Şimdi Ara

Android Arayüz Akıcılığı (FPS Düşük)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar sizlere bir konu hakkinda danismak istiyorum bildiginiz gibi android bir telefon ile bir İphone 5'i karsilastirdigimizda İPhone ekran arayuz akiciligi cok yuksek fps degerlerine ulasabiliyor ancak normal bir android cihaz neden bu akiciligi yakalayamiyor. samsung bile yillar sonra note 3 modeli ile iphone'a yetisebildi. Sorum Şu

• Birincisi İphone'nun bi iste sirri nedir

• İkincisi İse Bunu Normal Fiyat\Performans kategorisindeki telefonlarda bu akicili yakalayabilirmiyiz (Örnek olarak General Mobile Discovery)

Cevaplarinizi bekliyorum simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İphonun stabilite vs anlamında tek rakibi nexuslardir.makyajlanmış android kullanıp kendi arayuzunde hala rehberde sorun yasayan cihazlar değil hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GodisCoking kullanıcısına yanıt
    yani bu tamamiyle stabil calisma ile alakali diyorsunuz. Hocam peki baska android cihazlarda stabillesitme yapilabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tekno_bay T kullanıcısına yanıt
    Android deyince akla samsung gelmesin htc Sony ve lg tarafında kesinlikle ip5 seviyesinde akıcı olan cihazlar var
    Bunların dışında saf android olarak adlandırdığımız nexus cihazlar özellikle n4 ve n5 İnan ip5 den daha seri çalışıyor iOS 7 ile ip5 de ufak da olsa takılmalar mevcut
    Bu yorumu şu an ip5 kullanarak yapıyorum aklında soru işareti kalmasın..
    Hatta android L ile özellikle nexus cihazlar zirveye çıkacaklardır umarım iOS 8 de tanıtıldığı kadar iddialı ve kusursuz gelir de artık takılma ve şarj sorunları yaşamayız

Hocam örneğin galaxy s3ü cyanogenmod yani orjinale en yakin androidi içeren custom Rom ile kullandığınızda cihaz adeta akıyor.sanki farklı bir cihaz kullanır gibi.Samsung dediğimiz için samsungtan gidiyorum bu neredeyse her android cihaz için böyledir.en saf android taşıyan nexuslar her zaman en stabil androidlerdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam tesekkurler beni aydinlattiginiz icin bir sorum daha olacak cok konusulan general mobile discovery cihazlarda bu mod gecerli olurmu. Cunku Discoverynin akiciligi cok dusuk gece gece cok soru sordum kusura bakmayin :)

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Tabi ki oyledir hocam simdi ben genelleme ile konustum samsung'u bilirsiniz yere goge sigdiramazlar :) fakat bizim halkimiz biraz etrafina baksa ne cihazlar var. Yani halk arasinda samsung isim yapmis gibi birsey oldu bu cevabiniz için tesekkurler.

• http://youtu.be/UPk1B1bxUPg bu videoyu izle hocam
  • 3yuq kullanıcısına yanıt
    İphone birazdaha stabil ve hizli calisiyor gzlemlerime gore Video icin tesekkurler hocam.

• İphone her türlü tüm android cihazlardan açık ara daha akıcı ,daha stabil .
    Hocam discovery icin cyanogen desteki bildigim kadariyla yok yada aosp vb romlarin.yine de bir araştırmanızı oneririm.

Tesekkurle hocam arastiricam bugun bakalim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.