Şimdi Ara

ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.102
Cevap
42
Favori
187.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    av kablosu ile de denedim kardeş malesef sonuç aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailornek

bu şekilde denedinmi en az 10 sefer yazılım attım ciğerini sildim yine çalışıyor
    yazilim yükleme
    indirdigimiz yazilimi sd kart açiyoruz.usb dyil
    sd kartı cihaza tak
    1:cihazin fisini çekiliyoruz
    2:cihazin av çikisi içinde gizli yerde reset var kürdanla basiyoruz tik diye ses gelir
    basili tutuyoruz ve elektrigi takiyoruz 15 saniye kadar
    ekran gelir zaten yüklemeye baslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munib -- 29 Mart 2014; 14:01:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

Arkadaş bura destek yeri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munib -- 4 Nisan 2014; 17:10:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arafataras

taki yede yazdım donanım konusunda tcrübeli inşallah yardımı doknur

taki ye yazmışsında hangi cihaz olduğunu yazsaydınız veya linkini koyun nerden bilsin cihazı hangi modeli
  • munib kullanıcısına yanıt
    Sağol iyiki uyardın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanguzel_ kullanıcısına yanıt
    Serkan kardeş başka tesisatta denedim yine olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: arafataras

Serkan kardeş başka tesisatta denedim yine olmadı

O takdirde, bir önceki mesajımda değindiğim kanaat güçlenmiştir diyebiliriz.
  • Şimdi ne yapabiliriz

• Garantisi olduğu için, değişime göndermek en iyisi...
  • munib kullanıcısına yanıt
    yok kardeş böyle denemedim dediğin gibi de deneyeyim, sadece kabloalrı değiştirip denedim , sd karta yüklenecek olan yazılım hakkında ve işlemle ilgili biraz bilgi verebilirsen sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailornek

yok kardeş böyle denemedim dediğin gibi de deneyeyim, sadece kabloalrı değiştirip denedim , sd karta yüklenecek olan yazılım hakkında ve işlemle ilgili biraz bilgi verebilirsen sevinirim.

yazılm atma hakkında zaten yukarda açık açık yazmışım daha ne bilgi istiyon anlamadım
  • Merhaba,

Bu aletle hangi HD kanalları izleyebiliyoruz? Discovery yada National Geographic kanalları var mı?
  • xbmc olayı oluyor mu bu alette? deneyen var mı?
  • arafataras A kullanıcısına yanıt
    Birâder benim sorunum seninkiyle birebir aynı. Blind search de yapıyorum ne yaparsam yapayım, tüm türksat ,hotbird uyduları ne biraderin evinde ne babamın evinde çalışmadı.
    Bende 3 gr ingilizce var konuştum elemanlahttp://pan.baidu.com/s/1mg6tFOs adresindeki dosyayı yükle dedi. Ali Expres'de Sara An adında bir satıcıdan aldım. Kutu bu başlığın başındaki kutu işte.
    Benim de receiver yoktu baktım sunny var Türkiyede and. 2.3 de kalmış dandik bir cihaz. O da çindir zaten. Neyse DVB S2 de fazla anroid box seçeneği yoktu bunu aldım.
    Satıcı geri alıyor ama yerine DVB S2 olmayan 4 çekirdek Media Box alabiliyorum. Şu çince siteden dosyayı indirip kuracağım bakalım işe yararsa haber veririm.
    Ben de bu foruma bu vesile ile kaydoldum sonunda. Siteden dosya inerken link kırılıp duruyor bu arada.

Bir de ben bu uydu settinglerinde acemiyim. ATV'si falan eksik kalsın bana şöyle 10 tane kanal gösterse yeter. Türksat 9750/10600 LNB Pow. 13/18V diğer ayarları none yapıyorum. olmuyor. Bir arkadaş LNB4 seçmiş ama onun kendi çanağı var herhelde ???
    Ben apartmanın prizini kullanıyorum. Evde 2 receiver var ikisi de çatır çatır alıyor. Hatta bir diğerini ben kurmuştum. Demek ki bunların tuneri zayıf yada ayarları çok çetrefilli ??
    Deneyimli arkadaşlardan tunner settingleri konusuda cevap bekliyorum. Hayırlı Cumalar FM.

• @turkerny Trt hd, Trt 1 hd, Semerkand hd, A haber hd, Atv hd, Trt haber hd. Belgeseller uydu yayını ile şuanlık olmuyor.

@murdererrr Evet xbmc performanslı bir şekilde çalışıyor.
  • Daha önce alan arkadaşlar sorun yaşamadığına göre bize gelen yeni üretimlerde de sorun olabilir.
    Bir halldeyim soğutucu takacağım. Yoksa Çin'e gönder gelsin 1 ay daha bekleyeceğiz.
    Bu arada dosyayı indiremezseniz haber verin bir yere atayım sizin için indi gibi. CRC hatası vermezs bu sefer.
  • davutgurbuz D kullanıcısına yanıt
    Vay anasını 312 MB indi tamalanıyor dedi yine network hatası oldu ne oluyor anlamadım. Şirketin firewalla mı takılıyor virus programına mı takılıyor. Siz de varsa paylaşın lütfen şu dosyayıhttp://pan.baidu.com/s/1mg6tFOs
  • Birader xbmc güzel çalıştı ben şirkette 30MBit internetde denedim tabii discovery kanalları falan HD kasmadı. Tabi sıfır KM idi o zaman alet.
  • davutgurbuz D kullanıcısına yanıt
    Benim kendi uydum olduğu için disecq'te 4. girişte Turksat kablosu bu yüzden lnb4 seçili. O linkten son yazılımı indirip kurun eğer indiremezseniz ben yandex'e falan upload ederim herkes rahatça indirir.
    Merkezi çanak kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olacaklardır. Tahminimce cihazda sorun yok bir ayarı atlıyor olabiliriz.

Bu arada netd uygulaması ile Kanal D HD'yi izleyebilirsiniz arkadaşlar görüntü tatmin edici geldi bana;

ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ

https://play.google.com/store/apps/details?id=dogantv.netd

ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ

quote:

Orijinalden alıntı: davutgurbuz

Vay anasını 312 MB indi tamalanıyor dedi yine network hatası oldu ne oluyor anlamadım. Şirketin firewalla mı takılıyor virus programına mı takılıyor. Siz de varsa paylaşın lütfen şu dosyayıhttp://pan.baidu.com/s/1mg6tFOs

Ben yandex'e upload ediyorum bitince linki bu mesajda paylaşıcam. Oradan daha rahat indirirsiniz.

EM6DVB-S2 (Amlogic 8726-MX) Firmware :http://yadi.sk/d/OiU1J6a7Lo8Pz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sah!n -- 4 Nisan 2014; 16:20:00 >

• Sah!n kullanıcısına yanıt
    Komutanım dosyayı paylaşırsanız çok mutlu olurum. 10 defa olmuştur böyle başında maymun gibi bekliyorum , tam inerken network error diyor. Makinam i7 / SSD'li bir canavar ama çin sitesinde bir abukluk var herhalde 30 MBit hızda takır takır inmesi gerekiyor.
    Şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.