Şimdi Ara

Android'e 15 gün dayanabildim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
1.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 15-20 gün önce note 2 almıştım, her türlü romu launcher ı denedim neresinden tutsan gideri yok, şişirilmiş bir sisteme uyumlu olmayan yazılımda eklenince canıma tak etti. Kardeşime verdim i5S i bekliyorum. i4S e geri döndüm mutluyum. 5S ne zaman çıkar acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıradan Adam -- 28 Nisan 2013; 19:01:21 >

• Haziranda etkinlik olacak diyorlardı ozaman tanitilabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim geçen sene yaşadığım durumu yaşamışsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haziranda tanıtılsa tr'ye ağustos'da tr ye anca gelir heralde. En iyisi temmuz gibi yurt dışından almak lazım o zaman.
  • millette ne para var istediği zaman istediği telefona tablete geçebiliyo :D
  • Ne diye romdan roma gectin ? Neyi yetmedi orijinal romun ?

• 15 iyi dayanmissin yinede ben elime aldiğimda kusmuşdum telefona

• Bi bitmediniz ha.
    İos kullanan adam ne diye böyle maceralara çıkar anlamış degilim.

• Google play storeye bakinca , arkadasima gecmis olsun . Demistim

: subway surfers yazdim 10 tane subway surfers cikti :D

• napçaz bilmiyorum android hala ios kadar stabil değil ios ise sıkıcı. wp veya blackberry mi denesek
  • Tamam beyler vurmayın bıraktım işte

@CyranoBer

orjinal romu süper kastığından dolayı
  • Android denilen işletim sistemi bozuntusunu kullanan telefonlara verilen paralara yazık. Windows phone dahi onun kat kat ötesinde bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Joyeux

Android denilen işletim sistemi bozuntusunu kullanan telefonlara verilen paralara yazık. Windows phone dahi onun kat kat ötesinde bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor.

Cahil ne anlar hoş laftan.

İşletim sistemi bozuntusu ha ?

Linuxtur o bozuntu dediğiniz.Sizin gibi windows fanboylarına göre değildir zaten.Bide gelmişler buraya konu açmışlar 15 gün dayanabildim diye.

Amacınızı gerçekten çok merak ediyorum.Kimin ne tarafında acaba ne kadar dayanabildiğiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockForLive

quote:

Android denilen işletim sistemi bozuntusunu kullanan telefonlara verilen paralara yazık. Windows phone dahi onun kat kat ötesinde bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor.

Linuxtur o bozuntu dediğiniz.Sizin gibi windows fanboylarına göre değildir zaten.Bide gelmişler buraya konu açmışlar 15 gün dayanabildim diye.

Amacınızı gerçekten çok merak ediyorum.Kimin ne tarafında acaba ne kadar dayanabildiğiniz.

Linux olması yeterli değil. Sanal makine üzerinde çalışıyor. O yüzden işlemci canavarı. Linux üzerinde çalışıyor diye iyi olacak değil. Windows telefonların daha çok ekmek yemesi lazım ama Android gerçekten çok kötü bir işletim sistemi. Sorun ise standart olmaması. O yüzden her cihazda çalışabiliyor.

• Ben ip5 den s4 e geciyorum ve 5s tanitildigi zaman ayni arayuzle devam ederse ve full hd ekran olmaz ise samsung ile bir sonraki iphonu bekleyecegim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sıradan Adam

Beyler 15-20 gün önce note 2 almıştım, her türlü romu launcher ı denedim neresinden tutsan gideri yok, şişirilmiş bir sisteme uyumlu olmayan yazılımda eklenince canıma tak etti. Kardeşime verdim i5S i bekliyorum. i4S e geri döndüm mutluyum. 5S ne zaman çıkar acaba?

Forumdan soğuttunuz. Keşke sizin gibi insanlar olmasa şu forumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

quote:

Linux olması yeterli değil. Sanal makine üzerinde çalışıyor. O yüzden işlemci canavarı. Linux üzerinde çalışıyor diye iyi olacak değil. Windows telefonların daha çok ekmek yemesi lazım ama Android gerçekten çok kötü bir işletim sistemi. Sorun ise standart olmaması. O yüzden her cihazda çalışabiliyor.

Siz ne kadar anlatırsanız anlatın duyup düşündüklerinizle ibaret kalacaksınız sanırım...

Sistemdeki şişmenin hiçbir alakası yok androidle.

