Şimdi Ara

Android O ile ilgili son yenilikler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Note 5 kullanicisiyim. Cozunurlugu sadece goruntu olarak degistirdiginiz icin ancak biraz performansa ve gpu ya yuklenen islemlerde biraz tasarruf sagliyor. 720p bile yapsaniz sadece goruntu kalitesi dusuyor, telefonun panelindeki 2k lik tum ledler yine calistigi icin hayal edilen tasarruf yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neroXIII kullanıcısına yanıt
    "Hesap sifresi kirilmis olabilir." Social engineering cok farkli bir olay. Lawrence'in hesap seklinin bu sekilde bulunmus olma "ihtimali" ios isletim sistemini asilamaz yapmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TallMan

"Hesap sifresi kirilmis olabilir." Social engineering cok farkli bir olay. Lawrence'in hesap seklinin bu sekilde bulunmus olma "ihtimali" ios isletim sistemini asilamaz yapmiyor.

Teknoloji aleminde aşılamaz diye bir şey yok zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: neroXIII

quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

quote:

Orijinalden alıntı: ee2227

Arkadaşlar ios güvenli ve stabil olduğu halde neden hala android daha iyi diyorsunuz. Özelleştirme filan oraya girmeden güvenlikte yanıltın beni, hızda yanıltın beni???He Google pixel e bir şey diyemem ama samsung, lg, huawei, xiaomi, htc, asus, zte vs vs vs siz gerçekten bu şirketlere güveniyormusunuz???sorarım size??ya biraz gerçekçi olalım şimdi bana itiraz gelir bankanda milyon dolarların mı var da güvenlik istiyorsun derler,güvenlik sadece bu mu arkadaşlar.Kızlarımız üstlerini giyerken video çekerler,şantaj yaparlar ve ya hanımımızla olan sohbetimizi dinlerler vs vs şimdi güvenlik önemli miymiş önemsiz miymiş?????Ben böyle düşünüyorum arkadaşlar dediğim gibi Google pixel olsa neyse ama ya diğerleri???

Jennifer Lawrence Android mi kullanıyor acaba :)

Hocam Lawrance'ın iCloud şifresini buldukları için fotoğraflarına eriştiler telefonu hacklemediler yani. Hack olayının iphone telefonlarla ilgisi yok sadece icloud hesaplarında kullandıkları şifrenin basitliği ile alakalı.

iCloud'la iphone birbirinden bağımsız şeyler değil. İki devasa skandal ortaya çıktı ikisi de Apple kaynaklı. Dünya gençliğini kuruttular :)

Ben birisi diğerinden iyi veya kötü demiyorum, diğer arkadaş Android'i çok ezmiş, söylemek istediğim şey Android'in o kadar da kötü olmadığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkaya -- 19 Mayıs 2017; 16:5:43 >

• neroXIII kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız. Ama öyle yada böyle güvenliği dediler ve epeyce büyük bir hacker olayı yaşandı ve hepsi de iCloud yani iphone üzerinden yapılmıştı.

Ben Ios kötü Android iyi demiyorum, güvenlik yönünden Android'i gömmek doğru değil, ikisi de başarılı işletim sistemleri.

• Android O hani şu s8'in falan gelecek sene nisanda alacağı güncelleme mi? Evet iyimiş

• Android One Programı kapsamında cihaz kullanmak çok güzel. Bu güncellemeyide alacak cihazım. GM5 plus

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Evet haklısınız. Ama öyle yada böyle güvenliği dediler ve epeyce büyük bir hacker olayı yaşandı ve hepsi de iCloud yani iphone üzerinden yapılmıştı.

Ben Ios kötü Android iyi demiyorum, güvenlik yönünden Android'i gömmek doğru değil, ikisi de başarılı işletim sistemleri.

Katılıyorum hocam androidin özgürlüğü ve kisileştirilmesi gibi çok güzel avantajlırı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: TallMan

Note 5 kullanicisiyim. Cozunurlugu sadece goruntu olarak degistirdiginiz icin ancak biraz performansa ve gpu ya yuklenen islemlerde biraz tasarruf sagliyor. 720p bile yapsaniz sadece goruntu kalitesi dusuyor, telefonun panelindeki 2k lik tum ledler yine calistigi icin hayal edilen tasarruf yok.

Anladim. Tamamen goz boyama yani...
  • ee2227 E kullanıcısına yanıt
    O "ne diyon aga" sanaydı zaten.

• Hayır göz boyama değil gerçekten çözünürlük değişiyor görüntünün keskinliği azalıyor. Demek istediğim paneli 720 olan bir telefonun ekranında 1280*720 yani yaklaşık 920 bin adet led yanıyor. 2k çözünürlüklü bir telefonda ise 2560x1440 yani yaklaşık 3.7 milyon led yanıyor. Siz samsungta çözünürlüğü değiştirdiğinizde sadece görüntü kalitesini düşürüyorsunuz ama mecburen arkada yine 3.7 milyon led yanıyor. Çözünürlük düşürmenin bir avantajı grafiğe yüklenen işlemlerde ekran kartı daha da rahat çalışacağı için nispeten daha az güç tüketimi olur ama ekrandan bir tasarruf söz konusu değil
    Otobüste iki büklüm şekilde yazdım onu. Arkadaşı da etiketleyemedim. Sen kendine özel olan kısma baksana. Yazdığın mesaja dön bir bak. Cümle sonuna beş tane soru işareti koymak normal mi? Diğer imla hatalarını söylemiyorum bile. Tek sorun benim "aga" demem olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angel of the Lord -- 19 Mayıs 2017; 21:49:31 >
    "Yazımda demek istedimki insanlar ekranını kapatsa yinede iphone da video ve ya fotoğraf çekemezler bence dedim.O hack saldırısında adamlar demekki sadece icloud hack laye bilmiş.Ya da şöylemi demeliyiz icloud mu güvensiz yoksa iphone mu ve ya o hack saldırısı 3 sene önceydi apple icloud u tamamen güvenli hale getirdi,şimdi hackerlar aşamıyor.ya da windows 10 mobile android dende ios tanda daha mı güvenli?????"

Şunu oku. Yazı doğru diyorsan tamam daha da uğraşmam.

Anahtar kısımları söyleyeyim hatta. "hack laye bilmiş,?????,şöylemi, ve ya, android dende"

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.