Şimdi Ara

Android Auto'da Video Oynatma (Root'suz) - Android 14'te Henüz Çalışmıyor (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
135
Favori
188.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam bilginize sağlık, işlem tamamdır, son kalan görsel boyutu sorunu var.

Video daki test kısmındaki görüntü büyüklüğüne ulaşamıyorum, video setting fill screen olmasına rağmen, görüntü vesikalık fotoğraf büyüklüğünde, bunun için bir çözüm öneriniz var mıdır?

Tekrar elinize emeğinize sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alp-jant A kullanıcısına yanıt

Görüntü seçeneklerinden hepsini denemek lazım. Sizdeki durumu tam bilemiyorum çünkü. Bu arada telefonda sistem güncellemeleri varsa onları da yapmanız yararlı olabilir.

• Engelsiz AA Mirror, ekran yansıtma...

MKyoutube
    Herkesin aradığı engelsiz ekran yansıtma, AA Mirror çözümü sadece burada! AA Mirror yükleme ve temel ayarlar anlatımdaki gibi olmalıdır. Engelsiz AA Mirror APK dosyasını mutlaka aşağıda verdiğim bağlantıdan indirin. Aynı sürüm de olsa dosyaları başka yerden indirip kullanırsanız yöntemler çalışmayacaktır. Yüklemeler ■ AA Mirror Engelsiz APK: https://drive.google.com/file/d/1-axKu47S7FdPRiGlJ4XDuSCVWPiYVBTt/view?usp=sharing ■ King Installer: https://drive.google.com/file/d/1TXQd90qV0tiYGFdKcYTlyQr4U2rJYnb2/view?usp=sharing Bölümler 00:00 Kısa Bilgilendirme 00:25 AA Mirror Kurulumu 01:00 AA Mirror Ayarları 02:15 Araçta Deneme Popüler Aramalar AA Mirror, AA Mirror APK, AA Mirror yükleme, AA Mirror son sürüm, AA Mirror çalışmıyor, AA Mirror engellendi, AA Mirror ekran yansıtma, AA Mirror not working, AA Mirror nasıl yüklenir, AA Mirror download, Android Auto çalışmıyor, Android Auto video oynatmıyor, Fermata Auto çalışmıyor, Fermata Auto video oynatmıyor, Fermata Auto banlandı, Fermata Auto yasaklandı, Fermata Auto son sürüm, Fermata Auto nasıl yüklenir, Fermata Auto youtube oynatma, Fermata Auto youtube sorun, Fermata Auto youtube açılmıyor, mercedes android auto, egea android auto, volvo android auto, android auto nedir, android auto apple carplay, Kinginstaller apk, King Installer apk, King Installer yükleme android auto whatsapp, android auto video izleme, android auto youtube izleme, android auto nasıl yüklenir, android auto nasıl kullanılır, android auto ekran yansıtma, android auto nedir, android auto apk, android auto egea, android auto apk nasıl yüklenir, android auto arabaya nasıl yüklenir, android auto astra k, android auto apple carplay, android auto app, android auto ayarları, android auto apk 2021, with android auto, carplay and android auto, android en autocad, android auto performance monitor, conectar android auto, uconnect android auto, android auto bağlantı, android auto bağlanma, android auto bağlanmıyor, android auto bu öğe ülkenizde kullanılamıyor, android auto bağlantı sorunu, android auto bluetooth ile bağlanma, insignia android auto, opel insignia android auto, android auto clicker, android auto carplay, android auto clio, android auto clio 5, android auto clio 4, android auto citroen, android auto carplay youtube, android auto civic, c class android auto, AA Browser, Android Video İzleme Çalışmıyor, Root Olmadan Video İzleme
    https://www.youtube.com/watch?v=qrb-zBGH1E8&feature=youtu.be

• İyi günler bende yeni yeni kurcalamaya başladım android auto fermata vs. Aynı hata bende de oldu. Settings/video settings/ audio/audio relay -300 yapınca ses görüntü aynı oldu. Sende oradan bakabilirsin

• Android 12 güncellemesinden sonra çalışmaz oldu, çözüm bulursanız paylaşımınızı bekliyorum , teşekkürler.

