Şimdi Ara

ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.102
Cevap
42
Favori
187.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ALPAMPA

değerli arkdaşım öncelikle bana zaman ayırıp sorunlarımla ilgilendiğin için teşekkür ederim adım adım sorunları çözmeye başladım.Sayende görüntüayarlarını
    çözdüm.ip tv izleyebiliyorum verdiğin program ile.Ancak oyun ile ilgi dıkıntılar devam etmekte mesela subway surf oyunu için açılıyor tap to play yazısı çıkıyor
    mausumda var bir türlü başlatamıyorum.açma kapama işide çözülmedi güncellemek istiyorum yazımı ama nasıl yapacağımı bilemedim bir yerden mi indirip
    kuracağım acaba.belki güncellersem sorun çözülür...ilgin için teşekkür ederim yardımlarını bekliyorum...sağol...

Bende de ayni problemler var sence cihazi yeni mi aldin yani yeni mi geldi dx.com dan almistim bende kapatip acma sorunu bende de devam ediyor ben bir kac tane yazilim yukledim ama duzelmedi yazilimla olmuyor. Sbersurf de de bende de baslangicta kaliyor olmuyor yani benim cihazin arkasinda dvm-18t yaziyor s2 degil mi acaba ben s2 sparis vermistim s2 den hic farki yok ama herseyi ayni birde icine kablo koymamislar hdmdi kablosu yoktu bunun icin yazsam dx.com a yollarlarmi? O cok da lazim degil var ama su sorunlari cozemedik kapaniyor kumanda ile ama acilmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba arkadaşım evet cihazı yeni aldım benim model doğru sanırım, ancak sahin arkadaşımın söylediği gibi dosyayı indirdim usb ile güncellemeye çalıştım olmadı lokal disk e gelip güncellmeye çalıştım
    dosya yok uyarısı aldım sd kart ile denedim yine olmadı.Diğer güncelleme ekranından doyanın konumunu gösterip denedim yüklerken hata verdi olmadı yani sorunlarımı pek çözebilmiş değilim bilmiyorum ne yapacağım.
    kumanda kapatıyor açmıyor.oyunların bir çoğu başlamıyor...güncelleme yapamıyorum...sıkıntım çok...
  • benim model dvb s2 onda sıkıntı yok hdmı kablosuda çıktı içinden aliexpresten almıştım seninle sorunlarımız aynı ne yapacağız bilemiyorum.güncelleme yapabildin mi?haberleşelim seninle
    çöüzüm bulabilirsek bu sorunlarımıza birbirimize iletelim lütfen...diğer arkdaşlarda belki çözüm bulabilir.
  • quote:

merhaba arkadaşım evet cihazı yeni aldım benim model doğru sanırım, ancak sahin arkadaşımın söylediği gibi dosyayı indirdim usb ile güncellemeye çalıştım olmadı lokal disk e gelip güncellmeye çalıştım
    dosya yok uyarısı aldım sd kart ile denedim yine olmadı.Diğer güncelleme ekranından doyanın konumunu gösterip denedim yüklerken hata verdi olmadı yani sorunlarımı pek çözebilmiş değilim bilmiyorum ne yapacağım.
    kumanda kapatıyor açmıyor.oyunların bir çoğu başlamıyor...güncelleme yapamıyorum...sıkıntım çok...

dosyaları resimdeki gibi usb ye çıkar lokal güncelle olmazsa
    sd karta çıkart cihazın fişini çek av girişine kürdanla tıkla fişi tak böyle yükle olması lazım
     ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ

• @ademunal1985 @ALPAMPA Hangi linkten aldınız ürünü acaba yazabilir misiniz?

