Şimdi Ara

ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.102
Cevap
42
Favori
187.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

quote:

Orijinalden alıntı: zaferoz37

arkadaşım aliexprestehttp://www.aliexpress.com/item/1pcs-lot-Jynxbox-JDVB-S2-Tuner-for-jynxbox-ultra-hd-v3-jynxbox-ultra-hd-v4-jynxbox/1615415477.html var.bir bak istersen

ATSC tuner'ler, kuzey amerikada kullanılan uydu cihazlarında kullanılabilir.

ATSC tuner'ler ; avrupa, Türkiye ve asya uydularından yayınlanan tv yayınlarının sinyalini algılamaz.

Zaten Tuner aynı değil soket girişleri geride bord'a uymaz.
    Dijital karasal yayınların biran önce uygulanmasını bekleyeceğim herhalde.
    Aşağıda link'tede var olup olmayacağı belli değil.
    http://www.aliexpress.com/item/Wholesales-original-Jynxbox-DVB-S2-ATSC-Tuner-for-Jynxbox-Ultra-HD-V3-Jynxbox-Ultra-V4-Jynxbox/1814867664.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilyild -- 9 Temmuz 2014; 22:21:33 >
  • serkanguzel_ kullanıcısına yanıt
    orada 3 farklı tuner var @serkanguzel_
  • arkadaşlar yaşadığım sorun şu,
    EM6DVB-S2 固件.rar içinden çıkan recovery ve factory dosyasıyla yada clockworld ile yazılımı yüklemeyi başarıyorum fakat makinayı yeniden başlattığımda benim anladığım kadarıyla kendi içindeki diskten başlayamıyor cihaz, sadece sdcard yada usb üzerinden recovery.img varsa içinde başlıyor, kurulumu yapıyor fakat açılışı yapmıyor, ne yapabiliriz ?
  • Merhaba arkadaşlar aynı üründen arkadaşa aldım ürün geldi.dikkatimi çeken yazılım tarihi deyişmiş
    2014 03 20 diyor bu yazılım yenimi çıkmış nette aradım bulamadım bulan varmı .saygılar
  • Arkadaşlar 2014.03.20 tarihli yazılımı bulursanız cihazınıza yükleyin dvb s2 de en ufak kırılma falan yok.ben aradım bulamadım bulursanız linkini eklermisiniz saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: munib

Arkadaşlar 2014.03.20 tarihli yazılımı bulursanız cihazınıza yükleyin dvb s2 de en ufak kırılma falan yok.ben aradım bulamadım bulursanız linkini eklermisiniz saygılar

Hocam tam olarak hangi cihazi aldin link verebilir misin kac gunde geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atalay3650

quote:

Arkadaşlar 2014.03.20 tarihli yazılımı bulursanız cihazınıza yükleyin dvb s2 de en ufak kırılma falan yok.ben aradım bulamadım bulursanız linkini eklermisiniz saygılar

Hocam tam olarak hangi cihazi aldin link verebilir misin kac gunde geldi?

konu başlığındaki cihazdan tekrar arkadaşa aldım.16 günde teslim
    http://www.ebay.com/itm/Android-4-2-Smart-TV-Player-Box-Dual-Core-1GB-8GB-DVB-S2-Wi-Fi-HD-HDMI-Cable-EU-/291054057887?pt=US_Internet_Media_Streamers&hash=item43c42c799f
  • Arkadaşlar aşağıdaki cihazdan elime geçti. Cihaz bayağı güzel. DVB S-2 Hem hızlı hemde takılma yapmıyor.
    Pvr kayıt özelliğide var.Kanal düzenleme ve sıralama yapılabiliyor.
    Özelliklerinde
    Tuner AVL6211&AV2012
    1GB ram 4GB Rom diyor.
    Sorunlara gelince. TRT HD'de bir türlü ses alamıyorum diğer kanallar gayet güzel.
    2nci sorun Google play'den hemen hemen çoğu önemli dosyalar inmiyor.Cihazla uyumlu değil diyor.
    fakat apk dosyası olarak her dosya kuruluyor.cihaz gerek xbmc gerekse filmlerde çok seri ve hızlı.
    Görünüşte başka sorun yok gibi. cccam'da çalışıyormuş ama ben bir türlü bulamadın DVB s2 menüde card information diye bölüm var.
    sanki sd karta cccam dosya biçiminde atılıp çözülecekmiş gibi geliyor ama txt dosyasımı yoksa başka dosyamı olacak bilmiyorum.
    Ben araştırıyorum. bu cihaz hakkında bilgisi olam varmı.
    Alıp incelemek isteyen arkadaşlara da satabilirim.

ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ
     ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ
     ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilyild -- 22 Temmuz 2014; 21:02:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilyild

kaç tl fiayatı
  • quote:

quote:

kaç tl fiayatı

Yurtdışı satış fiyatı 137,75.-USD.
    Şu anda indirimli olarak 96,43 .-USD'ye satılıyor. TL Bedeli 207.-TL
    Ben Kargo alıcıya ait 175.-TL'ye bırakacağım.
  • quote:

quote:

quote:

kaç tl fiayatı

halil bey bu cihazın ismi ney resimde göremedim. veya link verirmisin saygılar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kaç tl fiayatı

halil bey bu cihazın ismi ney resimde göremedim. veya link verirmisin saygılar

LİNK:http://www.aliexpress.com/store/product/Free-shipping-Android-box-DVB-S2-AML8726-Dual-core-Andorid-4-2-2-CCCAM-NEWCOM-TV/802731_1895071027.html
    Cihazda cccam çalıştığı yazıyor.
    Ben firma ile temasa geçtim. Bana gerekli bilgileri gönderecekler.

Arkadaşlar cihazda yeni bir sorun olarak.
    Tek uydu çalışıyor veya benim merkezi sistem sorunlu.
    Turksat taranınca kanallar gösteriyor. üzerine hotbird taranınca Türksat sinyal yok diyor.Hotbird gösteriyor Anten kablosunu oynatınca türksat geliyor.
    ya benim diseqc ile uyumlu değil yada cihazda yazılım problemi var.
    Firma pazartesi yeni yazılım gönderecek.test ediyorlarmış.

Not : Yazılım geldi cccam çalışıyor.Arkadaşların 1GB Ram 4GB Rom olan cihazları varsa test etmeleri için yazılımı gönderebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilyild -- 15 Ağustos 2014; 18:42:00 >
  • yeni gelen EM6DVB-S2 kanallarda farklı benim eski kanal yedeğini içine attım çalışmadı.bunda kanal ismi yanında xxx var demekki yazılımla deyişmiş liste
     ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munib -- 25 Temmuz 2014; 22:29:09 >
  • bana güncel kanal listesi lazım, tarattırıyorum kanal bulmuyor:(
    teşekkürler.
  • EM6DVB-S2 olan
  • cihaz elemiye 0.7 v gönderiyor. cihaz çıkış volt 0,3v :) normal çihazlar 14v 18v .evdeki diger cihazın çıkışını buna bagladım sonuç olumsuz.
    kullandıgınız çalişan başka versiyon elinde olan var mı:) tşk.
  • Güncelleme yaptım olmadı. Sonra fabrika ayarlarına don dedim çalıştı. Simdi buluyor kanallari.
  • bende kanal bulamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gprsnedir

bende kanal bulamıyor.

lnb ayarlarında
    9750-10600 olarak elle kendiniz girin.
    cihazdan seçtiğinizde kanal bulmuyor.
  • Arkadaşlar helal ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.