Şimdi Ara

Android için düzgün bir reklam engelleyici bulamadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonu kullanırken sayfayı kaplayan reklamlardan bıktım.Masaüstü chrome da ublock origin gibi programlar çok işe yarıyor.Ama android için kullanışlı bir uygulama bulamadım.En bilinen Adaway var,o da root izni istiyor.Garantili telefonu sırf bir uygulama yüzünden rootlamak istemiyorum.Bildiğiniz işe yarar bir reklam Ya da uygulama kurmadan reklam engellemenin bir yolu var mı?

• Adguard tek geçerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Adguard tek geçerim

Hocam çok teşekkür ederim.Tam aradığım program Az önce kurdum,reklamdan eser kalmadı.
  • gümüş_süvari kullanıcısına yanıt
    Ayarları kurcala :)

• Firefox'un mobil sürümünde eklenti desteği var. Ublock origin eklentisini androidde kullanmak istersen deneyebilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Steve

Firefox'un mobil sürümünde eklenti desteği var. Ublock origin eklentisini androidde kullanmak istersen deneyebilirsin.

Sağol dostum.Android de chrome dan başkasını kullanamıyorum.Adguard oldukça işimi gördü.
  • Xda sitesinde Blokada diye aratın

• Eğer samsun telefon kullanıyorsa telefonda yüklü gelen tarayıcıya ad guard eklentisi kurulabiliyor.Chrome için rootsuz bişe yapılmıyor diye biliyorum.

• Adguard premium apk kur,ayarlardan http filtrelemeyi aktif yap ve reklamsız telefonun keyfini çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: recebim59

Adguard premium apk kur,ayarlardan http filtrelemeyi aktif yap ve reklamsız telefonun keyfini çıkar.

Öyle yaptım zaten hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • block var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi System32Deleted -- 1 Aralık 2017; 23:57:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.