Bakın bir de android telefon yada tabletiniz varsa şu uygulamayı yükleyin :http://yadi.sk/d/ybN0K6lqFfepA
    Cihazdan da Remote Control'ü açın ;

Tablete yada telefona yüklediğiniz cihazı kumanda olarak kullanabilirsiniz artık. Mouse-klavye-kanal değiştirme vs vs her şekle giriyor. Oyunlarda da inanılmaz rahatlık ve oynanabilirlik sağlıyor. Bir de bununla deneyin bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sah!n -- 14 Nisan 2014; 16:47:10 >

• quote:

benim model dvb s2 onda sıkıntı yok hdmı kablosuda çıktı içinden aliexpresten almıştım seninle sorunlarımız aynı ne yapacağız bilemiyorum.güncelleme yapabildin mi?haberleşelim seninle
    çöüzüm bulabilirsek bu sorunlarımıza birbirimize iletelim lütfen...diğer arkdaşlarda belki çözüm bulabilir.

Hic yazilim yukleycem felan diye ugrasma kardes olmuyor yani kapaniyor acilmasi olmuyor benim denemedigim yazilim kalmadi o sitedeki butun yazilimlari indirip denedim olmadi bu sanirim boyle kullanilacak usenmedim icini bile actim baktim benimkinden icinde hd18t yaziyor -s2 yazmiyor ama kitapcigi s2 nin kitapcigi baska bir sikinti olabilir veya bu boyle tarih de icinde 2013-9 sanirsam oyunlarda subery surf acmiyo ama cilgin hirsiz var ona benzer o aciyor haberin olsun dene istersen yardimci olmaya calisan arkadaslara da tesekkur ederim yine birsey bulursam haber veririm ama bulana kadar da kafaya takmadan kullancam :) keyfini cikartamadim kacgundur ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: ademunal1985
    Hic yazilim yukleycem felan diye ugrasma kardes olmuyor yani kapaniyor acilmasi olmuyor benim denemedigim yazilim kalmadi o sitedeki butun yazilimlari indirip denedim olmadi bu sanirim boyle kullanilacak usenmedim icini bile actim baktim benimkinden icinde hd18t yaziyor -s2 yazmiyor ama kitapcigi s2 nin kitapcigi baska bir sikinti olabilir veya bu boyle tarih de icinde 2013-9 sanirsam oyunlarda subery surf acmiyo ama cilgin hirsiz var ona benzer o aciyor haberin olsun dene istersen yardimci olmaya calisan arkadaslara da tesekkur ederim yine birsey bulursam haber veririm ama bulana kadar da kafaya takmadan kullancam :) keyfini cikartamadim kacgundur ;)

senin cihazın resimleri bu cihazdan farklımı
     ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munib -- 15 Nisan 2014; 19:18:13 >

• Sah!n kullanıcısına yanıt
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6030924986.html
    merhaba arkadaşım buradan satın aldım yeni önerilerinizi de ilk fırsatta deneyeceğim umarım olur sonuçtan sizi ve benzer sorunu yaşayan arkadaşlar için buraya yazarım ilginiz için teşekkürler
    emek harcıyorsunuz sıkıntımız için hakkınızı helal ediniz...
  • munib kullanıcısına yanıt
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6030924986.html
    merhaba arkadaşım buradan satın aldım yeni önerilerinizi de ilk fırsatta deneyeceğim umarım olur sonuçtan sizi ve benzer sorunu yaşayan arkadaşlar için buraya yazarım ilginiz için teşekkürler
    emek harcıyorsunuz sıkıntımız için hakkınızı helal ediniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: munib

quote:

Orijinalden alıntı: ademunal1985

senin cihazın resimleri bu cihazdan farklımı
     ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ ANDROİD DVB UYDU ALICISI YURT DIŞI DESTEK BÖLÜMÜ

Farkli degil aslinda gorunum ve ozellik olarak herseyi ayni sadece icinde yazi Bende HD18T yaziyor o kadar resimdekinde birde S2 yaziyor. Ben dx.com dan aldim. Sadece kapatip acma problemi var oyun yuklemedim cok oynamiyorum da telefon var zatten onemli degil arkadasin oyunlarda da problemleri var gplayden yuklenen oyunlari dokunmatik olarak algiladigi icin problem oluyor sanirim o da onemli degil. Sbbery

