Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.747
Cevap
41
Favori
93.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu takibi yapamıyorum okuduğum son mesaja gitmesini istiyorum favorilere yer alan konuda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba ben bir konuya mesaj yazmak istiyorum ancak bana telefon doğrulaması yapın diyor. Ben jyrcaladım ama nerden yapıldığını bulamadım yardımcı olurmusunuz?

• Merhaba ben bir konuya mesaj yazacağım ancak bana telefon numarası doğrula diyor ama bana hiçbir mesaj gelmedi ne yapmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |'^'| -- 16 Kasım 2018; 3:53:41 >
  • Amazon Türkiye Firsatlari konusunda uygulama bildirimler üzerinden favorilere gelen son mesajlara gitmiyor sürekli aynı yerde takılı kaldı sayfa 327-328

• Geçmiş konuları arama yapamıyorum android

• Merhaba Donanım haber yetkilileri, Ben her uygulamayı açılımda veya konu değiştirken ekran kendiliğinden dönüyor yatay oluyor daha sonra düzeliyor ama biraz zaman alıyor. Kullandığım telefon Xperia xz1 pie kullanıyorum. Ondan mı kaynaklı olduğunu bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim. 

• Bir konuda alıntılandıgımda mobil uygulamada bildirime tıklıyorum konuya gidiyor ama alıntılanan mesaja gitmiyor 3 gündür.

• Uygulama çok ağır Chrome 'dan mini sürümünü kullanıyorum akıyor bal kaymak 😔😕😕😕 ne zaman chrome' dan daha kullanışlı olacak acaba?

• Telefon numarasıni uygulamadan nasıl değiştirebilirim?

• *Youtube videoları koyu gri ortası beyaz temalı oynat butonu olarak görünüyor ve dokununca hiçbir tepki vermiyor. Bu sorun hangi güncellemeden sonra oldu bilmiyorum ama 1-2 ay önce sorun yoktu.

*Üst mesajda bahsedildiği gibi hantallık var ağır çalışıyor.

*Haber bildirimlerinden haberi açmaya çalıştığım zaman yavaş açılıyor, tepki vermesi 20 saniyeden fazla sürüyor. Eskiden böyle değildi. Belki bana özel bir durum da olabilir.

*Eskiden herhangi bir profil üzerinden yazılan yazılara erişim sağlanabiliyordu. Şimdi ise tüm profiller gizliymiş gibi yazılan yazılar görünmüyor.

*onlarca sayfası olan konulara girerken uzun bir süre beklemek gerekiyor fakat çoğu zaman uygulama çöküyor/yanıt vermiyor.

• Haberlerin ekranda görünme şeklini değiştiriyorum ama uygulamayı tekrar açtığım zaman yine eskisi gibi oluyor

• Web sitesinde gördüğüm bazı arkadaşların yorumları uygulama da cikmiyor

• Nick değişim sayfasına yönlenemiyorum forum ana ekranına atıyor.

• Telefonumu bir türlü doğrulatamıyorum yani nasıl doğrulatcamıda bilmiyorum lütfen yardım edin

• Mobil android uygulamasinda telefon numarası girip onaylama kısmı bulunuyor mu ben mi göremiyorum?

• Forum konuları bölümünde Eğitim yerine Eğtim yazıyor.

• Forumda felan gezmeye çalışıyorum önce ekran yatay olup dikey oluyor bunun çözümü yokmu ve sadece donanımhaber de oluyor duy sesimi

• Merhaba ben Şaban BALKAC hesabım süresiz kapatılmış sebebini bilmiyorum lütfen hesabımı aktif edermisiniz uygulamayı severek kullanıyorum teşekkürker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SabanBalkac82 -- 15 Aralık 2018; 12:48:35 >
  • Telefon numaramı doğruluyor kısmında kalıyor. Aktivasyon mesajı alamıyorum.

• kullanıcı adı değiştirmeye çalışıyorum ancak şifrem doğru olduğu halde hatalı deyip bir şekilde hesabımdan atıyor. kapatıp açıp tekrar denememe rağmen aynı saçmalık oluyor.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.