Şimdi Ara

Android 9 Pie yayınlandı! İşte Android 9 yenilikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
5.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En basit bir web sitesi bile ne yaptığınızı takip ederken androide laf atmak saçma olmuş. Iista aynı androidde. Ikisininde birbirinden aşağı kalır yanı yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple eklemiyor mu? Çok komiksiniz. Yeni özellikleri her telefon kaldırmadığı için farklı isim ve sürümle çıkarıyorlar. SD410'lu telefona Pie yüklesen telefon isyan eder. Nougat yüklenince sınıra geldiğini belli ediyor. Tabi olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İşletim sistemi arka plandaki uygulamaları kapatamadığı için tövbe Android bir daha. Greenify demeyin bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1E1FC651D

Dünyanın en büyük keyloggerı, android.

Hala şunu kullanan aklı başında insan kaldı mı acaba, sizi 7/24 mikrofonla dinleyen, konumunuzu adım adım kaydededen (evet adım adım), mesajlarınızı, klavyeye bastığınız her tuşu kaydeden şu sistemi para verseler kullanamam.

Apple çok mu iyi? hayır. en azından gizlilik politikası var ve kullanıcı verileri toplamada android kadar arsız ve vahşi değil.
    Apple zaten aldığı verileri buruşturup çöpe atıyor.

Peh. Sizi faraday kafesine alalım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Apple zaten aldığı verileri buruşturup çöpe atıyor.

Peh. Sizi faraday kafesine alalım hocam.

Alıntıları Göster
    Topluyor ama Google kadar arsız ve vahşice toplamıyor.

Gizlilik politikası şeffaf ve net.

Size fabrika çıkışı keyloggerlı telefonunuzla mutluluklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah’tan iPhone aldım da kurtuldum şu Android cihazlardan ne güncelleme geliyor ne bir yenilik. Her sürüm gelmiyor yani en fazla 2 sürüm kullanabiliyorsunuz bir cihazda her sene de cihaz değiştirmek bana mantıklı gelmiyor. En az 3-4 sene kullanırım ben bu telefonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Topluyor ama Google kadar arsız ve vahşice toplamıyor.

Gizlilik politikası şeffaf ve net.

Size fabrika çıkışı keyloggerlı telefonunuzla mutluluklar.

Alıntıları Göster
    Şeffaf ve net.

https://www.apple.com/legal/privacy/en-ww/

Ooo mis gibi mis. Android'in de (üreticiler ile birlikte bundan farklı değil)

Akıllı cihazların hepsi bilgi toplar. Bunları kurulum yaparken de (ilk açılış) kabul etmeden cihazı kullanamazsınız. Biraz önce sanal ya da gerçek tuşlarını kullandığınız cihazınız da sizin bilgilerinizi güzelce toplar.

Nefretinizi başka şeylere kusun.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Aslan parçası nedir ya? Nerede samimiyet kurduk biz?

Ayrıca nefret felan kusmuyorum. Okuyun biraz gözlerinizle!

Ön yargılarınızla şu forumda dolaşmayı öğrenemediniz. Kimseyi de savunmuyorum. Ayno b*kun soyu ikiside diyorum. Kalkmışsınız "Ama android şöyle böyle"

he öyle.

Ben diyorum ki hepsi öyle.

Apple cihazınızla mutluluklar size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Aslan parçası nedir ya? Nerede samimiyet kurduk biz?

Ayrıca nefret felan kusmuyorum. Okuyun biraz gözlerinizle!

Ön yargılarınızla şu forumda dolaşmayı öğrenemediniz. Kimseyi de savunmuyorum. Ayno b*kun soyu ikiside diyorum. Kalkmışsınız "Ama android şöyle böyle"

he öyle.

Ben diyorum ki hepsi öyle.

Apple cihazınızla mutluluklar size.

Alıntıları Göster
    Aslan parcasi yigidim bak arkadas o telefonlara 3 kati para oduyor ve hic bir bilgisi kayit altina alinmiyor tamam mi bu bir.

ikincisi apple dunyanin en iyi firmasidir aksini iddaa eden androidtir.

• quote:

Dünyanın en büyük keyloggerı, android.

Hala şunu kullanan aklı başında insan kaldı mı acaba, sizi 7/24 mikrofonla dinleyen, konumunuzu adım adım kaydededen (evet adım adım), mesajlarınızı, klavyeye bastığınız her tuşu kaydeden şu sistemi para verseler kullanamam.

Apple çok mu iyi? hayır. en azından gizlilik politikası var ve kullanıcı verileri toplamada android kadar arsız ve vahşi değil.
    CIA ajanısın ya devlet sırlarını çalamadılar sen Android kullanmadın diye bak şimdi.

Konumumu kaydediyor çünkü ben kendim açtım, geçmiş zamanlarda nereye nasıl ne kadar sürede gittiğimi, hangi yolları kullandığımı görmek benim için güzel bir özellik.

7/24 mikrofonla nasıl dinliyormuş ? Yedi saatlik ses kaydı 100-200 mb tutuyor zaten, nerede nasıl dinliyor ? Hayır dinlese ne kazanacak, sokakta araba gürültüsü evde televizyon sesini dinleyip ne yapacaklarmış ?

Telefona verecek 5000-6000 liram yok kusura bakmayın. 1400 liraya aldığım Android telefonumla gayet mutluyum. Daha ucuz fiyata daha rahat kullanım, daha fazla özgürlük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 7 Ağustos 2018; 19:25:51 >

• Telefonlar bu güncellemeyi alasıya kadar bu sefer de P.c olacak desenize! :D

• Nexus 4 android 8.1 kullanıyorum . 9.0 da uyarlarlar herhalde lineage os yazılımcıları .

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    Bizim sony lerin yine diğer markalara göre daha başarılı bence pil performansı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 9 çıksa ne yazar 10 çıksa ne yazar kimse doğru dürüst güncelleme alamıyor ki komedi...

• Güncelleme için yaşayan insanlar yarattılar. Bırakın telefonlar kendi versiyonunda adam gibi işini yapsın. Sürekli mutsuzsunuz. Bir yazılım geliyor yenisi yok mu diyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

Bizim sony lerin yine diğer markalara göre daha başarılı bence pil performansı
    Bilmem güncelleme ile cihazı eskitiyorlar.
  • Androidin en büyük çakallığı bu her sene yeni sürüm her sene yeni cihazlar gelişen hiçbirşey yok önceki yıllarda üretilen cihazlar çöp oluyor neden güncelleme yok

• Şurada güncellemeyi abartı bulan arkadaşlara neremle gülsem bilemedim.

Adamlar Oreo ile ilk defa iOS rakibi olabilecek bir Android yaptılar siz hala eski çöpleri kullanın.

• bir arkadaş mikrofonu nasıl dinlesinler 24 saat demiş,biz üç arkadaş iddadan falan bahsederken arkadaşa ...bet'ten sms gelmesi veya migrosun önündeyken youtube'da ve browserda migros reklamı göstermesi ve bunun gibi pek çok şey tesadüf olamaz herhalde.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.