• dx.com'a verdiğim sipariş nihayet dün akşam geldi. Yaklaşık 35 günde ancak elime ulaştı. Buda bir rekor herhalde.
    Kutu kapağı yırtıktı ama içinde herhangi bir hasar göremedim.
    İçinden hdmi kablo çıkmadı sadece üçlü av kablosu vardı. Galiba Aliexpress'den gelen siparişlerde hdmi kablo çıkıyor.
    Önce cihazın arkasına baktım (DVB_S2) yazıyordu. Çünkü (ademunal1985) arkadaşın söylediği kafama takılmıştı.
    Fazla karıştırmak için zamanım olmadı. Uydu taraması denedim hiçbir kanal bulamadı.
    Benim için önemli olan MP özelliği idi. 3D filimleri denedim sorunsuz oynattı.
    En çok dikkatimi çeken şey ise hızı oldu. Şu anda kullanmakta olduğum egreat r6a'ya göre çok daha hızlıydı.
    Galiba yeni bir hobi edindik. Bizi oyalayacak bol zamanımızı alacak yeni bir oyuncağımız oldu.
    Umarım bu işte usta arkadaşlar özellikle uydu ile ilgili sorunlara çözüm bulurlar bizde onlara duacı oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpceren -- 16 Nisan 2014; 9:44:43 >

• Arkadaşlar cihaz gerçekten iyi şahin arkadaşın dediği gibi piyasada ki cihazlara tekme artı yere vurur üstüne çıkar.
    cihazda eksik olan dvb bölümü zayıf gelişmesi lazım.yeni yazılım beklemek lazım ben heryere yazıyom sizde yazın firma mutlaka görür
  • Benim cihazda geldi.Alpceren Hocam rekor bende sanırım.45-46 günü buldu gümrüğe takıldı uydu alıcısı diye bandrol vs ufak bir ödeme daha çıktı.Öğleyin biraz baktım görüntüsü ve menü geçişleri gayet hızlı hoşuma gitti.Kanal görüntüsüne bakamadım.Kanal taraması yapacaktım önce frekansları buluyor ve sonra kanalları buluyor sanırım, zaman yetmedi. Akşam öncelikle cihaza TÜRKSAT kanal taratması yapacağım.Bakalım ne kadar sürede kanalları bulabiliyor.Daha sonra cihaza ulaşabilmem için root yapmak gerekecek sanırım.Pc de kendime göre hazırladığım sıralamasını yaptığım dvb.db dosyasını atacağım.Kısa süreli denememde kumanda ile cihazın açılma ve kapanmasında bir sorun yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 16 Nisan 2014; 15:16:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Benim cihazda geldi.Alpceren Hocam rekor bende sanırım.45-46 günü buldu gümrüğe takıldı uydu alıcısı diye bandrol vs ufak bir ödeme daha çıktı.Öğleyin biraz baktım görüntüsü ve menü geçişleri gayet hızlı hoşuma gitti.Kanal görüntüsüne bakamadım.Kanal taraması yapacaktım önce frekansları buluyor ve sonra kanalları buluyor sanırım, zaman yetmedi. Akşam öncelikle cihaza TÜRKSAT kanal taratması yapacağım.Bakalım ne kadar sürede kanalları bulabiliyor.Daha sonra cihaza ulaşabilmem için root yapmak gerekecek sanırım.Pc de kendime göre hazırladığım sıralamasını yaptığım dvb.db dosyasını atacağım.Kısa süreli denememde kumanda ile cihazın açılma ve kapanmasında bir sorun yaşamadım.

