Şimdi Ara

Android Auto'da Video Oynatma (Root'suz) - Android 14'te Henüz Çalışmıyor (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
743
Cevap
135
Favori
188.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız ben AAnın içindeki üç noktaya bakıyordum. Uygulamadan yapacağım, teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende son güncelleme dahil.
    Depolamadan ön belleği ve verileri silince çalışıyor.
    Yalnız sonra gene görmüyor.
    Her seferinde aynı işlemi yapınca çalışıyor.
    Bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da bir yöntem. Her defasında uğraşmak sorun olmuyorsa kullanılabilir

• Fermata F kullanıcısına yanıt
    Birde bunu deneyelim sonucu haber veririm

• Maalesef, telefonda ve araçta android auto içinde fermata auto görünüyor fakat açılmıyor direk kapatıyor

• 7.0 614124 yüklediniz doğrumu

• Fermata F kullanıcısına yanıt
    Evet olanı kaldırıp king installer ile yeniden kurdum

• Fermata Control değil Fermata Autoyu çalıştırıyorsunuz.

Bende sorunsuz çalışıyor. Bu Fermata Auto uygulamasını da King İnstaller ile kurarsanız sorun çıkmaz diye düşünüyorum. En azından bende öyle oldu. TV dahil çalışıyor

• Android Auto'da Video Oynatma (Root'suz) - Android 14'te Henüz Çalışmıyoryoutube
    Google engeline takılmayan Fermata Auto sürümünü anlattım. Fermata 1.8.8 sürümü, iki kez engelleme ve güncelleme gelmesine rağmen cihazımda ve aracımda sorun...
    https://www.youtube.com/watch?v=CcR8c8xCLiQ

Android Auto'da Video Oynatma (Root'suz) - Android 14'te Henüz Çalışmıyor 

• RhPolitik kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaptığınız son anlatım ile android auto içinde fermata çalıştı çok teşekkür ederim,
    Bundan sonra güncelleme yapmamak lazım sanırım...

• dionysos66 kullanıcısına yanıt

Güncelleme yapmıyoruz. Güncelleme yaparsanız Google o yeni paketi de engelleyecektir. Ben olsam ellemem 😂

Şimdide merak ettiğim; sadece android auto ile fermatayı mı güncellemeyelim yoksa google ilgili herşeyimi?

• dionysos66 kullanıcısına yanıt

Android Auto güncelleme gelince güncellemeseniz bile bir süre sonra zorunlu güncelleme isteyecek. Fermata ise mutlaka verdiğim sürümde kalmalı. Büyük ihtimal Android Auto güncellemesi bizim Fermata'yı etkilemeyecek.

Merhabalar telefonum oppo reno 4 Pro Android 11 android auto gömülü aracım ise Megane 4 R-Link 2 dediklerinizi harfiyen yaptım Fermata android auto da gözüküyor telefonda da açılıyor fakat araca bağladığımda ekteki resimdeki gibi uyarı alıyorum tüm izinler verili hatta arka planda çalışma dahil oppo da bugüne kadar fermata yi hiç çalıştıramadım diğer telefonlarda çalışıyor bir çözümü varmıdır ?

Android Auto'da Video Oynatma (Root'suz) - Android 14'te Henüz Çalışmıyor

Akşam telefonu taktım ve fermata gene çalışmadı, android auto nun veri temizliğini yaptım ve yeniden denedim çalıştı.
    Sonrasında bi daha denedim gene aynısını yaptı. Tekrar veri temizliğinden sonra çalıştı,
    Bu nasıl bir uygulama engeli anlayamadım

• Telefondan tüm fermatalar kaldırılmış olmalıdır. Son paylaştığım 5 numaralı videodaki APK'lar kinginstaller ile yüklenmiş olmalıdır. (Fermatalar 1.8.8) Apk'ları videomun açıklamasından indiriyoruz. Bu şekilde mi yaptınız?

Aynı şekilde @A{Y}D{I}N

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RhPolitik -- 17 Aralık 2021; 23:47:22 >
    Evet aynen, dediğim gibi ilk seferde açılıyor sonra auto bellek temizleyince açıyor.
    İlginç bi durum neyse şimdilik böyle devam belki burada bi çare buluruz

• A{Y}D{I}N A kullanıcısına yanıt
    Şöyle ki, Android 7-8-9-10 ve 11 de aynı sürümleri demedim sadece Android 11 de çalıştı.. Diğerlerinde bu mesajı aldım.. Android sürümü ile alakalı bence.. Telefonlar hepsi Samsung ve Android auto son sürümleri, fermato 1.8.8 sürümü..

• A{Y}D{I}N A kullanıcısına yanıt
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DCcR8c8xCLiQ%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGMaI9I0GIhDQWVW-rTo8A0mWYNgTKbcvMgFy

Bunu deneyin Android 11 de çalışıyor

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.