Şimdi Ara

Android cihazlarınızı hızlandırın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
9
Favori
8.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine bilgi dolu bir rehber videosuyla Android işletim sistemine sahip akıllı cihazları nasıl daha hızlı hale getiririz sorusunu yanıtlıyoruz. Herkesin yapabileceği birkaç ufak adımda android telefon veya tabletinizi daha hızlı hale getirmenin ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

• Teşekkürler

• xperia z de dedigi menüler malesef yok :S

• Gözle görülür performans artışı için kernel+custom rom yükleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dupeslm12

xperia z de dedigi menüler malesef yok :S

Ayarlar--> Telefon Hakkında --> Derleme Numarasına 7 kere basarsanız aktif olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsinin yaptım

• bu kernel veya rom denilen olay ne?Dahada gelişmiş ayarlar mı sağlıyor?yada telefonu garantiden çıkartıyor mu?

• Şahsen ben animasyonları kapat seçeneğindense 0.5x seçilmesi taraftarıyım, animasyonların 0.5x olması hem animasyonla insanı boğmuyor hemde ufak gecikmeleri makyajlıyor. Kapalı olması telefonu sıkıcı yapıyor bence

• Telefon pertti iyice perte çıktı sanki

Xperia arc s kullanıcısı.
  • Animasyonları kapatmak bence gereksiz 0.5x gayet yeterli bana göre. Arka plan işlemleri ise zaten denmiş telefon yeniden başlayınca tekrar başa dönüyor.

• berkans kullanıcısına yanıt
    Vay arkadaş ben bunu androidde ilk defa gördüm. G2'de denedim dediklerini telefon şaha kalktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpion28 -- 29 Aralık 2014; 20:30:54 >
  • ses mono

• benim sol hoparlör patlak :((( dinleyemedik :D

• Erkan bey valla cooook tesekkur ederim .. Bende GM discovery var ve dediğini demedim gerçekten çok hoş oldu.. İos için iPhone incelemesi yapmıştım ama acaba android de yok mu diyirdum sayende çok bariz hizlandigini hissettim..

Tesekkur ederim

Savaş uzun

• çok gereksiz saçma bir video olmuş multitasking kullanmayacaksan akıllı telefon kullanmanın ne anlamı var

• Cloudy g3 tavsiye ederim bende. Rom arayanlar bunu goz onunde bulundurmali.

• Teşekkürler
  • Bence güzel oldu

• g nex ta cm de yaptım bende basit ayarlar ama etkili.

• +9999999
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.