Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.747
Cevap
41
Favori
93.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba , referans linkimi nasıl bulabilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • foruma ileti gönderildiğinde ileti üzerinde değiştirme yapıldığında mesaj gönderilmedi diye hata veriyor ve aynı şekilde kendi attığınız bir mesajı silemiyorsunuz, mesajı sil seçeneği web browser üzerinden çıkarken, uygulamada görünmüyor.

• Kullanici adimi degistirmeye calistigimda token hatasi aliyorum. Yardimci olursaniz sevinirim

• Uygulama arkaplanda ya da önplanda açıkken hiçbir bildirim gelmiyor.

• Bir konudayken paylaşa basıyorum linki whatsappta paylaşıyorum linke tıklayınca hata veriyor.

• Konularda sürekli aynı mesajları okuyoruz aşağı doğru kaydırdıkça

• Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]
    Görüntü net mi bilmiyorum ancak bir konuya bakarken aynı yorumları tekrar tekrar görüyorum bu sorun en başından bu yana mevcut
    Telefonum A7 2017 Android 8.0 ancak 7.0 iken de böyleydi.
    Net fotoğraf : http://i.hizliresim.com/Z3BoNz.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetyasinakturk -- 9 Eylül 2018; 14:37:58 >

• Konuların son mesaja göre sıralanması gerek ancak uzun zamandır bu halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 10 Eylül 2018; 21:1:4 >
  • Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de]

daha önce de uyardım ama pek dikkate alınmadı , haberlerinizin son paragrafinda bir kaç aydır bozukluklar mevcut ve haberi okunmaz kılıp bizi sinir ediyor . Lütfen artık bunu düzeltiniz

• Merhaba herhangi bir fotoğrafı açmak istediğimde resim bulunamadı hatası alıyorum.

• Forum konularında en son atılan mesajları göstermiyor bunu güncelleme ile düzeltin lütfen

• Mobilde dark theme olması gerekiyor bence, varsa da göremedim belirli bir yerde olsa daha hoş olur

• s6 edge telenfonumda bir konuya baktıktan sonra geri çıktığımda donma ve çökme problemleri yaşıyorum. uygulama kitleniyor.

• Uygulamada konular son cevaplanma tarihine göre siralanmiyor.

• Favori forumlarimda bir konuya gitmek istedigimizde en son sayfaya otomatik yonlendirmesi iyi olur

• gece görünümü gelse iyi olur.. gecenin karanlığında bembeyaz ekrana bakmak gözleri feci yoruyor.. siyah zeminde beyaz yazılar olursa daha bi şukela olacak..

• -Konu içinde sayfa atlarken önceki sayfaya geri dönme.
    -Navigasyon tuşları ile son sayfaya gidememe.
    -Sistemsel hata oluştu problemi.
    -Bağlantı kurulamaya.
    -Açılan yeni konunun gözükmemesi(anca bir kaç saat sonra gözüküyor) yada güncellenen konunun üst sıraya gelmemesi.

• En son güncellemeyi yüklemiş olmama rağmen uygulamayı açtığımda güncelleme uyarısı görüntüleniyor ve güncelle ye tıkladığım da google play de güncelleme olmadığını belirtrn "aç ve kaldır" butonları görünüyor ayrıca uygulamaya karanlık mod eklenirse benim gibi az gören ve gözü çabuk yorulan insanlara büyük iyilik yapmış olursunuz.

• Son sürümde resimler halen görüntülenemiyor.

• Girdiğim bölümlerde açılan başlıklar neden gelişi güzel sıralanmış? Sıralama diye bir ayar da bulamadım.. son gelen cevaba ve başlık açılma tarihine göre sıra olması gerekmez mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunpasa -- 2 Ekim 2018; 11:11:31 >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.