Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam s6 alacakken kafama z5 soktular arastirdim forumda bayagi bi sayfa okudum ve z5 almaya karar verdim bugün İstanbu bilişim den 1870 tl ye almayit düşünüyorum umarım doğru seçim yapıyorumdur :) Renk olarak önerileriniz var mıdır ? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, yine sorum olursa rahatsız ederim sizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shade.Anqer S kullanıcısına yanıt
    Yeşil kullanıyorum kesinlikle tavsiye ediyorum :)

• Ben hep koyu renk cihazlar kullanmış birisi olarak kesinlikle beyaz diyorum vatan mağazasında bi incelemeni tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eren9192 -- 4 Temmuz 2016; 12:55:50 >
  • Fazla renk seçeneğim yoktu beyaz aldım memnunum su an bende aranıza katıldım Selamun aleyküm :D ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★
    ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

• Arkadaşlar Z5 te yeşil renk var mı ? Benim bildiğim sadece Z5 Premium'da var.

Bu arada Teknosaya gittim. Bir hafta önce 2299 Tl olan telefona şimdi 1687 lira dedi şok oldum. Her telefonda veya çoğu üründe yok. Adam tükendi fakay başka bir Teknosadan getirtirim dedi. Bende bu düşüşün nedeni teknosanın bazı mağazalarını kapatmasından mı dedim. O da hayır iş yapamayan mağazalar kapatılacak çoğu ilde Teknosa sayısı bire düşürülecek dedi. Sony yeni telefon çıkardığı için düştü dedi. Xperia X tamamda . Ben çok tatmin olmadım. Hem başka bir teknosadan getirtiyorlar. Teşhir ürünü felan olur bende anlayamam diye korkuyorum. Önerileriniz neler? Bir sorun çıkmaz ise hemen alacağım.

• R3hab kullanıcısına yanıt
    Teknosa gibi mağazalar son ana kadar indirim yapmaz. Cihazın fiyatı daha önce düşmüştü aslında ama bu mağazalar indirimi yansıtmayıp daha fazla kazanmayı amaçlar. Tabi bu durum farklı algılara yol açıyor buda sonyye zarar veriyor aslında.

Kardeşim rahat ol bizde o fiyata aldık seri sonu cihazları bu fiyata satıp elindeki stok fazlasını bitiriyor.Kapalı kutu sifir ürün kaçırma fırsatı.

• ey35 E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Hemen alacağım. Zaten burda kalmamış. Başka Teknosa dan getirtecekler.
    Z5 gibi bir telefon bu fiyata bulumaz fırsat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R3hab -- 5 Temmuz 2016; 4:02:44 >
  • arkadaşlar z5 z5p arasında kaldım bır ıkı bısı soyleyınde ona gore alayım bu arada z5 elıme tam oturdu oburu bıraz buyuk oldu 4k biraz pil omru falan siz nediyorsunuz.
  • blade5210 B kullanıcısına yanıt
    ekran galerı ve vıdeolarda 4k ve pıl z5de 3000 ıken z5p de 3430 yanı pıl kafa kafaya hatta z5p burun farkı ıle onde orda sıkıntı yok elıne hangısı oturuyorsa onu al derım butcen varsa almısken premıum al
  • sony tesekkur ederım kardesım bende senın gıbı dusunuyordum da ıste 3 sahıs tan onay bekleme gibi bir tribe girdim saolasın.
    Teknosadan bende aldım 1600 tl ye geldi. Ayın 25 de siparis verdim ama ürün elime ulaşmadı. Defalarca aramama rağmen sonuç alamadım. Baya bir araştırma yaptım. Teknosa mağazalarını komple mediamark alıyor. Bazı illerde de kapanacak. Daha kötüsü teknosa piyasayı fena tokatlamis görünüyor. Benim aldığım fiyata alanların çoğu telefonunu gondermemisler. Sitede de beyaz yok zaten bir nevi olmayan ürünü satıyorlar. Benim bayram sonrası mahkeme yolu göründü.
    Şimdiden hayırlı bayramlar