• @RhPolitik arkadaşımızın youtube videoosundaki yöntemle, autonun verilerini silerek fermata auto çalışıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Android Auto cihazımda gömülü, Android Auto ikonunu bulamıyorum diyenler için alternatif bir yöntem...

MKyoutube
    Android Auto telefonunuza gömülü ise ve Android Auto ikonunu bulamıyorsanız bu video sizin için. Telefonumuza Google Play Store üzerinden Activity Launcher adlı yazılımı indirip kuruyoruz. Activity Launcher: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.szalkowski.activitylauncher Videodaki uygulamayı sırasıyla gerçekleştirirsek sonuca ulaşabiliyoruz. #Shorts Popüler Aramalar AA Mirror, AA Mirror APK, AA Mirror yükleme, AA Mirror son sürüm, AA Mirror çalışmıyor, AA Mirror engellendi, AA Mirror ekran yansıtma, AA Mirror not working, AA Mirror nasıl yüklenir, AA Mirror download, Android Auto çalışmıyor, Android Auto video oynatmıyor, Fermata Auto çalışmıyor, Fermata Auto video oynatmıyor, Fermata Auto banlandı, Fermata Auto yasaklandı, Fermata Auto son sürüm, Fermata Auto nasıl yüklenir, Fermata Auto youtube oynatma, Fermata Auto youtube sorun, Fermata Auto youtube açılmıyor, mercedes android auto, egea android auto, volvo android auto, android auto nedir, android auto apple carplay, Kinginstaller apk, King Installer apk, King Installer yükleme android auto whatsapp, android auto video izleme, android auto youtube izleme, android auto nasıl yüklenir, android auto nasıl kullanılır, android auto ekran yansıtma, android auto nedir, android auto apk, android auto egea, android auto apk nasıl yüklenir, android auto arabaya nasıl yüklenir, android auto astra k, android auto apple carplay, android auto app, android auto ayarları, android auto apk 2021, with android auto, carplay and android auto, android en autocad, android auto performance monitor, conectar android auto, uconnect android auto, android auto bağlantı, android auto bağlanma, android auto bağlanmıyor, android auto bu öğe ülkenizde kullanılamıyor, android auto bağlantı sorunu, android auto bluetooth ile bağlanma, insignia android auto, opel insignia android auto, android auto clicker, android auto carplay, android auto clio, android auto clio 5, android auto clio 4, android auto citroen, android auto carplay youtube, android auto civic, c class android auto, AA Browser, Android Video İzleme Çalışmıyor, Root Olmadan Video İzleme
    https://www.youtube.com/shorts/_ZTvPWYaLTI?feature=share

• MALİ MÜŞAVİR_ kullanıcısına yanıt

Türkçe Engelsiz Fermata Auto...

MKyoutube
    Türkçe ve engelsiz hale getirilmiş Fermata Auto için aşağıda verdiğim APK dosyalarını kullanalım. APK dosyalarını normal yolla kurmuyoruz! Mutlaka aşağıda paylaştığım örnek videodaki KingInstaller yöntemini uygulayalım. ■ Türkçe Fermata Auto Engelsiz APK: https://drive.google.com/file/d/121xO4oUeoMF1f68ZE3kFCJmI7JlyQZl4/view?usp=sharing ■ Fermata Control Engelsiz APK: https://drive.google.com/file/d/1ahoBk3exw_SvUwXrahGioXTK0bzZmX-S/view?usp=sharing ■ King Installer: https://drive.google.com/file/d/1TXQd90qV0tiYGFdKcYTlyQr4U2rJYnb2/view?usp=sharing Yükleme yöntemi için lütfen 5 veya 6 numaralı videomu izleyin fakat yukarıdaki APK dosyalarını kullanalım. Örnek Kurulum Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=CcR8c8xCLiQ Bölümler 00:00 Kısa Bilgilendirme 00:29 Fermata Auto Arayüzü 00:34 Türkçe Ayarlama 01:52 Kurulum Yöntemi Popüler Aramalar Türkçe Fermata Auto, Türkçe Fermata Auto APK, Türkçe Fermata Auto yükleme, Türkçe Fermata Auto son sürüm, Türkçe Fermata Auto çalışmıyor, Türkçe Fermata Auto engellendi, Fermata Auto not working, Fermata Auto nasıl yüklenir, Türkçe Fermata Auto download, Android Auto çalışmıyor, Android Auto video oynatmıyor, Fermata Auto çalışmıyor, Fermata Auto video oynatmıyor, Fermata Auto banlandı, Fermata Auto yasaklandı, Fermata Auto son sürüm, Fermata Auto nasıl yüklenir, Fermata Auto youtube oynatma, Fermata Auto youtube sorun, Fermata Auto youtube açılmıyor, mercedes android auto, egea android auto, volvo android auto, android auto nedir, android auto apple carplay, Kinginstaller apk, King Installer apk, King Installer yükleme android auto whatsapp, android auto video izleme, android auto youtube izleme, android auto nasıl yüklenir, android auto nasıl kullanılır, android auto ekran yansıtma, android auto nedir, android auto apk, android auto egea, android auto apk nasıl yüklenir, android auto arabaya nasıl yüklenir, android auto astra k, android auto apple carplay, android auto app, android auto ayarları, android auto apk 2021, with android auto, carplay and android auto, android en autocad, android auto performance monitor, conectar android auto, uconnect android auto, android auto bağlantı, android auto bağlanma, android auto bağlanmıyor, android auto bu öğe ülkenizde kullanılamıyor, android auto bağlantı sorunu, android auto bluetooth ile bağlanma, insignia android auto, opel insignia android auto, android auto clicker, android auto carplay, android auto clio, android auto clio 5, android auto clio 4, android auto citroen, android auto carplay youtube, android auto civic, c class android auto, AA Browser, Android Video İzleme Çalışmıyor, Root Olmadan Video İzleme
    https://www.youtube.com/watch?v=kKlEN-YsvM8&feature=youtu.be

