Şimdi Ara

ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.102
Cevap
42
Favori
187.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android K1 tavsiye edermisiniz arkadaşlar?
    uydu alıcısı bölümüde yoğun kullanılacak.
    Kısacası kanal geçişi hızlı ve diseqc ile 2 uydulu kullanılacak.
    Saçma sapan hataları var mı bu konuda *
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

arkadaslar gumrukte kac dolara kadar izin var ben $75 biliyorum?

fazlasina gumrukte takliiyor degil mi

bu deger 35 avroya düşmedi mi?
  • Arkadaşlar Atalanta Smart G4 düşünüyorum. İlk Android uydu cihazım olacak önerirmisiniz? Yada özellikleri bakımından O na eşdeğer ama bunu alsan daha iyi edersin dediğiniz bir uydu alıcısı var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a.turkanoglu kullanıcısına yanıt
    Androide bulaşma . Atlanta G4 için satan bir pazarlamacı konuya silinsin diyerek konuyu kapatmaya çalıştı .
    Atlanta 4 yıldır satıldı . şu an hiç destek yok .https://forum.donanimhaber.com/silinsin--93785916
    Şikayetimiz üzerine @Admin konuyu devraldı . Arkadaşlar dertlerini anlatmaya çalışıyor

Şimdi başka bir cihaz satıyor . O kunudada Sorularımıza sağlıklı cevap alamıyoruz .
    Aslında cihaz güzele benziyor . Fakat satıcı güven vermiyor .
    https://forum.donanimhaber.com/spybox-s11-4k-uhd-ci-android-uydu-alicisi-soru-gorusleriniz--128661672

Bu cihazın desteği ne olacak belli değil .

Bazı özelliklerini öğrenmeye çalışıyorum .Favori düzenleme Kanal düzenleme nasıldır . Kıvırtıyorlar .
    Cihaz iyiye benziyor . ancak Novacom isimli bir firmanın ithalatı . En ufak servisleri yok .
    formuler serisi cihazlarıda onlar getiriyor .
    Formuler alman malı ancak bu cihaz Çin menşei . adı sanı duyulmamış bir marka iki yıl sonra hiç bir destek bulamazsın .
    Her halukarda ciddi ciddi almayı düşünüyorum . Adam akıllı inceleyecek bir arkadaşın yorumunu bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kruegerfred -- 8 Eylül 2017; 8:54:8 >
  • kruegerfred kullanıcısına yanıt
    Benim Öncelikli isteklerim;

* Kaliteli görüntüsü olan HD bir uydu alıcısı,
    * multimedia özelliklerini kullanabilmek(tarayıcısından film izlemek yada youtubeyi geniş kapsamlı kullanabilmek)
    * gerektiğinde ip tv
    * sağlam bir kumanda(Atalanta G4 ün 2 kumandasını da çok beğendim)

Atalanta G4 ü incelediğimde bu isteklerimin tamamını karşılayabileceğini gördüm.

tabi ürünün sağlamlığı, servisi nasıldır bilmem. bunu da siz önermiyorsunuz; buna rağmen bu cihaz alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kruegerfred

Androide bulaşma . Atlanta G4 için satan bir pazarlamacı konuya silinsin diyerek konuyu kapatmaya çalıştı .
    Atlanta 4 yıldır satıldı . şu an hiç destek yok .https://forum.donanimhaber.com/silinsin--93785916
    Şikayetimiz üzerine @Admin konuyu devraldı . Arkadaşlar dertlerini anlatmaya çalışıyor

Şimdi başka bir cihaz satıyor . O kunudada Sorularımıza sağlıklı cevap alamıyoruz .
    Aslında cihaz güzele benziyor . Fakat satıcı güven vermiyor .
    https://forum.donanimhaber.com/spybox-s11-4k-uhd-ci-android-uydu-alicisi-soru-gorusleriniz--128661672

Bu cihazın desteği ne olacak belli değil .