• Valla var bi sorun. Biz de kardeşime teknosadan beyaz aldık açtık kutuyu cihazda pin kodu vardı açılmış pin kodlu cihazı kutuya koyup bize kitlemeye çalıştılar Allahtan açtık mağazada. Bu kampanyadan ilk yararlananlar karlı çıktı çoğu sorunsuzdu sonlara doğru cihazlar bittikçe başladı sıkıntılar

• merhabalar. Bende 4 ay önce xperia z5 alarak aranıza katıldım. Ancak sorun şu ki kamerada scn modu denen değişik modları açmak için kamerayı 8mp ve aşağısına indirmek gerekiyor.

Başka bir problem de farklı kamera uygulamaları yüklerseniz kameranız ancak 8mp de çalışıyor yani 23 -20 -16 mp vs. kullanamıyorsunuz. Bu sorunlar android 6.0 ile düzelir diye beklemiştim ancak en son güncellemeler geldi halen kamera konusunda kısıtlıyız. Bakıyorum arkadaşta sony M5 var onda SCN modlarını 21mp de açabiliyor böyle bir kısıtlaması yok. Sizdede böyle midir. Eğer böyle ise sony bizimle kafamı buluyor acaba ?
  • udmösg U kullanıcısına yanıt
    Telefonun en kötü noktası bu berbat kamera kısıtlamaları. Telefonda aslında full manuel kontrol açık. Manuel kamera uygulamasında kullanılıyor gel gör ki 8 mp sınırlı o da. Pozlama süresi de 1/10 s olarak kısıtlanmış ötesine çıkmıyo. Saçma sapan işler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slord236 -- 5 Temmuz 2016; 11:20:51 >
  • Öncelikle merhabalar.Cihazı deneyimleyen arkadaşlara bir kaç sorum olacaktı.
    1)Cihazda aşırı derecede ısınma varmı
    2)Ağır uygulamalarda donmalar yaşanıyor mu
    3)6.0.1 sürümüyle gelen stamina modu işe yarıyor mu
    4)Kutu içeriğindeki şarj aleti hızlı şarj özelliğine sahip mi
    Sanırım bu kadar.Biraz fazla oldu ama 4 aydır bu telefon işiyle uğraşıyorum.Sıkılmaya başladım doğrusu.Hepinize iyi günler.

• imanlikardes3161 İ kullanıcısına yanıt
    Hepsinin cevabı 'hayır'

• slord236 S kullanıcısına yanıt
    Dediginiz gibi sıkıntı var.ama teknosa musteri hizmetleri sıfır dedi demesine ancak düşüncem o ki ellerinde açılmamış kutu lu cihaz kalmayıncaya teşhir ürünü kutulayip millete kakaliyacaklar. Teknosa şu anda piyasada olmadık dolandırıcılık yöntemleri kullanıyor. Benim bazı arkadaşlarıma sarj siyah telefon beyaz gondermisler. Teknosa ya dikkat edin

• quote:

Orijinalden alıntı: slord236

Telefonun en kötü noktası bu berbat kamera kısıtlamaları. Telefonda aslında full manuel kontrol açık. Manuel kamera uygulamasında kullanılıyor gel gör ki 8 mp sınırlı o da. Pozlama süresi de 1/10 s olarak kısıtlanmış ötesine çıkmıyo. Saçma sapan işler

z5 gibi bir amiral gemisinde bu denli kısıtlamalar olması saçma değil mi? Bir xperia M5 de bu denli kısıtlamalar yok, daha geçen arkadaş yanımda senin SCN 8mp de mi çalışıyor gibi dokundurma yapmıştı bana ,onun telefonunda denediğimizde 21 mp de de çalışabiliyor. Bence bir şikayet formu doldurulması lazım yoksa olacak iş değil daha 4 ay önce 2800 gibi rakama almıştım telefonu sırf kamerası için ancak bu denli olaylar yüzünden soğudum keşke eski telefonumu kullansaydım diyorum.
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.