Şimdi Ara

ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.102
Cevap
42
Favori
187.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NuKe_MaNia

Ucuz etin yahnisi misali tuneri etkilyen yan devre elemanları stabiteyi bozabilir sonuçta fason bir cihaz kaliteli tunerli cihazların fiyatları ortada sonuçta genel konuşmak objektif değil

Android kaliteli tuner sizin bahsettiğiniz cihaz hangisi link verirsen birde ondan alıp deneyim
    ucuz etin yahnisi deyil ? bence pastası böreği bu cihaz 200 tl ye
  • cimbom38 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şekilde sipariş verdim bekliyorum ve en çokta biss key rahat girilebiliyormu onu çok merak ediyorum.
  • Olabilir diyorum kesin konuşmadım sizde kesin yazılımsaldır diyorsunuz nerden anladınız iki kanal göstermek sağlam demek değildir tuner nedir ne değildir biliyorum en dandiğini de kullandım iyisini de kör tarama yapanlar kaliteli demek olmaz o sadece bir özellik var yok o ayrı özellik olmaması kötü bir şey değil eski diye kötü mü olacak yazılımsal yada donanımsal bir sıkıntı olabilir onu demek istiyorum olayı uzun uzun yazarak abartarak yazmak abes ve karşındakini sen bilmiyorsun demektir.
    Bilgi paylaşınca değerlidir bildiğimi soyledim o kadar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O takdirde, siz önce bir birikiminizi yazında, varsa bizde ona göre yanıtımızı veririz. Tabi başlık konusu cihazla ilgili birikiminizi soruyorum !?

Öyle yuvarlayarak; şu da olabilir, bu da olabilir diye yazmakta olmaz.

Kullanıcı boyutunda tespitler ne ise, kullanıcı seviyesinden bir ifade biçimi ile yazılması doğru olur.

Forumda yazılarımı takip edenler, çözüm odaklı yazdığımı iyi bilirler. "Abartarak" sözünüz, sizin adınıza talihsiz olmuş !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 15 Mart 2014; 10:02:39 >
  • Arkadaşlar bir konu açtım sizde cihaz hakkında katkıda bulunursanız yazarsanız saygılar

http://foro.androidpc.es/showthread.php?tid=4114

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munib -- 15 Mart 2014; 11:40:51 >
  • arkadaslar anladigim kadariyla cihazda tuner problemi var sharp tunerli bir model varmi link verebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki arkadaşlar cihazın xbmc performansı nasıl antutudan kaç puan alıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuner problemi nereden çıktı yahu gayet çatır çatır izliyorum yayınları ben. Bilmediğim bir şey mi var?

@NuKe_MaNia Kaliteli tunerli cihazdan kastınız hangisi link verebilir misiniz?
  • Hadi bakalım, 40 kişiye iş düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 16 Mart 2014; 23:20:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Hadi bakalım, 40 kişiye iş düştü.

serkan hocam birkişi kuyuya taş attı 40 gişi çıkarsın misali
  • quote:

Orijinalden alıntı: munib

quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Hadi bakalım, 40 kişiye iş düştü.

serkan hocam birkişi kuyuya taş attı 40 gişi çıkarsın misali

• serkanguzel_ kullanıcısına yanıt
    İnce, çok ince...
  • demek ki herkes çatır çatır izleyemiyormuş, bir problem var nedeni herşey olabilir sizlerin dediği gibi sadece yazılıma bağlamak yanlış sanki klon çin malı cihazı çinlililer bu kadar sahiplenmemiştir.
    çok övdüğünüz tuneri google da arttırdığınızda ne kadar popülermiş bi görün hani amerikalıların elinde olan "amlogic availink avl6211" ne kadar cihazda piyasada olduğunu

işin özü şu her cihazın donanımı mükemmel olmayabilir sadece sorun yazılımda aransın ki donanımı mükemmel yapan adam yazılımını niye yarım yamalak yapsın yoksa 200 tl lik makinada kusur olur mu

ince görmek marifet değil çözüm getirmek asıl olayda o zaman kerneli yeniden compile edip güncelleyin ki en son driverla cihazın hiçbir sorunu kalmasın. gerisi mükemmel nasılsa
  • NuKe_MaNia N kullanıcısına yanıt
    Sahiplenmek mi? Bizi kazıkçı esnaflarla karıştırdın heralde Neyse yazmayayım ben daha fazla muhabbet uzamasın sen de haklısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sah!n -- 17 Mart 2014; 1:02:37 >
  • Herkesin fikirlerine saygı duyalım. Onların bu cihaz hakkında yorum yapması için kullanıcı olmaları gerekir. Bu yüzden çok değerli görmüyorum...

Tuner problemi diye bir şey yok zaten. Kullanıcı olan arkadaşlar bu bilgiye sahip kötülemek isteyenlerde çıkacak, varsın olsun bu fiyata böyle bir cihaz yok biz onu söylüyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dax

arkadaslar anladigim kadariyla cihazda tuner problemi var sharp tunerli bir model varmi link verebilirmisiniz

Böyle bir problem yok arkadaşım merak etme...
  • taki yazmış arkadaşlar
    http://tvdroid.info

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba
    çanak ayarı yaparken klasik uydularda olduğu gibi sinyal gücü görebiliyor muyuz
    teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdert67

arkadaşlar merhaba
    çanak ayarı yaparken klasik uydularda olduğu gibi sinyal gücü görebiliyor muyuz
    teşekkürler...

tabi görürsün
  • nasıl???
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.