Bazı özelliklerini öğrenmeye çalışıyorum .Favori düzenleme Kanal düzenleme nasıldır . Kıvırtıyorlar .
    Cihaz iyiye benziyor . ancak Novacom isimli bir firmanın ithalatı . En ufak servisleri yok .
    formuler serisi cihazlarıda onlar getiriyor .
    Formuler alman malı ancak bu cihaz Çin menşei . adı sanı duyulmamış bir marka iki yıl sonra hiç bir destek bulamazsın .
    Her halukarda ciddi ciddi almayı düşünüyorum . Adam akıllı inceleyecek bir arkadaşın yorumunu bekliyorum

belirtiginiz cihaz çok pahalı alttaki cihazdan 2 tane alabilirsiniz o parayla sadece modül girişi ve smart kart girişi yok
    https://www.banggood.com/Mecool-KIII-Pro-Amlogic-S912-3GB-RAM-16GB-ROM-DVB-T2-DVB-S2-CCcam-Newcam-Biss-Key-TV-Box-p-1131214.html?rmmds=cart
  • fenerli34 kullanıcısına yanıt
    biliyorum s912 8 çekirdek Aliexpressde 120 usd ye var .bu aleti modul girişi için almaya niyetliyim . ciddi bir kullanıcı alıp denesin bakalım .
  • a.turkanoglu kullanıcısına yanıt
    Alınmaz . ayrıca isteklerinizide karşılamaz . kağıt üzerinde karşılar . :)]
  • kruegerfred kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler. ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • K3 pro 4K (udh) uydu alicisi nasildir?tavsiye edermisiniz

• Merhaba ,
    hd18t-20141016-04282014pn-m6-dvbs2.rar yazılımını arıyorum. Elinde olan yardımcı olabilirmi. Teşekkür ederim. (baiu'dan üyelik istiyorlar)
  • arkadaşlar alacağınız android 4k uydu alıcının uydu bölümü ayrı işlemcili çalışan olan modelini bulun...geçen gördüm ama adı aklımda değil..dvb bölümü ayrı işlemci ile çalışsın android olunca donuyo ısınıyo kanal geçişi çok vasat...takılma aşırı...cihazım k1 plus
  • Arkadaşlar vigica s60c için güncel yazılım yokmu kendi sitesindede eski yazılım var.şuan üzerinde 4.4.2 yazılım var malüm bası uygulamalarıda açmıyor.Varsa yardımcı arkadaşlardan yazılım desteğini bekliyorum....
  • Merhaba,

KII pro kullanicisiyim. Turkcell tv de sinema kanallari ve bazi belgesel kanallari " cihaziniz jailbreaklidir" hatasi veriyor. Bu hatayi cozemedim. Bu hatayi almadan turkcell tv deki tum kanallari sorunsuz izleyebildiginiz bir android dvb s2 cihazi kullanananiz var mi?

• Arkadaşlar 150-200 tl civarı var mı cihaz alabileceğimiz...
  • Arkadaşlar vigica s60c yootubedeki canlı tv yayınlarını açmıyor nedenini bilen varmı.yardım edebilirmisiniz saygılar
  • munib kullanıcısına yanıt
    Kulllandığın youtube programını yenisi çıkınca çoktan google şerefsizleri kullanılmaz hale getiriyorlar. Uc Browser veya Crome gibi bir browser ile bağlanmayı deneyebilirsin. Son sürümler olmasa dahi muhakkak uyumlu bir sürüm vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemmail

Kulllandığın youtube programını yenisi çıkınca çoktan google şerefsizleri kullanılmaz hale getiriyorlar. Uc Browser veya Crome gibi bir browser ile bağlanmayı deneyebilirsin. Son sürümler olmasa dahi muhakkak uyumlu bir sürüm vardır.
    sağolasın yootubeyi 4.5 den alda enson sürüme kadar denedim sadede 12 sürümlerde ses var görüntü yok neyse uc ile açarım artık
  • k1 plus dvb s2 t2 m var buna yeni firmware atmak istiyorum.
    internette bir kac custom rom buldum ama guvenilir mi bilemedim.
    hangisini atmalıyım?

tşkler
  • Güncel ROM lar konusunda bilgilendirme yapabilecek arkadaşlar var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.