Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.747
Cevap
41
Favori
93.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Favori olarak ekledigim forma yeni konu açılınca bildirim geliyor mu, geliyorsa ayarı nerde ben bulamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu içerisindeyken en son mesaja gitme tuşu çalılmıyor. Sayfa numarası yazıyorum oda çalışmıyor.

• Son cevaba gidemiyorum. Son sayfaya git vs buton eklenmeli.

• Forumdaki bir konuya girerken yorumların ortasından başlıyor. Başı sonu yok. Sonsuz kaydırma var lakin direk başından okunsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

• Samsung Galaxy a7 2017 android 8.0 kullanıyorum videolar yalnızca sola dönüyor. Ve ben telefonu şarja takıp video izleyebilmek için telefonla cebelleşiyorum iki yöne de dönmesi bu kadar zor mu?

• Profilde neden telefon numarası guncellenemıyor ve ayrıca giriş ne kadar bu kadar zor siteye bağlantıda problem yaşanıyor profil detayları güncellemeler için daha stabilize hale getirilirse memnun oluruz..

• Son mesaja git bazı başlıklarda çalışmıyor örnek forumdaki büyük dolar konusu, steam dijital indirim paylaşım konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 16 Ekim 2018; 10:40:34 >
  • Geliştiricilerin gücüne gitmesin ama mobil web sürümü bundan bin kat daha tutarlı ve iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abonesi olduğum başlıklarda hiç mesaj görünmüyor. Son güncellemeden beri başladı.

• Konu içi aramalarda en yakın üç ay öncesini gösteriyor.

• -Çok fazla görsel olan konularda son mesaja gitme hatta komple yüklenme sorunu mevcut.

-Bildirimlerimize bakamıyoruz birkaç gündür. Arada şansa bala bakabildiğimizde ise hâlâ bildirim varmış gibi görünüyor.

-Aylardır güncel konu diye aylar hatta yıllar öncenin konuları gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 20 Ekim 2018; 22:15:54 >
  • Hay geri bildirim veren aklımıza. Bırak kalsın leş haliyle.

• Düne kadar sorun yoktu dün akşamdandır özel mesajlar bir gün sonra gelmeye başladı

• imzada bulunan görsel ekranı kaplıyor bunun için bir iyileştirme bekliyorum ayrıca konu açmak istediğimde açamıyorum tel. no son 4 hanesini girmeme rağmen hata alıyorum

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

• İlanları güncelleyemiyorum. Düzenleye tıklıyorum düzenliyorum fakat kaydedilmiyor. Buna bir çözüm bulunsa keşke.

• Merhaba mobil uygulamanizda konulardaki mesajlarda bahsedilen kişi ismi çıkmıyor duzeltilse iyi olur

• -Bahsedilen kişilerin nickleri görünmüyor.
    -CEP TELEFONU FOTOĞRAFÇILIĞI gibi yoğun kaliteli görsellere sahip konular yüklenmiyor.
    -Bildirimlere bakmak işkence gibi. Felaket hantal.
    -Konuların son mesajlarına gitmek nispeten yavaş.

Android 8.1 Oreo.

• Merhaba

Forumun başka teması yokmu acaba

• Telefon numaramı yazıyorum sms gelmiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kagitadam -- 10 Kasım 2018; 0:27:59 >
  • Merhaba kolay gelsin, ben mobil programınızda forumlarda muhabbete katılamıyor, konu açamıyorum bende telefonumun son 4 hanesini istiyor ama girecek yer bulamıyorum..

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.