• @RhPolitik söylemiş olduğun gibi 5.videondaki gibi hangi fermata ile yüklesem de; telefonu bir dahaki takışımda fermata çalışmıyor anca android auto bellek temizliğinden sonra açılıyor, ne denediysem olmadı

• dionysos66 kullanıcısına yanıt

Root var mı?

• RhPolitik kullanıcısına yanıt
    Hayır samsung üst model bir telefonla kullanıyorum

• Bu arada arkadaşlar @RhPolitik dostumuza tüm yardımları için teşekkür ederken sizlerde youtube daki videoları seyrederken abone olmayı ihmal etmeyin derim 😉

• Rootlu S10 Lite cihazda AA Mirror Plus ve AA Mirror bir süre sonra kayboluyor. Android Auto'nun eski sürümünü yükledim geri geldi fakat tekrar kayboldu. Çözümünü bilen var mı? Bir de ekran yansıtırken ekrandan ses gelmiyor video oynuyor sadece. Bunu nasıl düzeltebilirim?

• OnurD7 kullanıcısına yanıt

9 numaralı video açıklamasında verdiğim APK dosyalarını açıklamada belirttiğim yöntemle yükleyip deneyin. Herhangi bir APK dosyasını direkt tıklayıp yüklediyseniz muhtemelen sorun yaşarsınız.

• RhPolitik kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim uygulamalar gözüktü ancak Youtube harici bir medya oynattığımda görüntü geliyor ses gelmiyor. Bunun çözümü hakkında bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurD7 -- 20 Ocak 2022; 19:12:40 >
  • OnurD7 kullanıcısına yanıt

Normal şartlarda video MP4 dosyası ise oynatması gerekiyor. Farklı boyut ve çözünürlükte farklı videolar denemenizi öneririm. Ben sorun yaşamıyorum.

• Android auto yu eski sürüme indirdim, ancak kullanmak için bağlanmaya çalıştığımda zorunlu olarak güncellemeuyarısı veriyor. Play store den otomatik güncellemeyi de kapattım ama malesef olmuyor. Android autoyu güncelleme istemesini engellemek mümkün mü acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memleketim42 -- 22 Ocak 2022; 15:48:49 >
  • MALİ MÜŞAVİR_ kullanıcısına yanıt

benimde aynı şekilde malesef bi çözüm bulabildiniz mii?

• Çok uğraştım ama çözüm bulamadım.

• memleketim42 M kullanıcısına yanıt

9 numaralı videomun açıklama kısmında verdiğim dosyaları, açıklamada belirttiğim yöntemle kurdunuz mu? Uygulamayı son sürüm Android Auto üzerinde yapıyorum.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.