Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://cihaztakip.kvkteknikservis.com/
    Buradan cihazın durumunu takip edebilirsin. Kvk eski kvk değil artık, çok fazla şikayet var. Ben 7 şubatta yolladım, sözde 11 Şubatta ellerine geçti ve aynı gün yazılım güncelleyip yolladılar ama hala kargonın gelmesini bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demente D kullanıcısına yanıt
    sen neden yollamıstın servise sorun neydi
  • arkadaslar kutudan cıkan sarz cihazı uch 20 mi yoksa baska bır cihaz mı sizlerde

• quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

810 nun sorunlu olduğunu herkes söylüyor, bence sony nin yapacak birşeyi yok , böyle cevap veriyor
    görülüyor ki ancak normal kullanımda ısınmıyor, ne yani oyun filan oynamasın mı millet!!

Yanlış alıntı oldu galiba hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

810 nun sorunlu olduğunu herkes söylüyor, bence sony nin yapacak birşeyi yok , böyle cevap veriyor
    görülüyor ki ancak normal kullanımda ısınmıyor, ne yani oyun filan oynamasın mı millet!!

Telefona sahip bile olmayan biri olarak her fırsatta kötüleyerek ne yapmaya çalışıyorsunuz bilmiyorum ama telefonun ne kadar ısındığı kişiden kişiye değişir kimse zorla almıyor bu telefonu istemeyen almasın çok basit..

• cemde33 C kullanıcısına yanıt
    parmak izi okuyucuda sorun vardı, ayıplı mal değişim yada para iadesi istiyorum diye yolladım ama güncelleme yapıp geri yolladılar, geldiğinde tüketici hakları mahkemesiyle uğraşacam daha.

• ekahraman1 E kullanıcısına yanıt
    şu an telefon serviste olduğu için modelini yazamayacağım ama klasik şarj cihazı. uch 10 yada 20 değil yani. bazı ülkelerde uch 10 çıkıyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekahraman1

arkadaslar kutudan cıkan sarz cihazı uch 20 mi yoksa baska bır cihaz mı sizlerde

Şarj aletinde model ec803 yazıyor aradığınız şey bu sanırım

• cemde33 C kullanıcısına yanıt
    Öncelikle bir 20 gün bekletiyorlar, başıma geldiği için biliyorum. Aynı sorundan bende vermiştim 20 gün bekledim. Çünki KVK elinde telefon bulundurmuyor, arıza durumuna göre değişim kararı çıkarsa Sony den istiyor. Cihazı alır almaz sim kart takmadan açıp ekranı yetkili kişi karşısında kontrol etmenizi öneririm. Size kolay gelsin.
  • Arkadaşlar şu hızlı şarja yarayan adaptör 100 lira civarı gözüküyor. Alıp kullanan var mı acaba fiyatına değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Mustafa

quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

quote:

Marhmallow güncellemesi 7 mart görünüyor

Hocam merhaba,Nasılsın

Siz şimdi hangi cihazı kullanıyorsunuz.

Z5 aldım 2 hafta önce hocam,ben iyiyim siz nasılsınız

Teşekkür ederim ben de iyiyim.
    Maaşallah hocam z den sonra z1,z2,23 şimdide z5 gidiyorsunuz nazar değmesin. Ben 2 yıldır z2 kullanıyordum şimdi hediye z5 geldi çift sim kartlı.
    Acaba geri iade edip tek sim kart olan z3 veya z3 plus mı alsam diyorum. İkisinide kullanmış biri olarak düşünceniz nedir kamera konusunda.

Aslında niyetim z3 le devam etmekti bir süre ama telefon rom yüklemeye çalışırken brick olduserviste şu anda . Kamera olarak tabiki z3 ten daha iyi diyebilirim ama ma z3 ün pilini özlüyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Marhmallow güncellemesi 7 mart görünüyor

Hocam merhaba,Nasılsın

Siz şimdi hangi cihazı kullanıyorsunuz.

Z5 aldım 2 hafta önce hocam,ben iyiyim siz nasılsınız

Teşekkür ederim ben de iyiyim.
    Maaşallah hocam z den sonra z1,z2,23 şimdide z5 gidiyorsunuz nazar değmesin. Ben 2 yıldır z2 kullanıyordum şimdi hediye z5 geldi çift sim kartlı.
    Acaba geri iade edip tek sim kart olan z3 veya z3 plus mı alsam diyorum. İkisinide kullanmış biri olarak düşünceniz nedir kamera konusunda.

Aslında niyetim z3 le devam etmekti bir süre ama telefon rom yüklemeye çalışırken brick olduserviste şu anda . Kamera olarak tabiki z3 ten daha iyi diyebilirim ama ma z3 ün pilini özlüyorum

Anladım hocam Teşekküerler.
    Galiba bende z2 nin tasarımını özleyeceğim,z5 in tasarımını ben pek beğenmedim lakin kamerası bayağa iyi.

• sonyu S kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederım arkadaslar ben sanslıyım o zaman 14 subatta hepsiburada uzerınden mysonyshop satıcısından yesıl rengını 2069 tl ye almıstım gunduz aksam baktım 2335 tl ıdı ve baska satıcı ıdı mysony nın kendı sıtesıne baktım 2499 tl idi iyiki almısım dedim dun elime ulastı yuzde 35 sarz vardı taktım 1 saat 15 dk kada 100 e tamamladı hizlı sarz olunca cihaza baktım uch 20 yazıyordu o nedenle sordum anlıyacagınız bayagı karlı bır alısverıs olmus o zaman

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın

Rev kaç cihaz? servisteki telefonuma iade işlemi yaptırabilirsem bem de oradan alayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demente -- 17 Şubat 2016; 10:04:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekahraman1

tesekkur ederım arkadaslar ben sanslıyım o zaman 14 subatta hepsiburada uzerınden mysonyshop satıcısından yesıl rengını 2069 tl ye almıstım gunduz aksam baktım 2335 tl ıdı ve baska satıcı ıdı mysony nın kendı sıtesıne baktım 2499 tl idi iyiki almısım dedim dun elime ulastı yuzde 35 sarz vardı taktım 1 saat 15 dk kada 100 e tamamladı hizlı sarz olunca cihaza baktım uch 20 yazıyordu o nedenle sordum anlıyacagınız bayagı karlı bır alısverıs olmus o zaman

Hayırlı olsun. Hızlı şarj adaptörü UCH10 yanlız

• bence kutu içeriği farklı olamaz standart neyse o çıkar birisinden hızlı şarj cihazı çıkıp da birinden normal çıkmaz
    ekahraman1 kardeşim resmini çekipde atarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Generation Y

bence kutu içeriği farklı olamaz standart neyse o çıkar birisinden hızlı şarj cihazı çıkıp da birinden normal çıkmaz
    ekahraman1 kardeşim resmini çekipde atarmısın

Ülkeden ülkeye kutu içeriği fark ediyor.Belli olmaz satıcı ile alakalı birşey başka bir ülkenin malı Vs ise belki

• saolun cihaz rev 5 sarzda ise uch 20 yazıyor ve hızlı sarz edıyor

• Hızlı sarj cihazı uhc 10.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.