Şimdi Ara

Android'mi ? İos'mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,ben telefon alıcam.Sizce Andorid mi almalıyım İos'mu ?

İos diyorsanız ; İphone 5 veya İphone 5S

Android diyorsanız ; Android ile ilgim olmadığı için siz tercih yapabilirsiniz.

Benim İPAD'ım var oyuzden ios'a çok alıştım.Android'te zorlanırmıyım ?

• iOS al.
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorum ama ben yinede başka arkadaşların görüşlerini alıyım.
  • Legendary-Pro L kullanıcısına yanıt
    uzun kullanımda ios stabil ve sorunsuz ancak kısıtlamaları sıkmaya başlıyor bir süre sonra özellikle 16 gb versiyonları ümüğümüzü sıkıyor resmen.
  • ios dan sonra bence diğer sistemi de dene
    hem de ön yargısız dene..
    her gün aynı yemek yenmez misali farklı bir şey kullan
    Samsung veya sony al
  • Android diyorum, bütçeni söylersen birşeyler önerebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En faza 1000₺ Çünkü zaten bu birdahaki sene sonunda 2000-3000₺ arası bir telefon alıcam.Bu sadece idare etmesi için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legendary-Pro L kullanıcısına yanıt
    O zaman xperia c4, asus zenfone 2 önerebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun.

• Bana sorarsan ios ben 5s kullanıyorum hem kulanımı kolay hem havalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dirilişreis

Bana sorarsan ios ben 5s kullanıyorum hem kulanımı kolay hem havalı

Sonra Apple neden pahalı :)
  • Android Sizin için tasarlandı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5s işini görür, alıştıysan iostan devam et derim
  • Telefonla bankacılık falan yapıyorsan İos, yoksa android özgürlük demektir.Ama fazlada kurcalarsan virüs bulaşabilir.
  • Android telefonlara genellikle pek güncelleme vermiyolar verenler de en fazla 1- 2 yıl veriyor Android benim gözlemlerime göre 6-7 ay sonra genellikle kasma donma başlıyor ama android cihaza rom falan atabilirsiniz özgürdür iOS ise android kadar özgür değildir fotoğrafları şarkıları falan PC den i Tunes denen programla atabilirsiniz bence zorluğu yok aslında iOS aynı zamanda mesela 5s ios7 yle geldi ama 10 u da alacak 11 i de alabililir güncelleme desteği çok oluyor yani stabil bir işlemdir yani tercih yine de size kalmış elbet
  • conquering kullanıcısına yanıt
    Teşşekürler,uğraşıp yazmışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendary-Pro -- 24 Temmuz 2016; 9:23:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conquering

Android telefonlara genellikle pek güncelleme vermiyolar verenler de en fazla 1- 2 yıl veriyor Android benim gözlemlerime göre 6-7 ay sonra genellikle kasma donma başlıyor ama android cihaza rom falan atabilirsiniz özgürdür iOS ise android kadar özgür değildir fotoğrafları şarkıları falan PC den i Tunes denen programla atabilirsiniz bence zorluğu yok aslında iOS aynı zamanda mesela 5s ios7 yle geldi ama 10 u da alacak 11 i de alabililir güncelleme desteği çok oluyor yani stabil bir işlemdir yani tercih yine de size kalmış elbet

arkadaşın dediklerine 3 yıl öncesine kadar birebir katılıyordum ama gelişmelerle birlikte artık android cihazlarda gayet sistemli çalışıyor ben 4 sene boyunca S3 kullandım hiç bir sıkıntı çıkarmadı android takılıyor diyenler genelde alt sınıf cihazları kullananlar gidip 600-700 TL lik bi cihaz alıp sonrada atıyorum samsung kötü şöyle böyle android takılıyor destek gelmiyor gibi konular açıyorlar genelde o yüzden yeni cihazlarda artık takılma donma gibi şeyler eskisi kadar fazla değil nadiren oluyor ama gidipte yine 700-800 liralık cihaz alırsan yine takılacaktır

• buda sorumu laa tabiki ios hem donanım ve yazılım optimizasyonlu olduğu için kasma fln hiç yoktur ztn bunu ipad kullanarakta yaşayabilirsin ama androide düşersen cihazı dişlerinle ısırıp duvara fırlatabilirsin tabi bir galaxy s6 edge alırsan öyle olmaz ama iphone 5s al 5 alma ztn 5s alcaksın ama 5si satamassın bunuda söyliyim fiyatı ucuzladığı için hemen hemen herkes almaya başladı ve satması zor olucak
  • Öncelikle söyleyeyim ki ben android kullanıcısı olmama rağmen iphone al derim ama ilerde telefon almayı planlıyorsan ve de 1000 lira bütçen varsa git GM5 Plus al. Androidin orta bütçede en sağlam temsilcilerinden hem de yazılımı saf android olduğu için kasması donması olmaz diğer markalar gibi. Yukarıda dedikleri gibi farklılık iyi gelebilir. Ondan sonra da hangi tarafa daha yakın hissedersen 2000-3000 bütçen ile de istediğin markanın amiral gemisini alırsın zaten.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.