Şimdi Ara

Android O’nun arama seçeneği geliştirildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android O’nun arama seçeneği geliştirildi 

Android O ile yenilenen Ayarlar’ın arama seçenekleri geliştirildi. Google tarafından yapılan açıklamaya göre Android kullanıcılarının zamandan tasarruf etmesi amacıyla işletim sistemine eklenen arama seçeneği, gelen güncellemenin ardından artık daha fazla sonuç gösterecek ve uygulamaları da arayabilecek.

Güncellemeyle arama seçeneğinin, özellikle normalinden fazla uygulamaya sahip olan kullanıcılar için daha kullanışlı olacağı düşünülüyor. Ayrıca, eski aramaların silinebilmesi özelliği de işletim sistemine eklendi.

Android O’nun yeni özellikleri Google Pixel ve Nexus modellerinde denenebiliyor. 

• Adam gibi bi telefon çıkarılmadı ki saf androidli alalım. Gm 5 Plus mı alalım yoksa pixel xl mi? Uzun yıllar güncelleme alırız bu şekilde ama düzgün bir telefon çıkarılmadı. Birçok model sorunlu kronik sorunlar sorunlar..

• ios gibi bir arama sistemi halen gelemedi. Samsung bi finder koymuş işe yarıyor ancak arama süreleri uzun :(

• Pixel serisini ülkemizde görebilseydik keşke. Türkiye garantili Google cihazları eminim ilgi görecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu saf Android gibi hızlısı yok Antutu'da dağlar kadar puan farkı olan iki telefonda saf android ve düşük puan alan telefon aynı akıcılıkta çalışıyor. Antutu puanı her şey demek değil fakat böyle bir durum da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eeltorm

Şu saf Android gibi hızlısı yok Antutu'da dağlar kadar puan farkı olan iki telefonda saf android ve düşük puan alan telefon aynı akıcılıkta çalışıyor. Antutu puanı her şey demek değil fakat böyle bir durum da var.

Kesinlikle.
  • Niye?

• moto z serisine bakabilirsiniz. özellikle z2 serisi daha iyi gelecek gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: sucuklukahve

moto z serisine bakabilirsiniz. özellikle z2 serisi daha iyi gelecek gibi...

moto z kullanıyorum yaklaşık 3 aydır. hız konusunda şimdiye kadar hiç takıldığını bile görmedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.