Şişmenin tek nedeni telefon üreticilerinin ürettiği ve kullanıcının HİÇBİR ZAMAN Kullanmadığı Navigasyon,Maps,Paylaşım uygulamaları,yok cihaza bağlan,yok uzaktan kumanda gibi uygulamalar.

Zaten hep söylüyoruz biz.Eğer root yapmayı bilmiyorsanız,daha önce linux kullanmadıysanız,kodlarla aranız yoksa almayın kardeşim,almayın android.Herkes kullanamaz

Ben Xperia ARC S kullanırken telefonu root edip,mobil data full açık gezip 4 gün gittiğini bilirim şarjımın.IP4 kullanan arkadaşın telefonu 16 saati görünce kapanıyordu.

Eğer siz telefonu root edip gereksiz marka uygulamaları kaldırmazsanız o sistem hep şişer.

Dün arkadaş telefon getirdi.Neymiş çok yavaş.

Cihaz samsung.250 MB ram var cihazda.

150 MB SİNİ sistem kullanıyor geriye kalan 100 mb nin 30 mb sini whatsup,70 mb sini facebook uygulaması kullanıyor.

Sen 250mb ram'i olan telefon alıp dünyayı çalıştırsın dersen,avcunu yalarsın.

Bende xperia Z Var şu anda.Tarayıcıdan facebook açık hem film indirip hemde en yüksek grafik özelliğini isteyen oyunu oynuyoruM

Banamısın demiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

quote:

Orijinalden alıntı: Sıradan Adam

Beyler 15-20 gün önce note 2 almıştım, her türlü romu launcher ı denedim neresinden tutsan gideri yok, şişirilmiş bir sisteme uyumlu olmayan yazılımda eklenince canıma tak etti. Kardeşime verdim i5S i bekliyorum. i4S e geri döndüm mutluyum. 5S ne zaman çıkar acaba?

Forumdan soğuttunuz. Keşke sizin gibi insanlar olmasa şu forumda.

+1
  • 1.5 aydır S3'ü kullanıyorum.Lanet olsun !

Sadece ; Arama / Donanım Haber / FaceBook & Twitter kullanıyorum.Müzik açarken bile ısınan bir telefon var.Mecbur olmadıkca çıkarmıyorum bile. 5S - 6 vs beklemeden 4.iPhone 5'imi en kısa sürede alacağım tekrar .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

quote:

Siz ne kadar anlatırsanız anlatın duyup düşündüklerinizle ibaret kalacaksınız sanırım...

Sistemdeki şişmenin hiçbir alakası yok androidle.

Şişmenin tek nedeni telefon üreticilerinin ürettiği ve kullanıcının HİÇBİR ZAMAN Kullanmadığı Navigasyon,Maps,Paylaşım uygulamaları,yok cihaza bağlan,yok uzaktan kumanda gibi uygulamalar.

Zaten hep söylüyoruz biz.Eğer root yapmayı bilmiyorsanız,daha önce linux kullanmadıysanız,kodlarla aranız yoksa almayın kardeşim,almayın android.Herkes kullanamaz

Ben Xperia ARC S kullanırken telefonu root edip,mobil data full açık gezip 4 gün gittiğini bilirim şarjımın.IP4 kullanan arkadaşın telefonu 16 saati görünce kapanıyordu.

Eğer siz telefonu root edip gereksiz marka uygulamaları kaldırmazsanız o sistem hep şişer.

Dün arkadaş telefon getirdi.Neymiş çok yavaş.

Cihaz samsung.250 MB ram var cihazda.

150 MB SİNİ sistem kullanıyor geriye kalan 100 mb nin 30 mb sini whatsup,70 mb sini facebook uygulaması kullanıyor.

Sen 250mb ram'i olan telefon alıp dünyayı çalıştırsın dersen,avcunu yalarsın.

Bende xperia Z Var şu anda.Tarayıcıdan facebook açık hem film indirip hemde en yüksek grafik özelliğini isteyen oyunu oynuyoruM

Banamısın demiyor

Benim bahsettiğim mevzu ile sizinkinin arasında çok fark var. Ben şişiyor ve çöküyor demedim. Elimin altında her cihaz var benim. Bahsettiğim üzerine kurulu olan sistem. Şahsen kullanmayı çok denedim, satın da aldım ama menüsü, google play'i, malzeme kalitesi ile hiçbir zaman bana haz vermedi. Kız arkadaşımın telefonu da S3, telefona 1 dk bakıp geri bırakıyorum. Ben Iphone mükemmel telefon demiyorum ancak daha iyisini şimdiye kadar bulamadım. Benim aradığım kaliteli menu, kaliteli store vs..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.