Şimdi Ara

Android Oyun ve Uygulama Paylaşım Platformu(Sürekli Güncel)[Ana Başlık] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.349
Cevap
75
Favori
137.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz alakasız olacak fakat zor durumda kaldım şuanda. 3G ile ilgili sorun yaşıyorum. Özetle anlatayım: Bugun dershanedeyken telefonla 3Gyi kullanabiliyordum. Sonra Dolphin Browser ile internete girerken altta Save %50 battery gibi bir yazı gördüm ve tıkladım. Market açıldı easy battery saver diye bir program yükledim ondan sonra da easy task killer diye bir program yükledim. İnternetle ilgili bir kaç ayar yaptı ancak 3Gyi kullanamıyorum nasıl düzeltirim bu durumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuti5344

Biraz alakasız olacak fakat zor durumda kaldım şuanda. 3G ile ilgili sorun yaşıyorum. Özetle anlatayım: Bugun dershanedeyken telefonla 3Gyi kullanabiliyordum. Sonra Dolphin Browser ile internete girerken altta Save %50 battery gibi bir yazı gördüm ve tıkladım. Market açıldı easy battery saver diye bir program yükledim ondan sonra da easy task killer diye bir program yükledim. İnternetle ilgili bir kaç ayar yaptı ancak 3Gyi kullanamıyorum nasıl düzeltirim bu durumu?

Ustam şu widget ile istediğin her an 3g ve 2g arasında bağlantı geçişi yapabilirsin kolay gelsin :)
    Link:https://market.android.com/details?id=com.curvefish.widgets.network2g3gonoff&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jdXJ2ZWZpc2gud2lkZ2V0cy5uZXR3b3JrMmczZ29ub2ZmIl0.

• quote:

Orijinalden alıntı: nickenegerekvar

quote:

Orijinalden alıntı: kuti5344

Biraz alakasız olacak fakat zor durumda kaldım şuanda. 3G ile ilgili sorun yaşıyorum. Özetle anlatayım: Bugun dershanedeyken telefonla 3Gyi kullanabiliyordum. Sonra Dolphin Browser ile internete girerken altta Save %50 battery gibi bir yazı gördüm ve tıkladım. Market açıldı easy battery saver diye bir program yükledim ondan sonra da easy task killer diye bir program yükledim. İnternetle ilgili bir kaç ayar yaptı ancak 3Gyi kullanamıyorum nasıl düzeltirim bu durumu?

Ustam şu widget ile istediğin her an 3g ve 2g arasında bağlantı geçişi yapabilirsin kolay gelsin :)
    Link:https://market.android.com/details?id=com.curvefish.widgets.network2g3gonoff&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jdXJ2ZWZpc2gud2lkZ2V0cy5uZXR3b3JrMmczZ29ub2ZmIl0.

Dediğin uygulamayı kurdum ancak bir türlü kullanamadım. Sadece widgetlerin nasıl kullanıcağını anlatıyor açınca. On off yapılan bir yer yok?

• Arkadaşlar paket veriyi çabuk açıp kapamak için küçük bi widget kullanan ya da öneren var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrHarly

Arkadaşlar paket veriyi çabuk açıp kapamak için küçük bi widget kullanan ya da öneren var mı?

juice defender
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper5398

Çok güzel oyun ve uygulamalar teşekkür ederim. Ayrıca bir sorum var root falan yapmadan marketten ücretli uygulama indirmenin bir yolu var mı?

arkadaslar ben torentten apk yazıyorum veya androrid yazıyorum 20gb kadar uygulama ındırdım karta atıyorum yukluyorum hosuma gıden uygulama kalıyor gerısınıde sılıyorum
  • Modern Combat 3: Fallen Nation

Android Oyun ve Uygulama Paylaşım Platformu(Sürekli Güncel)[Ana Başlık]

Mobil cihazların en İyi Savaş oyunu diyebilirim

APK=http://uploaded.to/file/yr312et5

Data Dosyası 750 mb olduğu için upload yapamadım. Wifi üzerinden indirin.

Oyun Sadece Galaxy S II de Denendi açıyor. X5 ve DEsire S de açılmıyor şuan için.Farklı apk olduğu sürece editliyecem.

• ARKADAŞLAR CIHAZINIZIN VERSIYONU KACTI(2.2 DEMIYIZ) samsung kıes yukledım pc ye galaxy mını telefon var onu gordu vede versıyonunu 2.2 den 2.35 yaptı...bu cıhazıda yapayım versıyon belkı vardır dıye pc den dolanıyor(bulmak ıcın 45 dk oldu cıhazı tanımlayamadı.......)bırde versıyon yukseltme makıneden yapılabılıyormu yoksa samsung kıes ten mı oluyor sadece
  • Modern Combat 3 : Fallen Nation v1.0.0
    Türü:arcade,action,fps
    Denenen cihazlar: Htc desire hd,sensation,lg optimus 2x,sgsII,galaxy tab 10.1
    oyunu oynayabilmeniz için SD kartınızda 1.40gb boş alan olması gereklidir.
    6 özel harita, 7 farklı mod 12 oyunculu multi modu

Modern Combat 3 : Fallen Nation v1.0.0

http://www.filesonic.com/file/4282548175/Modern_Combat_3_Fallen_Nation_v1.0.0.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niedre -- 18 Aralık 2011; 23:34:58 >

• optimus black icin gangstar 2 alabilir miyim?
  • İBBCepTrafık

İBBCepTrafik ANDROID Çıktı!
    İstanbullular artık android işletim sistemli cep telefonlarıyla da trafiği anında görebiliyor!

