Şimdi Ara

Android box tv tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaşlar android box tv almayı düşünüyorum, kullanan var ise iyi bir marka tavsiye edebilirmi. televizyon ile modem arasında 7 metre mesafe var arada duvar yok, wifi çekiminde problem yaşatmayacak bir cihaz istiyorum bütçem 250 - 350 TL arası cihaz için destek rica olunur.

• Mi Box 4k al hocam..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unzerstörbar kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum hocam 1 ay önce aliexpres den tanix marka 2 gb ram 16 gb rom lu androit box aldım kullanımı çok kötü.Arayüz kesinlikle optimize değil telefondan bozma abuk sabuk?.Aslında bu birazda andoitten kaynaklı sanırsam filbox herzaman da illaki mause açmak zorundasınız aynı şekilde puhu tv düzgün çalışmıyor.Büyük umutlarla aldım hayal kırıklığı yaşadım oysaki tek amacım ip tv başta olmak üzere stream yani video izlemekti.

Ancak biraz biraş araştırdım Mi cihazları ara yüz olsun işlevsellik olsun çok orijinal gözüküyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unzerstörbar kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim bilgi için içinde ip tv kodi olan güzel bir arayüze sahip kasma ve fazla ısınma yapmayacak kullanıp memnun kaldığınız bir cihaz varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

kesinlikle katılıyorum hocam 1 ay önce aliexpres den tanix marka 2 gb ram 16 gb rom lu androit box aldım kullanımı çok kötü.Arayüz kesinlikle optimize değil telefondan bozma abuk sabuk?.Aslında bu birazda andoitten kaynaklı sanırsam filbox herzaman da illaki mause açmak zorundasınız aynı şekilde puhu tv düzgün çalışmıyor.Büyük umutlarla aldım hayal kırıklığı yaşadım oysaki tek amacım ip tv başta olmak üzere stream yani video izlemekti.

Ancak biraz biraş araştırdım Mi cihazları ara yüz olsun işlevsellik olsun çok orijinal gözüküyor.
    Bende Tanix TX92 kullanıyorum.
    Çok memnunum.
    Arayüz çok sade , kullanışlı ve hızlı.
    Wi-Fi çekim gücü gayet başarılı.
    Ekran yansıtma vs.. bir çok özellik var.
    Isınma problemi yok diyebilirim.
    İp tv performansı çok iyi.
    Sadece kumandası çekim olarak zayıf. İllaki cepheden tutmak lazım ki görsün.
    Onun haricinde tavsiye ederim.
    Aldığıma pişman olmadım diyebilirim.
    Sizin adınıza üzüldüm.

Bende ki en son işlemci S912 - 3gb DD4 Ram + 32 gb dahili hafıza.

• granma79 kullanıcısına yanıt
    benimkin de Amlogic S905W işlemci var hocam . tx3 max benimkisi kumandasında numaratik tuşlar var aslında kumandası son derece başarılı geldi bana.Her yönden algılıyor sadece cursor hızını ayarlayamadım.

Arayüz olarak alice isimli bir arayüz var bende.

wifi çekim yavaş geldi modem alt katta tv telefon full çekerken tanix kopuyor.

ekran yansıtma falan bluetoot varda denemedim lazımda değil aslında.

ısınma kapanma vs yok ancak elektrik kesintisinden sonra yada fişi söküp taktıktan sonra otomatik açılıyor ayarını bulamadım.

ip tv olarak ne kullanıyorsunuz hocam ?
  • İp tv uygulaması olarak ilk olarak Perfect Player gayet güzel,onu kullanıyorum.
    Bazende Ip Tv pro veya GSE Smart İp Tv...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.