)
  • Tebrikler kısa süre içinde 10k yı geçmişsiniz reklam verdiniz mi ?
    Rica ederim :) Hangi dilde yazdın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Tebrikler kısa süre içinde 10k yı geçmişsiniz reklam verdiniz mi ?

Reklam işi şöyle, maddi durumum elverdikçe günlük 5-10 TL arasında facebookta reklam veriyorum. Fakat şu 1-2 haftadır reklam veremedim hiç. Asıl olay "google aso" olayında bitiyor ben onu farkettim, ufak bir araştırma ve ufak çalışmalarla şu anda günlük 1k yeni kullanıcı geliyor. Dahada artar umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akıldakalıcı

Rica ederim :) Hangi dilde yazdın?

Unity oyun motoru üzerinden c# dilinde yazdım.
  • Açıklamanın uyarı kısmında yapmışsın cinliğini
    Oyun güzel ama vektörel grafik kullanma imkanın varsa kullanmanı tavsiye ederim. Şu an özellikle butonlar düşük çözünürlüklü gözüküyor.
    Emojileri sanırım görüntü olarak kullanmışsın, onun yerine yazı olarak telefondaki karakterleri kullanırsan farklı emoji seti kullanan cihazlarda oyuncunun aşina olduğu emojilerle daha keyifli bir oyun geçirmesini sağlarsın.
    Benden 5 yıldız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoktur

Açıklamanın uyarı kısmında yapmışsın cinliğini
    Oyun güzel ama vektörel grafik kullanma imkanın varsa kullanmanı tavsiye ederim. Şu an özellikle butonlar düşük çözünürlüklü gözüküyor.
    Emojileri sanırım görüntü olarak kullanmışsın, onun yerine yazı olarak telefondaki karakterleri kullanırsan farklı emoji seti kullanan cihazlarda oyuncunun aşina olduğu emojilerle daha keyifli bir oyun geçirmesini sağlarsın.
    Benden 5 yıldız.

Güzel yorumunuz için teşekkürler, öyle bir cinliği deniyeyim dedim bakalım olumlu sonuç alacak mıyım Birde "Emojileri sanırım görüntü olarak kullanmışsın, onun yerine yazı olarak telefondaki karakterleri kullanırsan" burada ne demek istediniz tam olarak?

Yani png veya jpg her neyse resim olarak kullanmak yerine 🙂🙃 gibi yazı karakteri olarak ekle.

• Fakat yazı karakterleri çok kısıtlı, yani telefonlarda olan emojiler toplasan 100 ü geçmez. Şu anda bile emojiler çok kısıtlıyor beni bir diziyi anlatırken mesela. Onda öyle bir sıkıntı olabilir sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hoax1

Fakat yazı karakterleri çok kısıtlı, yani telefonlarda olan emojiler toplasan 100 ü geçmez. Şu anda bile emojiler çok kısıtlıyor beni bir diziyi anlatırken mesela. Onda öyle bir sıkıntı olabilir sanırım.

Yanlis anlamadiysam , her telefonda standart olan emojileri kullaniyorsunuz dogrumudur .?

Hocam kendi emoji paketini kullansan daha fazla cesitlilige ulasamazmisin .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YveJhin

quote:

Fakat yazı karakterleri çok kısıtlı, yani telefonlarda olan emojiler toplasan 100 ü geçmez. Şu anda bile emojiler çok kısıtlıyor beni bir diziyi anlatırken mesela. Onda öyle bir sıkıntı olabilir sanırım.

Yanlis anlamadiysam , her telefonda standart olan emojileri kullaniyorsunuz dogrumudur .?

Yok hocam kendi emoji paketimi kullanıyorum zaten. Telefonlardaki standart emojiler gerçekten yetersiz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YveJhin

quote:

Yok hocam kendi emoji paketimi kullanıyorum zaten. Telefonlardaki standart emojiler gerçekten yetersiz.

O zaman haklısın kendi paketini kullanmakta.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.