Şimdi Ara

Android L ve Nexus 5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android L final sürümü gelince (ki mutlaka geelecektir zaten) Nexus 5 alınır mı ? Yoksa hala G2 yi tercih etmeye devam mı etmeliyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackNigga

Android L final sürümü gelince (ki mutlaka geelecektir zaten) Nexus 5 alınır mı ? Yoksa hala G2 yi tercih etmeye devam mı etmeliyiz ?

O kamerayi L duzeltmez,gorunene gore L cihazlara bir parca batarya artisi getirecek,ama bunu nexusa getirecegi gibi g2 yede getirecek,yani zaten cok iyu batarya dahada super olur,nexusta gunde tek sarjla kullanilabilir olacak muhtemelen..

O butcede g2 her zaman daha akil karidir,50milisaniye fark oluyor aralarinda bazen g2 bazen nexus duruma teste gore,ve bunu gunluk kukkanimda anlamak imkansiz..

Yani o sıg menu,bombos cihazi almam.ben olsam,kamera alti arka kapakta siskinlik sorunuda okuyorun bir kac farkli yerde onuda L cozemeyecegine gore bence G2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 hala tercih sebebi çünkü nexusa l geliyorsa g2 için de gelecektir. Mesela şuan 4.4.4 kullanıyorum L çıktığında cyanogen ekibi en kısa zamanda çalışmalara başlayacaktır. Bende alırken ikisi arasında kalmıştım ama suan yaptığım gibi rom kurarım ve açığı kapatirim demiştim öylede yaptım.

Kısacası donanım açığını kapatamazsin ama yazılım açığını kapatabilirsin.

Android L ve Nexus 5

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

G2 hala tercih sebebi çünkü nexusa l geliyorsa g2 için de gelecektir. Mesela şuan 4.4.4 kullanıyorum L çıktığında cyanogen ekibi en kısa zamanda çalışmalara başlayacaktır. Bende alırken ikisi arasında kalmıştım ama suan yaptığım gibi rom kurarım ve açığı kapatirim demiştim öylede yaptım.

Kısacası donanım açığını kapatamazsin ama yazılım açığını kapatabilirsin.

Android L ve Nexus 5

Hocam haklısınız da ben bu rom root işlerini fazla beceremiyorum

• BlackNigga kullanıcısına yanıt
    Lg rom konusu mevcut, birkaç basit adımla ve resimli anlatımlarla halladebiliyorsunuz, Korkulacak birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Lg rom konusu mevcut, birkaç basit adımla ve resimli anlatımlarla halladebiliyorsunuz, Korkulacak birşey yok.

Peki Hocam İleride LG nin kendi yazılımları şişme yapar mı ? Bir de LG yi custom roma çevirebilirken Nexusa da rom yükleyebiliriz

EDİT : Hocam uzun süreli kullanımda G2 mi Nexus 5 Mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackNigga -- 7 Temmuz 2014; 18:38:42 >
  • 5 aydır g2 ıle kasma donma gram olmadı zaten artık sut sevıye androıdler 4.4 kıtkat ıle o sıkıntıları astı...s3 zamanı gıbı degıl yanı androıd suan.
  • BlackNigga kullanıcısına yanıt
    Lg'nin arayüzü abartı değil bu dediklerini yaşamazsın, uzun süreli kullanımda tabiki g2. Nexus 5 yurt dışında alınabilir bir cihaz, ülkemizde ise G2.

• Alınabilir neden alınmasın? G2 nin tek artısı bana göre pili onu da L düzeltebilir bir nebze.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.