Bandrol ücreti ne kadar ödediniz? Toplam ne kadar ödediniz? Gümrüğe gidip mi aldınız, kapıda mı ödediniz?
    Sorularla combo yapmış gibi oldum kusura bakmayın Hayırlı olsun ürününüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yxsdf

quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Benim cihazda geldi.Alpceren Hocam rekor bende sanırım.45-46 günü buldu gümrüğe takıldı uydu alıcısı diye bandrol vs ufak bir ödeme daha çıktı.Öğleyin biraz baktım görüntüsü ve menü geçişleri gayet hızlı hoşuma gitti.Kanal görüntüsüne bakamadım.Kanal taraması yapacaktım önce frekansları buluyor ve sonra kanalları buluyor sanırım, zaman yetmedi. Akşam öncelikle cihaza TÜRKSAT kanal taratması yapacağım.Bakalım ne kadar sürede kanalları bulabiliyor.Daha sonra cihaza ulaşabilmem için root yapmak gerekecek sanırım.Pc de kendime göre hazırladığım sıralamasını yaptığım dvb.db dosyasını atacağım.Kısa süreli denememde kumanda ile cihazın açılma ve kapanmasında bir sorun yaşamadım.

Bandrol ücreti ne kadar ödediniz? Toplam ne kadar ödediniz? Gümrüğe gidip mi aldınız, kapıda mı ödediniz?
    Sorularla combo yapmış gibi oldum kusura bakmayın Hayırlı olsun ürününüz.

Teşekkürler biraz benim cihaz maceralı oldu.Size pm den cevap yazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: munib

Arkadaşlar cihaz gerçekten iyi şahin arkadaşın dediği gibi piyasada ki cihazlara tekme artı yere vurur üstüne çıkar.
    cihazda eksik olan dvb bölümü zayıf gelişmesi lazım.yeni yazılım beklemek lazım ben heryere yazıyom sizde yazın firma mutlaka görür

evt dvb uygulamasının kesinlikle güncellenmesi lazım. Uygulamaya sadece temel fonksiyonları koymuşlar. Alelacele üstün körü yapılmış gibi. ama gene de iş görüyor.
  • Cihazları gelen arkadaşlara hayırlı olsun güle güle kullanın
  • Sah!n kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    ne kadar uğraştıysam uydudan görüntü alamıyorum. frekansı 9750/10600 yaptım. merkezi sistem kullandığım için diseq 1 yaptım. değişik alternatifleri denedim olmadı.
    Yalnız frekansın altında tam hatırlamıyorum 17100 gibi değerler vardı. Ayrıca 5150 (rakamları karıştırıyor olabilirim) rakamı vardı. Acaba bunlarda bir değişiklik yapmamız gerekiyormu?
    Bu arada root proğramını yükledim. Güncelleme yaptım.
    Zaten kanalları bulsam bile biss key olmadığı için uyduda kullanmayacağım. Şimdilik mp ve ip tv olarak kullanmayı düşünüyorum.
  • alpceren A kullanıcısına yanıt
    Frekans doğru. Benim ayarlarım bu şekilde ;

Frekansın altındaki şeylere dokunmuyoruz yani ben hiç ellemedim onları. Disecq ayarlarından sinyal gelmiyor olabilir. Bir de tarama yaparken blind scan yani kör tarama yapın tüm frekansları bulacaktır otomatik.
  • Bende kanallardan tarama ile bir türlü görüntü alamadım.Sinyal frekansda var gözüküyor ama tarayınca kanal bulamıyordu.Sizin forumda verdiğiniz kanal listesi yedeğinizi (dvb dosyasını) pc de istediğim gibi kanal sıralaması yaptıktan sonra cihazı root yaptım cihaza attım.Yani mevcut dosya ile değiştirdim.Kanalları gayet net bir şekilde göstermeye başladı.Android cihazın uydu kanallarının görüntüsü beklediğimden iyi çıktı.Birilerinin kulağı çınlasın.Sadece gs maçında atv hd de ufak tefek takılmalar olduğunu gördüm.Normal uydu alıcısında izledim,ondada bazen top yerde düz zeminde giderken takılmalar dikkatimi çekti.Sanki maç yayınında bir şey var gibime geldi.
    Biss key ve ccam ile ilgili dosya yokmu denemek isterim.Amaç uğraşmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 17 Nisan 2014; 14:10:33 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.