Şimdi Ara

Android Auto'da Video Oynatma (Root'suz) - Android 14'te Henüz Çalışmıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
740
Cevap
135
Favori
187.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu için teşekkürler. Note 5 telefona indirip kurdum uygulamalar falan göründü ancak note 5 micro usb kablo olduğu için görüntü ekrana gelmedi. Yeni nesil telefon alınca yaparım artık

• Antares kullanıcısına yanıt

Aslında sorunun micro USB bağlantısı ile bir ilgisi olmaması lazım, 2 farklı Note 5 kullanıcısında daha benzeri sorunun yaşandığına denk geldim. Telefonda yer alan işletim sisteminin artık eski bir Android sürümü olması nedeniyle bazı uyumsuzluklardan dolayı bu durum yaşanıyor olabilir.

• Arkadaşlar ben car tube yerine , AA Store'dan AA miror programı ni kullanıyorum . Ekrana telefonun görüntüsü nu direk yansıtıyor, ama direksiyon daki ileri geri tuşları çalışmıyor işlemleri telefondan yapmaniz lazım. Hareket halinde iken video oynatıyor , telefondaki işlemleri aynen ekrandan takip ediyorsunuz. Mesaj falan gelirse o da ekranda gözükür 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarppy kullanıcısına yanıt

Merhaba. Yapılan bu sistemde telefon harici usb den de video oynatma yapabiliyor muyuz?

• arkin39 kullanıcısına yanıt

Aracın USB portundan video oynatma özelliği bu konudan bağımsız olarak tamamen aracınızla ilgili bir durum. Kimi araçlar buna izin veriyorken kimisinde engellenmiş durumda ve araca bilgisayarla bağlanıp bu özelliği aktifleştirmek gerekiyor. Kimi multimedya sistemleri ise hiçbir şekilde video oynatma özelliğine sahip olmuyor.

Açıkçası bu soruyu çok uzun yollarda uzun çizgi film izleme sonucu bitecek internet için sordum. Peki bu sistemde usb den değilde telefona dosyalara indirilmiş videoları açabiliyor muyuz? Eğer açıyorsak hangi uygulama ile yapıyoruz?

Fermata Auto ile telefonun içerisindeki video dosyalarını araç ekranına yansıtabiliyorsunuz.

Fermate auto içinden telefonda bulunan videoları nasıl bulacağım orada tıkandım

Uygulamada sağ alt köşede bulunan klasör ekleme işaretine tıkladıktan sonra File system ve sdcard yollarına tıklayarak videoları telefonun içerisine attığım dosya konumu seçtim. Sonrasında o klasör, uygulamanın ana ekranına geliyor ve içerisindeki videoları araçta oynatabiliyorum.

• şimdi yaptım t-roc aracımda fermate auto çalıştı ancak cartube çalışmadı

• Fiat Egea’nın tablet ekranında bunu daha önceden deneyen oldu mu? Vakit bulunca deneyeceğim bakalım.

Konu için teşekkür ederim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yapamadım başlatıcı özelleştirme de uygulamalar görünmüyor malesef :(

• quote:

Orijinalden alıntı: dürüstmezarci

Yapamadım başlatıcı özelleştirme de uygulamalar görünmüyor malesef :(

Yardımcı olacak biri var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemesis-Prime

Fiat Egea’nın tablet ekranında bunu daha önceden deneyen oldu mu? Vakit bulunca deneyeceğim bakalım.

Konu için teşekkür ederim.

Aracınızın multimedya sistemi Android Auto destekliyorsa çalışacaktır. Egea'ların model yılı ve donanım paketine göre bazı versiyonları Android Auto'yu destekliyorken bazıları desteklemiyor.

• dürüstmezarci kullanıcısına yanıt

Telefonunuzun modeli nedir? Eski Android işletim sistemine sahip bazı telefonlarda bazen çalışmayabiliyor maalesef.

Her ne kadar çoğu telefonda gerekmiyor olsa da yapmadıysanız eğer Android Auto'yu geliştirici moduna alıp "Hata ayıklama günlük kaydını zorunlu tut" ve "bilinmeyen kaynaklar" seçeneklerine tik koyarak deneyebilir misiniz?

Android Auto'da Video Oynatma (Root'suz) - Android 14'te Henüz Çalışmıyor
    Android Auto'da Video Oynatma (Root'suz) - Android 14'te Henüz Çalışmıyor

Android Auto ve CarPlay destekliyor. Ancak konudaki işlemi denemeye vakit bulamadım. En yakın zamanda deneyeceğim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Hepsi oldu teşekkür ederim. Hatta bir sefer fermate auto gitti ne oluyor dedim orada android auto kendini 6.5 e otomatik güncellenmiş. Geri alınca çözüldü. T roc ta sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Sizden ricam carstream ve fermate auto ile bilgi verdiniz ve oluyor. AA STORE de kalan diğer bir k uygulamanın tam olarak ne işe yaradığını özetleme şansınız varsa belki onlarda işimize yaranıp kullanılacak uygulamalardır

• ssmm kullanıcısına yanıt

T roc ta denedim ve grupta yazdım. Carstream olan çalışıyor. Ayrıca fermate auto ile telefonda indirilenlerde kayıtlı videolar hareket hali dahil çalışıyor

Aynen bende yanlış uygulama ile indirmişim doğrusunu kurdum sıkıntısız çalıştı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kablosuz wifiyle android auto kullabilen var mı arkadaşlar? Bağlanıyorum aracın wifisine, mobil veriyi kesiyor! Sinir bozucu. Google haritalar için de mobil veri şart

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.