Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bi baktım kendi kendine yapıyor.
  • sony xperia Z5 32.2.A.O.253 nolu Sistem güncellemesi geldi. 108,9 Mb boyutunda, hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler olduğu belirtilmiş.
  • Ben ortalama 5 saat alıyorum
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Favvkes -- 14 Temmuz 2016; 0:48:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Favvkes F kullanıcısına yanıt
    Android 6 mı, 5 olan eski sürüm mü..Güncelleme ile sanırım 6 ya geçti..6 ile alakalı Pil sorunu yazılıyordu?
    Hangi uygulamaları kapattın hocam

• Arkadaşlar sizde Android sistemi ne kadar yer kaplıyor.Bnde 9Gb gibi kaplıyor.Acaba normal mi.

Süreler efsane olmuş Androidli cihaz ortalamalarına göre. Note 5 ile 6 saati görmek için çaba harcamak gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit..

Xperia Z5 ile aranıza katıldım..Güncellemeler birçok (3 kere güncelledi) bakalım kullanım nasıl olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 13 Temmuz 2016; 21:49:18 >
  • Merhaba , arkadaşlar stamina modu açıkken 4-5 saat ekran kullanımı alıyorum ortalama , stamina modu kapalıyken de 4-5 saat alıyorum. Sizde de durum böylemi ?
    (5 saat derken, 5 saat 5 dk veya max 5 saat 15 dk oluyor.)
  • Aldığım ekran süresinde 30 dk konuşma yapılmış, 15 dk online kafa topu oynanmış, sosyal medya ve haber sitelerinde gezinilmiştir. Stamina modu aktiftir.
    ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elvis2015 -- 14 Temmuz 2016; 0:06:53 >
  • 6.0.1 sürümü

• grgzmurat G kullanıcısına yanıt
    Wifi yi bekli bi 20 dk kapatmışımdır onun dışında hep açıktı sadece chrome u devre dışı bırakmıştım başka hiç uygulama kapatmadım ekran parlaklığı etkili bence %40 larda kullandım hep. Sosyal medya (twit,snap) ve oyunda oynadım (3-4 farklu oyun) onlarda herhangi bi kısıtlama yapmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Favvkes -- 14 Temmuz 2016; 0:52:14 >
  • Süre gerçekten güzel hocam stamina modunu şarj %100 ken başlatırsanız bundan çok dha iyi bi sonuç alırsınız diye düşünüyorum. Bendeki %20 den oto.başlıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Favvkes

Süre gerçekten güzel hocam stamina modunu şarj %100 ken başlatırsanız bundan çok dha iyi bi sonuç alırsınız diye düşünüyorum. Bendeki %20 den oto.başlıyo

Stamnia modunun espirisi, ekran ayarlarını kısıyor, stamniada ekran okunmuyor..Ayrıca arka planda bazı uygulamalar da çalışmıyor diye okudum..
    Yani sadece telefonu , aramalar için hazır tutuyor..

%100 den başlatırsanız ekran parlaklığının azlığı gözü yorar ve perfonmansız olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 14 Temmuz 2016; 1:31:46 >
    Helal olsun Sony'e gerçekten. Güncelleme ve pil konusunda kullanıcılarını fazla üzmüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milliyet gibi uygulamalr haber gönderiyor, bunu engellesem pil tasarrufu sağlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TatarSüvari

Milliyet gibi uygulamalr haber gönderiyor, bunu engellesem pil tasarrufu sağlar mı?

Tüm widgetler, bildirimler (internet açık iken), arka planda çalışan uygulamalar Pilden yer..Devir Tüketim devri hocam..

Kill App, Task killer gibi uygulama sonlandırıcılar var..İstemediğiniz şeyleri kapatabilirsiniz..

Firewall tarzı programlar var, eğer Bilgi Seviyeniz iyi ve ne yaptığınız biliyorsanız, İnternet açıkken bile Birçok uygulamayı engelleyip izin verebilirsiniz..

Malum Wassup gibi internet açık olduğunda devamlı çalışan uygulamalar, güncellemeler mevcut..

Devir Bilgileri Ele geçirme devri, her uygulama kurulurken, Telefon belleğindeki herşeye ulaşım izni (resimler, Kişiler, cihaz bilgileri,konum bilgisi..) istiyor..Aslında YASAL olmaması gerek..Şahsi bilgilerimiz tamamen açıkta..Bunlara erişmek için de program devamlı çalışıyor arka planda..

UÇAK modu dışında seçenek yok sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 14 Temmuz 2016; 11:56:32 >

• 9 GB Android (Sistem) mi olur? incik boncuk, 32 Gb Depolamanın %50 si gitti...

Harici Hafıza Kart olayından şüpheliyim..Uygulamaların Hepsinde SD Karta taşıma özelliği yok gibi..

Ayrıca Sd kart, SIm kart ile aynı yere mi takılıyor?

500 MB kapasite, 1 gb RAM ile , internette her tür IM (Skype,Facebook,Yahoo,MSN..) rahat kullandığımız devirleri özlüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 14 Temmuz 2016; 12:48:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwb-PopSecret

quote:

Orijinalden alıntı: Rwb-PopSecret

Canımı sıkan bir durum var.Telefonun sağ tarafı, dokunmatiğin üst tarafı sanki şişmiş gibi bu yüzden de hafif dikkatli bakmak lazım eğrilik var gibiSizde bakar mısınız aynı durum sizlerde de var mı?Eğer benlik bir durumsa telefonu garantiye vermem gerekli mi?

Bu durum sizde de var mı?Elinde z5 olanlar değerlendirebilir mi?Kronik bir sorun mu?

Hocam ben de şimdi baktım da benim de öyle. Güç butonunun olduğu kısım normal, üstü ve altında açıklık var.

Birkaç ay önce musluk altında yıkamıştım telefonu birşey olmamıştı. Ama o zamanlar böyle bi açıklık var mıydı bilmiyorum.

• Sadece arama ve saate falan bakmak için kullanılan mod ultrastamina. Stamina modda öyle kısıtlamalar yok

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.