Şimdi Ara

Android için gerçek tehdit: HarmonyOS, 470 milyon cihaza yüklendi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
1
Favori
8.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ios çakması değil ios araklamış hala göremiyorlar... apple araklamada 1 numara...

• f 22 raptor kullanıcısına yanıt
    iphone 11 kaç yıl önce çıktı peki?

• Google Pixel 🤡🤡🤡🤡

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E bi zahmet, Android işletim sisteminin üreticisinin kendi telefonu, bi zahmet ona gelsin değil mi :D

• LGatakan kullanıcısına yanıt

Zaten Huawei kendi işlemcisi ile yazılımını kullanıyor. Normalin aksine çok daha fazla güncelleme vermek zorundalar bence. Tablet konusunda IOS zaten rakiplerine kıyasla aşırı güçlü. Samsung ise Dex modu filan derken bir şeyler sunuyor. Huawei hem android kullanmadığı için eli güçsüz. Hem de diğerlerine kıyasla farklı özellik sunmuyor. Bir yazılım güzel diye güncelleme getirilmeseydi zaten dediğim gibi hala eski yazılımları kullanıyor olurduk.

• Sezgisel zeka....bir harfi yanlış yazdın mesela parmağını koyuyorsun küçücük yazının üstüne şak diye silmen gereken harfin önüne koyuyor imleci...Sosis gibi parmağıma rağmen,web sitelerinde gezerken android halen resimleri ve tıklanacak yazıları adağte edemiyor ekrana...Geziyorsun ama iphone kullanıcısı o rahsız ediciliği hemen anlıyor...Vs vs

• dfk24 kullanıcısına yanıt
    20 Gündür S22 Ultra kullanıyorum. Daha üstü var mı söyle. Snapdragon 12 GB RAM, Oyun oynamam Amoled bana hiç bir şey katmadı. Hepsinden önemli şey nette gezinmek ise iPhone 11 e göre (uzun süreli mukayese edenin farkedeceği) sezgisel zeka eksikliği var. Sarı sitede fotoğraflar arasında sağdan sola kaydıracağım ortada kalıyor fotoğraf kayamadan geri ekrana geliyor ,WhatsApp ta değişik aptallıklar var. Grup medyasına iPhone giriyorsun fotoğrafa tek tık hemen ilgili sohbet kısmına giriyorsun ,bakıyorsun aradığın sohbet orda yok fotoğrafa basıyorsun gene tüm medyaya giriyorsun ilgili medyanın olduğu kısımdan açılıyor gene fotoğraflar,S22 de ise en başa dönüyor ve haydi baştan aramaya devam. Gelelim spotfy e,araçta dinliyorum şarkının sevdiğim kısmına direksiyon tuşundan basılı tutarak ilerliyorum. Android'de yok! İleri şarkı geri şarkı sadece...Daha neler neler. Herhangi bir sayfayı yukardan aşağı kaydırırken bile hızı tutarsız .500 Hz yenilese ne,iPhone ilk dokunuş ve kaydırmada senin ne niyetini seziyor. Daha 1 ay olmadan farkettiklerim bunlar. Yüzümü de kamera ile tanıyor sanırım kafasına göre açıyı beğenirse açıyor. Niye aldım,TEB borsa uygulaması iPhone 11 de de iPhone 14 pro da da aynı font yazı ile yazıyor gözlüksüz zorlanıyorum. ilişkilendirmemişler erişilebilirlikten büyütsen de büyümüyor. Androidte büyüyor. Bu whatsapp ı yazanlar neden ios a böyle Android'e öyle ? Bence Apple popüler uygulamaların nasıl olacağına müdahil oluyor. Ya da en boy oranı ve işlemcisi belli 3-5 model ve stabil yazılım hazırlanabiliyor. Zibilyon çeşit ekrana işmeciye WhatsApp ne yapsın. Bu arada,iPhone 11 in LCD ekranı iPhone 12 nin amoled inden çok çok çok ama çok daha parlak ve net kıyasladım. Bu arada iPhone 14 pro Max 256 aldım ilk gün ekranını filmsiz iken kanepeden kayıp düştü 30 cm den çizdim geri iade ettim zararına. YouTube dan ekranın tadını çıkarmak için 8K video açıp izlersen amenna ama promax de de S22 de de günlük koşuşturmada amoled lüzumsuz. E daha ne kullanayım S22 14 pro Max diyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• kenfat10 kullanıcısına yanıt

asıl sende sezgisel zeka eksikliği var... boş kova kafa sheeple... sarı site dediğin siteden kaynaklı saçma durum için androide çamur atan sensin...

• S22 Ultra Kullanıyorum şu an. 12/256. Evet 6S övmüş adamım. Sarı sitede fotoğraflar arasında gezerken sağdan sola kaydıramıyor bazen tekrar tekrar deniyorum. Ve, gece memlekete giderken yol tabelasını araba ışığında hareket halinde çekmeye çalıştım bir türlü yazıları okunabilir netlikte çekmeyi başaramadım. Iphone 11 den geçtim. Periscop camera müthiş, başka da bir şey bulamadım. Ayrıca yazılım olarak Facebook olsun WhatsApp olsun daha pratik özellikler var. Netten bulduğun bir fotoyu kopyalayıp Tweetter WhatsApp Facebook a yakıştıramıyorum. İlla galeriye kayıt olacak. WhatsApp medyalarında gezerken ilgili sohbete gidip geri döndüğünde yüzlerce fotoğraf olan ekranda en başa dönüyorsun. Ve daha bir sürü şey....

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Diğer sistemlerle karşlaştırmak lazım

• Guest-0B3097644 G kullanıcısına yanıt

s22 Ultraya geçtim iphone 11 den... Iphonun King olduğunu anlamanız için uzunca süre ıphone kullanmış olmanız gerekiyor....Alıştım s22 yi kullanıyorum lakin Iphone akıyor kardeşim...Sarı sitede araba fotoları kaydırıyorum mesela takılıyor kalıyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.