İBB Cep Trafik uygulaması android versiyonu istanbulluların hizmetinde. Android kullanıcılarının merakla beklediği uygulama tüm android 1.5 ve üstü versiyonlu cihazlarda çalışabiliyor. Böylece sayıları her geçen gün artan android kullanıcıları da telefonlarını kullanarak günün her saatinde anlık trafik bilgisine kolayca ulaşabilecek.

Uygulamayıhttp://tkm.ibb.gov.tr/ibbtrafik.apk adresinden indirebilirsiniz.

• ayarlar-arama-arama uyarısı-giden arama uyarısı aktif edersen istediğin olur.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayarji

İBBCepTrafık

İBBCepTrafik ANDROID Çıktı!
    İstanbullular artık android işletim sistemli cep telefonlarıyla da trafiği anında görebiliyor!

İBB Cep Trafik uygulaması android versiyonu istanbulluların hizmetinde. Android kullanıcılarının merakla beklediği uygulama tüm android 1.5 ve üstü versiyonlu cihazlarda çalışabiliyor. Böylece sayıları her geçen gün artan android kullanıcıları da telefonlarını kullanarak günün her saatinde anlık trafik bilgisine kolayca ulaşabilecek.

Uygulamayıhttp://tkm.ibb.gov.tr/ibbtrafik.apk adresinden indirebilirsiniz.

10 numara paylaşım olmuş uzun zamandan beridir beliyodum uygulamayı

• Orijinalden alıntı: erosion

Orijinalden alıntı: hombre1912

Orijinalden alıntı: erosion

Orijinalden alıntı: Orod-Dain

Orijinalden alıntı: erosion

arkadaşlar ben bi program arıyorum hala bulamadım benim eski telefonumda şöyle bi özellik vardı birisini aradığımda karşı taraf açtığında telefon titriyodu. Bu ne mi işe yarıyo birisini aradığınızda telefon kulağınızda açmasını beklemiyosunuz telefon elinizde duruyo titrediğinde kulağınıza götürüyosunuz ve yoğun radyasyondan da korunmuş oluyosunuz android için böyle bi programla karşılaşan varmı.

Güzel programmış gerçekten. Umarım birisi hatırlar.

uzun aramalarım sonunda tam ters mantıkta çalışan bi kaç uygulama buldum yani karşı taraf telefonu kapatınca titriyo ama ben bunu istemiyorum :)

markette touchpal dialer uygulaması aranan kişi telefonu açtığında titreşimle uyarmayı sağlıyor.
    ayarlar menüsünden bu özelliği açıp kapatma imkanı da mevcut.

bilginize.

https://market.android.com/details?id=com.cootek.smartdialer&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jb290ZWsuc21hcnRkaWFsZXIiXQ..

saol aga ya çok güzel oldu bu...

ayarlar-arama-arama uyarısı-giden arama uyarısı aktif edersen istediğin olur.....

• İnfinity Blade androide bi gelse ne güzel olay olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

quote:

Orijinalden alıntı: necipfazil2041

Onlive sistemini ben kullanıyorum. Oyunların full sürümü piyasanın daha da altında hatta kampanyaya denk gelip daha da ucuza alabiliyorsunuz. Üyelik şart değil ama üye olursanız size paket içindeki 130 küsür oyunu üye olduğunuz süre içinde sınırsız oynamanıza izin veriyor. Ayrıca "Playpack"(Üyeliğin adı bu) üyeleri tüm alışverişlerinde %30 indirime sahip oluyorlar. ben birçok oyun aldım. bağlantım çok iyi değil ttnet ten dolayı ama samimiyetle söylemeliyim ki artık ne ps3 ü ne de xbox ı açıyorum çok fazla... Oyundan oyuna anında geçebiliyorum grafik olarak yeterli seviyede... Her oyunu klavye-mouse ile zaten oynayabiliyorsunuz ama xbox gamepad ile veya dualshock ile bilgisayara bağlayıp gamepad kullanabilirsiniz. Ön yargılı davranmayın geleceğin sistemi bence bu... Ekleyebilirsiniz beni aynı zamanda live ve psn id' m de aynı xNFAx

hocam satın alma işlemini nasıl yapıyorsun türkiye üzerinden alışverişe izin vermiyor

Kaydolurken US olarak seçtim ülkeyi ve Live da kullandığım bir adresi yazdım. Garanti bankasında sanal kredi kartımı tanıttım hiç sorun çıkmadan gördü... Dün akşam bir Türk le tanıştım acr multide o da aktif olarak kullanıyormuş platformu. türkiyeden ve sorunsuz alışveriş yapabiliyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: ArdALine

İnfinity Blade androide bi gelse ne güzel olay olur.

Hepsi gelir tek o gelmez. İOS cihazların Oyun yüzü.Lansmanlarda bile bu oyunu tanıttılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArdALine

İnfinity Blade androide bi gelse ne güzel olay olur.

Bu oyun gelmeyecek diye aciklama yaptilar hatirladigim kadariyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ideosx5

Modern Combat 3: Fallen Nation

Oyun Sadece Galaxy S II de Denendi açıyor. X5 ve DEsire S de açılmıyor şuan için.Farklı apk olduğu sürece editliyecem.

build.prop editlenince aciliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

quote:

Orijinalden alıntı: ideosx5

Modern Combat 3: Fallen Nation

build.prop editlenince aciliyor

BEnde öyle kullanıyorum DEsire HD gibi.Legal yollarla açılmıyo şuan için

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.